اندازه کیفیت تصویر دوربین مداربسته

شاید یکی از مهترین فاکتور برای خرید دروبین مداربسته  اندازه و کیفیت تصویر دوربین مداربسته باشد. در این قسمت برای شما آموزش مقایسه کیفیت دوربین مداربسته با زبان عامیانه بیان خواهد شد، ولی توجه نمایید تمامی این موارد میبایست توسط شما از خریدار خواسته شود، که تست شود که اغلب فروشنده های دوربین مداربسته از سطح دانش پایینی برخوردار هستندف نگران نباشید ما میتوانیم تمام اطلاعات فنی لازم را به شما ارائه نماییم تا انتخاب دوربین مداربسته هوشمندانه ای را داشته باشید. ” توجه نماید دوربین مداربسته حتما باید گارانتی دوربین مداربسته داشته باشد”.

CIF، QCIF، ۲CIF، ۴CIF. به نظر می رسد یک سری کلمات عجیب باشد، درست است؟ اگر چشمان شما وقتی که این اصطلاحات را میشنوید لمس کنید، تنها نیستید. در این پرسش های متداول، ما تلاش خواهیم کرد که اصطلاحات را شناسایی کنیم و آن ها را به چارچوبی تبدیل کنیم که درک و استفاده از آن آسان باشد.

جدول زیر بعضی از اصطلاحات قطعنامه مورد استفاده در برنامه های دوربین مداربسته را لیست می کند. هر رزولوشن بیش از ۱ میلیون پیکسل، “مگاپیکسل” است. در مورد دوربین های مگاپیکسل، برچسب ها تقریبی هستند. به عنوان مثال، یک دوربین ۲ مگاپیکسلی در واقع دارای ۱۹۲۰،۰۰۰ پیکسل در هر فریم است. یک دوربین ۳ مگاپیکسلی در هر قاب ۳،۱۴۵،۷۲۸ پیکسل دارد.

 

Term Pixels (W x H) Notes
QCIF ۱۷۶ x 120 Quarter CIF (half the height and width as CIF)
CIF ۳۵۲ x 240
۲CIF ۷۰۴ x 240 ۲ times CIF width
۴CIF ۷۰۴ x 480 ۲ times CIF width and 2 times CIF height
D1 ۷۲۰ x 480 aka “Full D1”
۷۲۰p HD ۱۲۸۰ x 720 ۷۲۰p High Definition
۹۶۰p HD ۱۲۸۰ x 960 ۹۶۰p High Definition (Sony HD standard)
۱٫۳ MP ۱۲۸۰ x 1024 aka “1 Megapixel” or “1MP”
۲ MP ۱۶۰۰ x 1200 ۲ Megapixel
۱۰۸۰p HD ۱۹۲۰ x 1080 ۱۰۸۰p High Definition
۳ MP ۲۰۴۸ x 1536 ۳ Megapixel
۵ MP ۲۵۹۲ x 1944 ۵ Megapixel

در جدول فوق شما فرق بین کیفیت دوربین مداربسته مختلف را مشاهده کرده اید، میتوانید نمونه تصاویر دوربین مداربسته را نیز در این صفحه مشاهده کنید.

هنگام مقایسه ویژگی های دوربین مگاپیکسلی شما ممکن است تعداد پیکسل ها کمی متفاوت از بالا مشاهده کنید. این به این دلیل است که بعضی از دوربین ها تعداد کل پیکسل های ضبط شده توسط سنسور را تعیین می کنند و دیگران پیکسل های موثر را مشخص می کنند. بعضی از پیکسل های کل برای استفاده از نوع داده های نگهداری فنی استفاده می شوند و به جزئیات مؤثر تصویر کمک نمی کنند.

کیفیت دوربین مداربسته را با گارانتی تضمین کیفیت از فروشگاه دوربین مداربسته آریا بخواهید.

دوربین مداربسته
گارانتی دوربین مداربسته

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

اندازه کیفیت تصویر دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *