loading cctv

امنیت CCTV بخش دوم

Rate this post

امنیت CCTV بخش دوم

در مقاله امنیت CCTV  به 2 مورد از اجزای سیستم دوربین مداربسته پرداختیم حال در این مقاله به 2مورد بعدی اشاره میکنیم.

  1. لنز
  2. DVR

انوع لنز دوربین مداربسته

امنیت CCTV بخش دوم
امنیت CCTV بخش دوم

در دوربین مداربسته لنزها هستند که تعیین می کنند چه نوع تصویری در مانیتور ظاهر شود. مهم است بدانیم که چرا یک مکان تحت نظارت CCTV قرار دارد. آیا قادر به شناسایی دقیق فرد است؟ آیا می توان به درستی مکان یا فعالیت هایی را که در یک محل مشخص شده اند شناسایی کنند؟ لنزهای مختلف اجازه می دهد که تصاویر مختلف را مشاهده کنند. مهم است که به یاد داشته باشید انتخاب یک لنز سازگار با دوربین. برخی از انواع لنزها عبارتند از:

1. لنزهای ثابت

به طور کلی، لنز کوچکتر، بزرگتر (بلندتر و بزرگتر) تصویر را از همان فاصله.

2. لنزهای متمرکز کانونی

لنزهایی که می توانند برای به دست آوردن تصویر دلخواه تنظیم شوند.

3. لنزهای زاویه دار

لنزهایی که اجازه می دهد یک صحنه وسیع را مشاهده کنند.

4. لنز دستی و ایریدیوم

عنبیه اجازه می دهد تنظیمات و یا تنظیمات به صورت خودکار برای نور، بنابراین تصویر بیش از حد تاریک و یا بیش از حد نور است.

5. لنزهای زوم

لنزهایی که به صورت خودکار یا دستی به سمت در می آیند. لنزهای زوم خودکار به اپراتور اجازه می دهد تا نمای را از یک مکان از راه دور تنظیم کند. لنزهای زوم دستی نیاز به اپراتور و یا نصب کننده برای دستی تنظیم دیدگاه.

مانیتورها دستگاههایی هستند که تصاویر دوربین را نمایش می دهند. مانیتور مورد نیاز است، بنابراین تصاویر دوربین می تواند دیده شود. مانیتورهای سنتی تلویزیون بدون تیونر بودند و در ابعاد مختلف قرار داشتند. در نتیجه فن آوری دیجیتال، سیستم های دوربین را می توان توسط یک کامپیوتر (کامپیوتر شخصی) کنترل و تصاویر را می توان در کامپیوتر نمایش داده می شود.

امنیت CCTV بخش دوم
امنیت CCTV بخش دوم

DVR

ضبط کننده ها می توانند جزء چهارم یک سیستم دوربین مدار بسته باشند. سیستم CCTV بدون ضبط کننده هم می تواند عمل کند اما امکان بازپخش و ثبت تصاویر دیگر وجود نخواهد داشت. برای اطلاعات تکمیلی در این مورد میتوانید به مقاله دستگاه DVR رجوع کنید و با محصولات فروشگاه دوربین مداربسته آریا نیز آشنا شوید. ضبط کننده ها تصاویر ویدئویی را ذخیره می کنند، بنابراین می توانند بعدا بررسی شوند. این کمک می کند تا جزئیات مربوط به آنچه در حادثه اتفاق افتاده است یا حتی حادثه رخ دهد. ذخیره سازی تصاویر ویدئویی می تواند به اجرای قانون در بررسی حوادث کمک کند. چندین سال پیش دستگاه ضبط ضبط زمان استاندارد بود. آنها مانند یک VCR شبیه به VCR بودند و برای ضبط تصاویر ویدئویی نوارها استفاده می کردند. تصاویر بر روی نوار فشرده شده است، به طوری که برای افزایش ساعات ضبط بر روی یک نوار. مشکلات مربوط به ضبط با وقفه زمانی که نوار ضعیف شد به سرعت، بنابراین کیفیت تصویر تحت تأثیر قرار گرفت. همچنین فشرده سازی تصاویر روی نوار اغلب منجر به ضبط برخی تصاویر شد. این منجر به ظهور ناهموار ویدیو شد. ضبط کننده های رویداد شبیه به ضبط زمان به پایان رسیده است، به جز آنها ثبت زمانی که توسط یک رویداد منجر شود. یک مثال یک آشکارساز حرکت است که فعال است.

ضبط کننده های دیجیتال، به نام DVR ها (ضبط کننده دیجیتال)، تصاویر ویدئویی را بر روی هارد دیسک، سی دی یا دی وی دی ضبط کنید. مزایای متفاوتی نسبت به ضبط کننده های زمان باقیمانده وجود دارد: کیفیت تصویر برتر از نوارها است و برای بازبینی تصاویر به دلیل عدم نیاز به باز کردن یک نوار، ساده تر است. هزینه های ضبط کننده های دیجیتال کاهش یافته است و آنها استاندارد صنعت برای ضبط شده اند.

لوازم جانبی و ویژگی های بسیاری برای سیستم های دوربین مدار بسته وجود دارد. استفاده از دوربین مدار بسته با امکانات مورد نیاز شما با استفاده از محصولات معتبر برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا را در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته با ما تجربه کنید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X