بهترین تجهیزات جانبی دوربین مداربسته در نصب دوربین مداربسته

بهترین تجهیزات جانبی که برای نصب دوربین مداربسته استفاده میشود، تجهیزات مربوط به نصب BNC ، آدابتور ، فیش نری اتصال برق، کابل تصویر، کابل برق ( یا کابل ترکیبی برای نصب دوربین مداربسته) و دستگاه UPS و یا IPS می باشد.

در این مقاله در خصوص تجهیزات جانبی دوربین مداربسته که در نصب دوربین مداربسته استفاده میشوند بحث و بررسی میشود و علت انتخاب بهترین این تجهیزات جانبی بیان خواهد شد ، هرچند این تجهیزات جانبی دوربین مداربسته قبلا مورد بحث و بررسی قرار گرفته است .

تجهیزات جانبی دوربین مداربسته

در یک نگاه کلی تمامی تحهیزات بجز دوربین و دی وی ار تجهیز جانبی معرفی میشوند و به صورت دقیق برای هر کدام در اینجا به تشریح انها خواهیم پرداخت :

آدابتور دوربین مداربسته

آدابتور دوربین مداربسته
آدابتور دوربین مداربسته

آدابتور و یا منبع تغذیه جهت تولید ولتاژ ۱۲ ولت میباشد که برای راه اندازی دوربین مداربسته و با دستگاه DVR بکار میرود.

یکی از نکات مهم در انتخاب آدابتور ، نوع کابل کشی پروژه و همچنین میزان تحمل پذیری آدابتور در برابر  نویز های EMC می باشد. پارامتر مهم در انتخاب آدابتور میزان آمپر دهی آن می باشد، معمولا هر دوربین حدود ۱٫۳ آمپر پیک جریان مصرفی دارد و باید حداقل یک آدابتور ۱۲ ولت ۲ آمپر برای هر دوربین دید در شب دار استفاده شود.

 

 

 

 

 

 

 

کابل دوربین مداربسته

کابل ترکیبی برای سیم کشی دوربین مداربسته
کابل ترکیبی برای سیم کشی دوربین مداربسته

کابل دوربین مداربسته در دو نوع ترکیبی ( کابل RG59 بهمراه کابل برق) و یا کابل معمولی بدون کابل برق در نصب دوربین مداربسته استفاده میشود. در این خصوص می توانید مقاله آموزشی دوربین مداربسته در خصوص کابل دوربین مداربسته مشاهده نماید.

 

 

 

 

 

 

فیش

فیش BNC
فیش BNC

BNC

فیش BNC یکی از مهمترین تجهیزات جانبی دوربین مداربسته در نصب دوربین مداربسته مهم است همین فیش BNC می باشد که می بایست با انتخاب فیش BNC مناسب و با کیفیت در  نصب دوربین مداربسته میتواند یکی از بهترین المانها برای یک نصب دوربین مداربسته با کیفیت باشد. توضیحات مربوط به فیش BNC در مقاله اموزش نصب دوربین مداربسته ارائه شده است.

فیش نری

فیش نری نیز یکی از تجهیزات جانبی برای نصب دوربین مداربسته می باشد ، که برای اتصال کابل برق دوربین مداربسته به منبع برق مورد استفاده قرار میگیرد( فقط در منبع تغذیه مشترک و کابل ترکیبی استفاده میشود).

میکروفن

ضبط صدا دوربین مداربسته
ضبط صدا دوربین مداربسته

جهت ضبط صدا لازم است که از میکروفن استفاده شود، ضبط صدا در دوربین مداربسته میباشد ، که قبلا مقاله اموزشی میکروفن در نصب دوربین‌ مداربسته ارائه شده است.

دستگاه IPSو یا UPS

این دستگاهها برای ذخیره سازی برق می باشند، در صورتی که برق برود با استفاده از این دستگاه های ذخیره سازی برق میتوان سیستم دوبین مداربسته را روشن نگه داشت تا دوربین مداربسته ضبط خود را انجام دهد.

دستگاه HDMI-Extender

دستگاه HDMI-Eextender برای اتصال دستگاه DVR به تلویزیون برای فائوصل دور از این تجهیز استفاده میکند که مقاله آموزشی ان در قسمت آموزش استفاده از HDMI-Extender  توضیح داده شده است.

ما در مقاله آموزشی بهترین نصب دوربین مداربسته دفتر اداری در سال ۱۳۹۷ را به شما معرفی میکنیم.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

بهترین تجهیزات جانبی دوربین مداربسته در نصب دوربین مداربسته

2 thoughts on “بهترین تجهیزات جانبی دوربین مداربسته در نصب دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *