ارزیابی نصب دوربین مداربسته

مطابق با تمام اصول سایر پروژه های الکترونیکی، لازم است که برای پروژه های نصب دوربین مدرابسته باید یه روش ارزیابی و Audit در نظر گرفته شود، در این مقاله آموزش دوربین مداربسته به آموزش نحوه ارزیابی یک پروژه نصب دوربین مداربسته پرداخته میشود(ارزیابی نصب دوربین مداربسته).

پارامترهای مهم در نصب دوربین مداربسته

مهمترین پارامترهای که در نصب دوربین مداربسته باید ارزیابی شود تا مشخص شود که نصاب دوربین مداربسته، پروژه نصب دوربین مداربسته را به بهترین حالت ممکنه انجام داده است عبارت است از :

  • تعداد دوربین مداربسته : نصاب دوربین مداربسته باید با تعداد حداقلی دوربین مداربسته، پروژه شما را انجام دهد، لزوما تعداد دوربین مداربسته نشان از کیفیت بالا نیست، میشود با تعداد دوربین مداربسته اندک نیز پروژه های بزر را انجام داد.
  • کیفیت دوربین مداربسته: استفاده از دوربین مداربسته با کیفیت حداقل ۲ مگاپیکسل AHD بهتر از استفاده از دوربین مداربسته بی کیفیت و ارزان بازار دوربین مداربسته می باشد.
  • محل نصب دوربین مداربسته : محل قرارگیری دوربین مداربسته ، بسیار مهم است .
  • محل قرار گیری دستگاه DVR: اینکه دستگاه DVR  در جای قرار بیرد که بالاترین سطح دسترسی را دارد بسیار حائز اهمیت است.
  • عدم وجود نویز بر روی دوربین مداربسته در هنگام نمایش بر روی دستگاه DVR
  • بالاترین هارد برای دوربین مداربسته جهت ذخیره سازی اطلاعات دوربین مداربسته.
 نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

ارزیابی نصب دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *