تعمیرگاه دوربین مداربسته

بزرگترین تعمیرگاه دوربین مداربسته و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات دوربین مداربسته در ایران در اختیار مجموعه آریا می باشد ، آدرس : تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد ط۴ واحد ۱۲ ، تلفن : ۰۲۱۶۶۷۲۸۲۷۳ ، موبایل ۰۹۱۹۹۰۰۶۷۰۷

تعمیرگاه دوربین مداربسته با گارانتی تعمیر و ارائه تمام خدمات پس از فروش را از با سابقه ترین تعمیرگاه ایران در این حوزه بخواهید.

تعمیرات دوربین مداربسته
تعمیرات دوربین مداربسته

در صورتی شما نیاز به ارائه خدمات سرویس در محل برای تجهیزات دروبین مداربسته خود را دارید میتوانید در این زمینه نیز با مجموعه دوربین مداربسته آریا تماس برقرار کرده و در این زمنیه خدمات مشاوره ای نیز استفاده نماید.

تعمیر دوربین مداربسته و تعمیر DVR  را به تعمیرگاه معتبر بسپارید، جهت خرید دوربین مداربسته میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا دیدن نمایید.

این مجموعه دارای بالاترین تجربه در زمینه تعمیر دوربین مداربسته به همراه بروز ترین تجهیزات برای تعمیر دوربین مداربسته AHD تعمیر دوربین مداربسته IP، تعمیر دوربین مداربسته اسپیددام، تعمیر DVR و …   می باشد.

در صورتی که رمز دستگاه DVr خود را فراموش کرده اید، تنهای کافیست با ما تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی لازم به شما صورت بگیرد و دیگر نیازمند تعمیرکاران ناآشنا نباشید.

همچنین این شرکت آمادگی دارد با اعزام کارشناس فنی و مجرب به محل مشتریان ، در مورد وضیعت حاضر  سیستم های امنیتی ، نیاز به تعمیرات و یا بازدید های دوره ای و یا ارتقاء سیستم به ایشان مشاوره دهند و تمام خدمات سرویس و نگهداری این تجهیزات را بر عهده بگیرد.

بزرگترین تعمیرگاه دوربین مداربسته و ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات دوربین مداربسته در ایران در اختیار مجموعه آریا می باشد ، آدرس : تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد ط۴ واحد ۱۲ ، تلفن : ۰۲۱۶۶۷۲۸۲۷۳ ، موبایل ۰۹۱۹۹۰۰۶۷۰۷ ، دوربین مداربسته آریا تولید کننده دوربین مداربسته در ایران با برند INFINITY

 

تعمیرگاه دوربین مداربسته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *