تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته سال ۱۳۹۹

تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته سال ۱۳۹۹

تعرفه نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته نیز مانند سایر تجهیزات الکترونیکی که نیازمند ارائه توسط یک نصاب باشند دارای یک نظام مشخص و نظم دقیق می باشد.از اینرو اتحادیه دوربین مدار بسته با ارائه لیست قیمت  خدمات و سرویس هایی که توسط نصاب می بایست ارائه گردد این هزینه ها را مشخص کرده تا برای نصب دوربین مداربسته تعرفه نصب دوربین مدار بسته کاملا مشخص و معین باشد.

نصاب دوربین مداربسته که توسط فروشگاه آریا برای محل‌هایی که پروژه های دوربین مدار بسته در آن اجرا خواهد شد اعزام می گردد به شرح زیر از تعرفه های اعتقادی کمتر میباشد که خدمات آنها می بایست پرداخت گردد.

تعرفه نصب دوربین مداربسته هزینه نصب دوربین مدار بسته

توضیحات و تذکرات مهم:

۱-این فهرست بهاء مبنای قیمت گذاری مورد توافق و عرف بازار مجریان سیستم های حفاظتی و نظارتی می باشد،که با توجه به شرایط و برابر توافق طرفین قرارداد فی مابین قابل افزایش و کاهش می باشد.

۲-تنظیم قرارداد فی مابین کارفرما و پیمانکار الزامی باشد و در صورت عدم عقد قرارداد قبل از شروع به نصب دوربین مداربسته حل اختلافات طرفین بسیار مشکل خواهد بود.

۳-صدور فاکتور مهر شده در پایان توسط پیمانکار الزامی می باشد.

۴-کارفرما موظف است در هنگام تنظیم قرارداد مبلغی توافقی به عنوان پیش پرداخت در طول اجرای قرارداد نسبت به پیشرفت کار و حداکثر ۱۰ درصد مبلغ کل قرارداد را به عنوان حسن انجام کار پس از تحویل به پیمانکار پرداخت نماید.

۵-کلیه کارهای تعمیراتی و در مقیاس کوچک بصورت توافقی می باشد.

۶-هزینه انجام طراحی سیستم دوربین مداربسته،بازدید و جانمایی دوربین ها و سیستم،مشاوره و تعمیرات با توافق طرفین انجام می گیرد.

۷-تهیه و نصب داربست ،بالابر ،کلیه عملیات بنایی (خط زنی مسیر) و جوشکاری به عهده کارفرما می باشد و در صورت انجام توسط پیمانکار , کارفرما موظف است هزینه آن را پرداخت نماید.

۸-تهیه و حمل قطعات و لوازم مورد نیاز به عهده کارفرما می باشد در صورتی که به درخواست کارفرما از طریق پیمانکار انجام پذیرد باتوافق طرفین درصد کارمزد مشخص شود.

۹-کلیه مواردی که در این فهرست بهاء مشخص نگردیده بصورت توافقی مشخص می گردد.

۱۰-درکلیه عملیات رعایت اصول ایمنی، فنی و استاندارد توسط پیمانکار و کارفرما الزامی است.

۱۱-قیمت های تعیین شده در فهرست بهاء در محدوده شهر قابل اجراست و در خارج از محدوده شهر مبلغی به صورت توافقی افزوده میگردد.

موارد مهم در تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته سال ۱۳۹۹

 

تبصره ۱: کلیه تجهیزات و قطعات سامانه های مداربسته ، اعلام حریق و اعلام سرقت ، درب های اتوماتیک ، راهبند لازم است حداقل به مدت یک سال گارانتی و مشمول حداقل سه سال خدمات پس از فروش شود.تبصره ۲: برای کلیه سامانه های مداربسته ، اعلام حریق و اعلام سرقت ، دربهای اتوماتیک و راهبند هزینه ایاب و ذهاب و دستمزد تکنسین شامل دوره گارانتی نمی گردد و در ازاء ارائه فاکتور فایل دریافت می باشد.

تبصره ۳: نرخ نامه تنظیم شده فقط مشمول واحد های صنفی دارای پروانه کسب از اتحادیه صنف الکتریک و الکترونیک (رسته سیستم های حفاظتی) می باشد.

تبصره ۴: مواردی از قبیل مالیات بر ارزش افزوده و بیمه و غیره ، در نرخ نامه منظور نگردیده است و برحسب مورد فایل محاسبه می گردد.

تبصره ۵: در مواردی که نیاز به طراحی ، مشاوره و نظارت بر عملیات زیر ساخت و غیره باشد ، هزینه آن با توافق طرفین محاسبه می شود.

تبصره ۶: فروشند مجاز می باشد برای انجام کلیه خدمات ذکر شده در جداول این نرخنامه که نیاز به مراجعه به پروژه باشد ، هزینه ایاب و ذهاب را مطابق با عرف رایج ، در فاکتور لحاظ نموده و از خریدار دریافت نماید.

تبصره ۷: قیمت ها برمبنای رسمی می باشد و نهایتا ۵۰% نقد و مابقی پس از تحویل کار تا یک ماه .

تبصره ۸: در صورت تسویه حساب بیش از دو ماه توافقی می باشد.

تبصره ۹: خدمات اضافه شامل کنده کاری و تخریب ، آهن کشی اضافه طبق توافق.

تبصره ۱۰: قیمت نهایی فروش هر دستگاه درب اتوماتیک (قیمت خرید+۱۰% استفاده جنس+۱۰% خدمات و گارانتی + اجرت نصب و راه اندازی + اجرت خدمات اضافه می شود)
درنتیجه با استفاده از خدمات ما شما کمترین هزینه نصب دوربین مداربسته را پرداخت خواهید کرد

نتیجه گیری برای انتخاب ارائه دهنده نصب دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

1 پاسخ
  1. Iman sh گفته:

    شما با این قیمت مجبور میکنی همکار قیمت پایین بده،خودمون نون خودمونو میبریم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *