تاثیر دوربین مداربسته

تحقیقات زیادی در مورد تاثیر دوربین مداربسته (CCTV) برای پیشگیری از جرم انجام شده است، اما کمی در مورد تاثیر دوربین مداربسته به عنوان یک ابزار بازدارنده جرم شده است. این مطالعه به دنبال تعیین این است که چگونه نصب دوربین مداربسته شرایط را بررسی میکند تا دزدی و یا تعرض به محل نصب را کاهش دهد، تجزیه و تحلیل ۲۵۱،۱۹۵ جنایات ثبت شده توسط پلیس حمل و نقل ایران که در سال های ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶ در شبکه راه آهن ایران رخ داده است. دوربین مداربسته در ۴۵٪ موارد در دسترس محققین بوده و در ۲۹٪ (۶۵٪ موارد که در دسترس بود) مورد استفاده قرار گرفت. دوربین مداربسته مفید با احتمال زیاد جرایم که برای همه انواع جرم و جنایت به جز مواد مخدر / اسلحه و تقلب مورد استفاده قرار می گرفت، مرتبط بود. تصاویر احتمال بیشتری برای جنایات جدی تر وجود دارد و احتمالا برای مواردی که در زمان های ناشناخته و یا در مکان های خاص وجود دارد، کمتر در دسترس هستند. اگر چه این تحقیق محدود به جرائم در راه آهن بود، به نظر می رسد که دوربین مداربسته یک ابزار تحقیق قدرتمند برای بسیاری از انواع جرم است. مفید بودن دوربین مدار بسته توسط چندین عامل محدود می شود، از جمله تعداد ناحیه های عمومی که پوشش داده نمی شوند. توصیه های متعددی برای افزایش استفاده از CCTV مورد بحث قرار گرفته است.

نحوه تاثیر دوربین مداربسته برای جلوگیری از جرم

یک تحقیق جنایی می تواند به عنوان یک سری سوال مطرح شود: چه کسی در یک حادثه دخیل بود، در کجا اتفاق افتاد، چه اتفاقی افتاد، چه اتفاقی افتاد، چرا این اتفاق افتاد، و چگونه تخطی ها انجام شد. دوربین مدار بسته ممکن است در پاسخ دادن به حداقل دو مورد از این سوالات مفید باشد: چه اتفاقی افتاد و چه کسی درگیر بود، و تاثیر دوربین مداربسته بر مشاهده عینی برای پلیس بسیار مهم می باشد.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

ضبط دوربین مداربسته با کیفیت خوب می تواند به طور بالقوه به پلیس اجازه دهد که یک حادثه کامل را با جزئیات مشاهده کنند، دوربین مدار بسته بدون کیفیت ممکن است برای تأیید یا رد شواهد دیگر از آنچه اتفاق افتاده است بی اثر باشد، برای همین به شما پیشنهاد میکنیم حتما دستگاه DVR معتبر با کیفیت استفاده نمایید زیرا شما تنها از دوربین مداربسته در مواقع اضطرار استفاده میکنید. پس تجهیزات دوربین مداربسته خود را از فروشگاه معتبر و با گارانتی تهیه نمایید.

نصب دوربین مداربسته نیازمند تجربه در این امر می باشد، برخی از نصابان که فاقد اطلاعات فنی و تجربه کافی در این زمینه هستند و تنها با اکتفا به برخی مشاهدات خود، خود را نصاب معرفی میکنند تنها برای شما هزینه بوجود می آورند، توجه داشته باشید برای نصب دوربین مداربسته اتحادیه وجود دارد و قیمتهای نصب در آن کاملا مشخص است در صورتی نصاب دوربین مداربسته کمتر از آن هزینه اخذ کند حتما در کار خود کاستی خواهد داشت ، این موصوع را از یکی از با تجربه ترین افراد این صنف به عنوان یک نکته مهم به یاد داشته باشید.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

تاثیر دوربین مداربسته

One thought on “تاثیر دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *