بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته

بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته یکی از مسائل چالش انگیز مشتریان و فروشندگان است و قیمت نصب دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰ نیز مانند سایر کالاهای در نوسان است و شما با آگاهی نسبت به این عوامل می توانید دوربین مناسب خود را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

قیمت نصب دوربین مداربسته متناسب با عوامل مختلفی مانند اندازه، برند داخلی / خارجی، میزان وضوح، استفاده در محیط داخلی / خارجی، امکانات و ویژگی های اضافی متغیر خواهد بود. هزینه نگهداری، تعمیر و تعویض دوربین و سایر قطعات را به این عامل اضافه کنید. قبل از همه، براساس بودجه خود اقدام نمایید تا از نتایج بدست آمده رضایت داشته باشید.

بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال 1400
بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته

 هزینه نصب سیستم دوربین مداربسته

قیمت نصب (Cost installation)  سیستم های دوربین مداربسته متناسب با تجهیزات و لوازمی که در آن ها به کار می برید متفاوت خواهد بود. اگر بخواهید که سیستم حرفه ای با چهار دوربین را نصب کنید، قیمت آن به طور میانگین در حدود ۲۰ – ۵۰ میلیون ریال خواهد بود. مکان نصب دوربین هم عامل تاثیرگذاری است بخاطر این که نصاب شاید لازم باشد که دوربین ها را در ارتفاع بالاتری با شعاع گسترده نصب کند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت نصب دوربین مداربسته

اندازه و تعداد عامل تاثیرگذار بر قیمت نصب دوربین مداربسته

هر چقدر که تعداد دوربین های شما بیشتر باشد، لازم است که هزینه زیادی را پرداخت کنید. البته مشخص است که منازل و محیط های بزرگ کاری لازم است که برای نصب دوربین، بیشتر هزینه کنند.

 سیستم داخلی یا خارجی

محل و مکان دوربین بر هزینه آن تاثیرگذار خواهد بود. البته اهداف و کاربری های شما از دوربین هیچ تفاوتی در میزان هزینه های شما نخواهد داشت.

دوربین هایی هم برای فضای باز طراحی شده اند و شما می توانید با آن ها، شعاع بزرگتری از محیط خود را نظارت و کنترل کنید. این نوع دوربین ها نسبت به شرایط جوی، دستکاری و تخریب نیز مقاوم هستند. قیمت نصب دوربین مداربسته محیط های باز نسبت به بسته بسیار زیاد است.

این مطلب را هم بخوانید!  تعرفه نصب دوربین مداربسته (سال 1400)
بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال 1400
بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته

عامل دید روز و شب عامل مهم دیگر بر قیمت نصب دوربین مداربسته

قابلیت های دوربین مداربسته متفاوت خواهد بود. قابلیت دید در شب یکی از بهترین قابلیت هایی است که به موجب آن می توانید همه موارد مشکوک را شناسایی کنید. اگر بخواهید دوربین ها را نصب کنید لازم است که مهارت هایی را داشته باشید تا بتوانید آن ها را به دقت نصب کرده و استفاده نمایید.

میزان وضوح دوربین  

وضوح دوربین از ۷۵۰ تا ۴K  متفاوت خواهد بود. برای نصب دوربین هایی با وضوح بالا، لازم است که بیشتر هزینه کنید و یقین بدانید که این کار ارزش دارد تا برای امنیت منزل و محل کار خود حتی بیشتر از این هم هزینه کنید. اگر نسبت به جلوگیری از سرقت در محل خود حساسیت دارید، لازم است که دوربینی با وضوح بالا را خریداری کنید.

 ویژگی های اضافی دوربین مداربسته

قابلیت هایی مثل دید در شب و بزرگنمایی موجب افزایش قیمت دوربین مداربسته خواهد شد. این چنین دوربین هایی ارزش خرید را دارند. اکثر تولیدکنندگان این چنین ویژگی هایی را به محصولات خود اضافه می کنند مقاومت نسبت به عوامل محیطی و جوی باعث خواهد شد تا شما دوربین هایی با قابلیت ها و امکانات اضافه تری را خریداری کنید.

برند داخلی / خارجی

قیمت محصولات خارجی نسبت به داخلی بالاتر خواهد بود ولی در صورتی که کیفیت محصولات داخلی بهتر باشد، مردم نسبت به خرید این برندها مجاب خواهند شد.

بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال 1400
بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته

جدول قیمت نصب دوربین مداربسته

در جدول زیر، هزینه نصب دوربین مداربسته براساس کمترین، متوسط و بالاترین هزینه را نشان داده شده است.

کیفیت دوربین مداربسته توضیح تعداد دوربین هزینه نصب هر دوربین هزینه نصب کل هزینه برآورد شده
کمترین منبع برق

کابل اتصال

هارد ۱ ترابایت

۴ ۳۳۰۳۱۸۰ ریال ۱۶۵۱۵۹۰۰ ریال ۲۹۷۲۸۶۲۰ ریال
۸ ۲۷۵۲۶۵۰ ریال ۲۷۵۲۶۵۰۰

ریال

۴۹۵۴۷۷۰۰ ریال
متوسط اتصال اینترنت

کاهش طول کابل

۴ ۶۳۳۱۰۹۵ ریال ۱۶۵۱۵۹۰۰ ریال ۴۱۲۸۹۷۵۰ ریال
۸ ۵۵۰۵۳۰۰ ریال ۲۷۵۲۶۵۰ ریال ۷۱۵۶۸۹۰۰ ریال
بالاترین اتصال اینترنت

نصب نرم افزار دوربین بر گوشی هوشمند

کیفیت بالا

دید در شب

هشدارهای آنلاین

تشخیص چهره انسان و شناسایی اشیاء

۴ ۸۸۰۸۴۰۰ ریال ۱۱۰۱۰۶۰۰ ریال

۱۶۵۱۵۹۰۰ ریال

۴۶۲۴۴۵۲۰ ریال

۵۱۷۴۹۸۲۰ ریال

۸ ۸۲۵۷۹۵۰ ریال ۲۲۰۱۲۰۰ ریال –

۲۷۵۲۶۵۰۰ ریال

۸۸۰۸۴۸۰۰ ریال

۹۳۵۹۰۱۰۰ ریال

هزینه نصب و اتصال سایر تجهیزات دوربین مداربسته

توجه کنید که نصب هر گونه تجهیزات دوربین مداربسته ، هزینه بر بوده و این شما هستید که می توانید هزینه و کیفیت تجهیزات خود را انتخاب کنید. شما می توانید در این مورد با کارشناسان فروشگاه ایمن آریا مشاوره کنید توجه کنید که نصب هر گونه تجهیزات اضافی موجب ایجاد هزینه برای شما خواهد بود.

 هزینه های نظارت ، نگهداری و تعمیر و تعویض دوربین مداربسته

تعرفه نصب دوربین مداربسته فقط به نصب دوربین و کابل، و تجهیزات محدود نمی شود و ممکن است که هزینه های دیگری را نیز در بر گیرد و آگاهی نسبت به این موارد موجب خواهد شد تا بهتر بتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید. هزینه نگهداری و تعمیر متناسب با سیستم های مختلف، متفاوت خواهد بود ولی به طور میانگین بین ۴۰۰۰۰۰۰۰ – ۶۰۰۰۰۰۰۰ ریال خواهد بود. قیمت نصب دوربین مداربسته با کیفیت  نسبت به سایرین تجهیزات بی کیفیت و متوسط بالاتر خواهد بود.

هزینه تعمیر در محاسبه قیمت نصب دوربین مداربسته

هزینه تعمیر دوربین و سایر تجهیزات متناسب با کیفیت تجهیزات شما متفاوت خواهد بود ولی به طور میانگین این هزینه از ۵۰۰۰۰۰۰۰ ریال شروع شده و سایر هزینه ها نیز به آن اضافه خواهد شد.

بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال 1400
بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته

بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

عوامل تاثیرگذار بر  قیمت دوربین مداربسته

عامل توضیح
اندازه تعداد دوربین
محیط داخلی / خارجی استفاده در محیط های داخلی / خارجی
برند داخلی/ خارجی قیمت متناسب با برند
میزان وضوح وضوح ۷۵۰ تا ۴k
ویژگی های اضافی بزرگنمایی ، دید در شب
عنوان مقاله: بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

نتیجه گیری در مورد بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

این مقاله آموزشی در مورد بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰و کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

  بهترین قیمت نصب دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰/ عوامل تاثیرگذار بر  قیمت دوربین مداربسته/

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

به این صفحه با یک کلیک امتیاز دهید