دوربین مداربسته سیم کارت خور

دوربین مداربسته سیم کارت خور
دوربین مداربسته سیم کارت خور

آیا شما دوربین مداربسته سیم کارت خور را برای مکان هایی بدون اینترنت در سایت دوربین مداربسته جستجو کرده اید؟

شانس  شما خوب است که شما فقط اطلاعات تقسیم شده از دوربین های امنیتی دوربین مدار بسته سیم کارت آنلاین را نمی دانید. دوربین های امنیتی با سیم کارت، که اغلب به عنوان دوربین های مداربسته اسنترنتی نامیده می شوند، بر روی شبکه ۴G / 3G کار می کنند تا سیگنال های تصویری و ویدئویی را بی سیم انتقال دهند.

به این ترتیب، شما می توانید فیلم های زمان واقعی از مکان دوربین مداربسته نصب شده را بدون وای فای و اینترنت از هر نقطه بر روی گوشی خود را مشاهده کنید. البته، هنگامی که دوربین های امنیتی ۴G / 3G سیم کارت با رویدادهای حرکتی حرکت می کنند، مطلع خواهید شد.

برای صرفه جویی در زمان با ارزش خود، این پست جامع شما را قادر می سازد همه چیزهایی را که می خواهید در مورد دوربین های IP 4G / 3G سیم کارت بدانید بشناسید.

نحوه تنظیم دوربین مداربسته سیم کارت

بسیاری از شما ممکن است به این نکته توجه داشته باشید که دوربین مداربسته امنیتی با سیم کارت نیاز به نصب حرفه ای دارند، که منجر به هزینه بالایی و مشکلات اضافی می شود.

جواب؟ کاملا نه و کاملا برعکس ، دوربین های امنیتی سیم کارت ساده و آسان برای نصب، حتی اگر شما یک تازه کار است.

در زیر مراحل گام به گام برای تنظیم دوربین مداربسته سیم کارت خود و برخی از عوامل مهم شما باید در نظر بگیرید.

مرحله ۱: بررسی کنید که آیا دوربین امنیتی سیم کارت شما دارای یک سیم کارت از پیش نصب شده است یا خیر.

بله: در این مورد، شما باید بدانید که آیا سیم کارت در دوربین مداربسته مبتنی بر سیم کارت شما از قبل فعال شده است.

اگر نه، شما می توانید با فروشنده فروش سیم کارت فروشنده سیم کارت را فعال کنید. و برای بعضی از دوربین های امنیتی IP سیم کارت، سیم کارت هنگام تنظیم دوربین برای اولین بار فعال می شود.

نه: در صورتی که دوربین امنیتی خود را با یک اسلات سیم کارت بسته بندی کنید (کارت شامل نمی شود)، شما نیاز به خرید یک سیم کارت جداگانه از ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه پشتیبانی شده توسط دوربین های IP مبتنی بر سیم کارت خود را.

همچنین، اطمینان حاصل کنید که مکان مورد نیاز برای نظارت بر با سیم کارت شما دوربین مدار بسته دوربین سیگنال های تلفن همراه مناسب از ارائه دهنده خدمات داده شما را انتخاب کنید.

مرحله ۲: سیم کارت و باتری را به طور کامل وارد دوربین های امنیتی سیم کارت خود کنید.

سیم کارت را به عنوان دستورالعمل به دوربین های امنیتی ۴G / 3G خود هدایت کنید. در غیر این صورت، ممکن است دوربین شما با سیم کارت (اسلات) کار نکند.

به عنوان دوربین های امنیتی ۴G / 3G با سیم کارت به طور کلی توسط باتری طراحی شده است، بیشتر توصیه می شود که دوربین های آی فون با باتری قابل شارژ با سیم کارت (اسلات) را انتخاب کنید، بنابراین شما نیاز به صرف هزینه اضافی جایگزین باتری ها ندارید.

مرحله ۳: تصمیم بگیرید که آیا شما نیاز به ضبط فیلم ها از دوربین های امنیتی CCTV دوربین سیم کارت را به صورت محلی.

اگر می خواهید فیلم های دوربین های IP سیم کارت را در محل در محل وقفه در سرویس های تلفن همراه ذخیره کنید، می توانید یک کارت میکرو SD را به سیستم های امنیتی سیم کارت با شکاف کارت SD وارد کنید. (مزایای استفاده از دوربین های امنیتی با کارت SD را در اینجا ببینید.)

مرحله ۴: دوربین های امنیتی سیم کارت خود را در پوشش شبکه تلفن همراه قرار دهید.

شما می توانید دوربین های امنیتی IP و فضایی داخل و خارج را در هر کجا که مایل هستید قرار دهید تا زمانی که در پوشش داده های سلولی قرار داشته باشند.

مرحله ۵: برنامه امنیتی دوربین سیم کارت را دانلود کنید و دستگاه خود را به برنامه اضافه کنید.

نصب دوربین مداربسته سیم کارت خور خود را به ما بسپارید تا با کمترین هزینه برای شما انجام دهیم.

شرایط کم نور و این باعث می شود که انتخاب مناسب برای تنظیمات کارخانه باشد.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

بهترین دوربین مداربسته سیم کارت خور در سال ۱۳۹۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *