معرفی و آشنایی با بهترین نوع دوربین لامپی

با توجه به نیاز روز افزون امروزه کاربران نسبت به دوربین های مدار بسته و سیستم های امنیتی و نظارتی باعث گشته است تا انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته توسط برند های مختلف جهانی به بازار عرضه گردد تا با توجه به نیاز شخصی هر کاربر و همچنین محیط مدنظر آن یکی از مناسب ترین نوع دوربین مدار بسته استفاده شود.
در این بین یکی از مدل های تولید شده از دوربین های مدار بسته، دوربین لامپی می باشد که در این مقاله قصد داریم تا بهترین نوع دوربین لامپی را به شما معرفی کنیم. قبل از آن بهتر است تا با توضیحات بیشتر، نسبت به این نوع از دوربین های مدار بسته آشنایی کامل تری پیدا کنید تا مطمئن شوید که دوربین مدار بسته لامپی مناسب شما هست یا خیر؟
برای داشتن اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین نوع دوربین لامپی در ادامه با ما همراه باشید.

نصب دوربین مدار بسته
برای نصب دوربین مدار بسته همین حالا با مشاوران ما ارتباط بگیرید.
دوربین مداربسته

بهترین نوع دوربین لامپی

همانطور که از نام این نوع از دوربین های مدار بسته مشخص است، شکل ظاهری این دوربین ها همانند لامپ های پرمصرف قدیمی است که تشخیص آن برای سارقین بسیار دشوار می باشد. به دلیل درخواست زیاد کاربران از این نوع دوربین مدار بسته شرکت های بسیار زیادی در جهان دست به تولید دوربین لامپی زده اند که اغلب این شرکت ها و برند ها چینی می باشند. همچنین باید در نظر داشته باشید برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوربین های مدار بسته و نحوه دقیق کارکرد آن ها به فروشگاه دوربین مدار بسته مراجعه کنید.
دوربین های مدار بسته لامپی انواع مختلفی دارند و بهترین نوع دوربین لامپی با توجه به چندین فاکتور انتخاب می‌شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. دوربین مدار بسته لامپی برای یک محیط حدودا ۸۰ متری مناسب است و میتواند اندازه این محیط را به طور کامل پشتیبانی کند ولی باید در نظر داشته باشید که دوربین مدار بسته لامپی دید وسیعی ندارد و برای محیط های بسیار بزرگ پیشنهاد نمی شود.

دوربین مدار بسته لامپی

همه چیز درباره بهترین نوع دوربین لامپی

دوربین مدار بسته لامپی V380

این نوع از دوربین های لامپی یکی از پر طرفدار ترین انواع آنها است زیرا تمام قابلیت های یک دوربین مدار بسته با کیفیت را در خود دارد. و باید توجه داشت نصب دوربین مدار بسته خصوصا این دوربین ها از اهمیت بالایی برخوردار است. انتقال صدای دو طرفه، قابلیت P2P،داشتن درگاه برای کارت حافظه، نمای چشم ماهی، قابلیت اتصال به موبایل از ویژگی های بارز این نوع از دوربین های لامپی است. برای داشتن یکی از “بهترین نوع دوربین لامپی” میتوانید پشتیبانی کردن دوربین از این قابلیت ها را در نظر بگیرید.

دوربین مدار بسته لامپی بیسیم

این نوع از دوربین های لامپی با استفاده از وای فای به اینترنت وصل می شوند و با توجه به آنکه در آن ها یک گیرنده وای فای وجود دارد، دریافت اینترنت به طور دائمی و به صورت بیسیم در یافت است.

دوربین مدار بسته لامپی بیسیم​

دوربین مدار بسته لامپی سیم کارت خور

این نوع از دوربین های لامپی دارای جایگاهی برای سیم کارت هستند و از لحاظ امنیتی بهترین گزینه برای انتخاب می باشند، اگر سیم کارت استفاده شده دارای اینترنت باشد میتوان اینترنت دوربین مدار بسته را نیز فعال نمود.

دوربین مدار بسته لامپی دید در شب

این نوع از دوربین های مدار بسته لامپی از طریق امواج فروسرخ می توانند در تاریکی و محیط بدون نور تصاویر ضبط و ثبت کنند. نصب این نوع دوربین ها را به نصاب دوربین مدار بسته ماهر بسپارید تا بعد از مدتی دچار مشکل دوربین مدار بسته شما دچار مشکل نشود.

نکات مهم برای انتخاب بهترین نوع دوربین لامپی

با توجه به توضیحات بالا متوجه شدیم که دوربین های مدار بسته لامپی انواع مختلفی دارند که در این قسمت از مقاله میخواهیم بهترین نوع دوربین لامپی را به شما معرفی کنیم و همچنین با گفتن مشخصه ها و نکاتی انتخاب یک دوربین لامپی خوب را برای شما آسان تر کنیم.
شکل ظاهری تمام دوربین های مدار بسته لامپی مشابه یکدیگر است اما با بیان برخی از تفاوت ها می توانیم بهترین نوع دوربین لامپی را مشخص کنیم.
یکی از تفاوت دوربین های لامپی لنز آنها می باشد. لنز بعضی از دوربین های مدار بسته لامپی ۹۰ درجه و لنز برخی دیگر ۳۶۰ درجه است با توجه به محیط مد نظر میتوانیم لنز دوربین مورد نظر خود را انتخاب کنید که برای انتخاب بهترین نوع دوربین لامپی لنز ۳۶۰ درجه بهتر می باشد.
نکته دیگر برای انتخاب بهترین نوع دوربین لامپی توجه به حافظه جانبی آنها است. دوربین های مدار بسته لامپی دارای قابلیت پشتیبانی از کارت حافظه با ظرفیت های ۳۲، ۶۴ و ۱۲۸ گیگ می باشد که بهترین آن ها دوربین مدار بسته لامپی با ظرفیت ۱۲۸ گیگ است.
برای انتخاب بهترین نوع دوربین لامپی توجه به کیفیت و شفافیت تصاویر از نکات اولیه است. انتخاب دوربین لامپی full hd بهترین گزینه برای داشتن تصاویر با کیفیت بالا و وضوح بیشتر می باشد.

انواع بهترین دوربین لامپی کدام است

با توجه به نکات بالا دریافتیم که برای انتخاب “بهترین نوع دوربین لامپی” باید به برخی از نکات توجه ویژه ای داشته باشیم در این قسمت از مقاله به معرفی چند مدل از دوربین های مدار بسته لامپی با کیفیت و مشخصه های منحصر به فرد هر یک از آنها می پردازیم :
• دوربین لامپی مدل v380 pro
اگر بخواهیم بهترین نوع دوربین لامپی به شما معرفی کنیم قطعاً دوربین لامپی مدل v380 pro، جز یکی از آنها می باشد. این نوع از دوربین مدار بسته با توجه به قابلیت ها و کیفیت و وضوح تصاویر و همچنین با توجه به قیمت آن از بهترین دوربین های مدار بسته در خانواده خود است.
• دوربین لامپی مدل sengled smart
این مدل از دوربین مدار بسته لامپی دارای زاویه دید ۱۴۰ درجه است و کیفیت و وضوح تصویر ضبط شده توسط این دوربین بسیار عالی و قابل رضایت می باشد. دوربین لامپی مدل sengled smart ضد آب بوده و جزئیات موجود در صحنه را به خوبی ضبط میکند. این مدل از دوربین های لامپی قابلیت دید در شب را نیز دارند و همچنین دسترسی از راه دور به آنها نیز امکان پذیر می باشد.
• دوربین لامپی مدل hoosam wifi light bulb
این مدل از دوربین مدار بسته لامپی دارای قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت 1080 و همچنین دارای پشتیبانی از قابلیت هایی همچون دید در شب، اتصال به وای فای، کنترل از راه دور، تشخیص حرکت و سیستم هشدار دهنده است. زاویه دید در دوربین لامپی مدل hoosam wifi light bulb، برابر با 360 درجه میباشد.
• دوربین لامپی مدل zeepin
این مدل از دوربین مدار بسته لامپی دارای زاویه ۳۶۰ درجه است و مجهز به قابلیت هایی همچون دید در شب بودن، داشتن مادون قرمز، دسترسی از راه دور، برقراری ارتباط صوتی و همزمان دوطرفه، تشخیص حرکت، دارای بلندگو و میکروفون است.
دوربین مدار بسته لامپی مدل zeepin مناسب نصب در منزل و نظارت بر کودکان و سالمندان می باشد.

انواع بهترین دوربین لامپی کدام است​

نصب دوربین لامپی

یکی از بزرگترین مزیت های دوربین های مدار بسته لامپی نصب آسان و بدون داشتن هیچ دانش فنی است. دوربین های لامپی سادگی و بدون نیاز به سیم کشی برق و یا سیم کشی تصویر قابل نصب هستند؛ همچنین این نوع از دوربین های مداربسته بدون نیاز به دستگاه ضبط تصاویر میباشند. دوربین های لامپی همانطور که از نامشان مشخص است به سرپیچ لامپ متصل شده و برق مورد نیاز خود را از آن تامین می کنند و برای ذخیره اطلاعات و داده های خود از کارت حافظه موجود در داخل خودشان استفاده می کنند.

کلام آخر

ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با بهترین نوع دوربین لامپی آشنا کنیم حال می‌توانید با توجه به موقعیت و محیط مد نظر خود بهترین آن را انتخاب کنید.
برای مثال شما می توانید برای یک محیط کوچک از دوربین لامپی پانوراما با دید ۳۶۰ درجه استفاده کنید ولی اگر برای محیط کار و مغازه خود قصد خرید دوربین مدار بسته لامپی دارید بهترین گزینه برای شما دوربین لامپی چرخشی است.
در صورت داشتن هرگونه سوال و یا اطلاع از قیمت انواع دوربین های مدار بسته شما می توانید با مشاورین و تیم فروش شرکت چشمان بیدار آریا در تماس باشید.

این مطلب رو به اشتراک بگذار...

LinkedIn
WhatsApp
Twitter
دوربین لامپی چرخشی V380

دوربین لامپی چرخشی 2مگاپیکسل با قابلیتهای زیر: دوربین 2 مگاپیکسل چرخش عمودی و افقی دید در شب رنگی مشاهده تصویر به صورت آنلاین از راه دور دارای نرم افزار اندروید و ios دارای دزدگیر حرکتی و ارسال گزارش برروی موبایل

Product SKU: LAMPV380

Product Brand: V380

Product Currency: $

Product Price: 480000

Price Valid Until: 2023-01-26

Product In-Stock: InStock

امتیازدهی ویرایشگر:
5
X