تعرفه نصب دوربین مدار بسته (سال ۱۳۹۹)

تعرفه نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته نیز مانند سایر تجهیزات الکترونیکی که نیازمند ارائه خدمات فنی توسط نصاب دوربین مداربسته میباشد و لازم است که متناسب با تعرفه نصب دوربین مداربسته، اجرت خود را دریافت کند.

 اتحادیه دوربین مدار بسته با ارائه لیست قیمت خدمات و سرویس هایی که توسط نصاب می بایست ارائه گردد این هزینه ها را مشخص کرده تا برای نصب دوربین مداربسته تعرفه نصب دوربین مدار بسته کاملا مشخص و معین باشد.

نصاب دوربین مداربسته که توسط چشمان بیدار آریا برای محل‌هایی که پروژه های دوربین مدار بسته در آن اجرا خواهد شد تعرفه مشخصی دارند که به شرح زیر میباشند و ما میتوانیم بهترین نصب دوربین مدار بسته را برای شما داشته باشیم.

هزینه نصب دوربین مدار بسته

۱-این فهرست بهاء مبنای قیمت گذاری مورد توافق و عرف بازار مجریان سیستم های حفاظتی و نظارتی می باشد،که با توجه به شرایط و برابر توافق طرفین قرارداد فی مابین قابل افزایش و کاهش می باشد.

۲-تنظیم قرارداد فی مابین کارفرما و پیمانکار الزامی باشد و در صورت عدم عقد قرارداد قبل از شروع به نصب دوربین مداربسته حل اختلافات طرفین بسیار مشکل خواهد بود.

۳-صدور فاکتور مهر شده در پایان توسط پیمانکار الزامی می باشد.

۴-کارفرما موظف است در هنگام تنظیم قرارداد مبلغی توافقی به عنوان پیش پرداخت در طول اجرای قرارداد نسبت به پیشرفت کار و حداکثر ۱۰ درصد مبلغ کل قرارداد را به عنوان حسن انجام کار پس از تحویل به پیمانکار پرداخت نماید.

 

برای اولین بار در ایران

تمامی خدماتی که ما اارئه میدهیم دارای بدون قید و شرط است.

اجرت نصب دوربین مدار بسته

۵-کلیه کارهای تعمیراتی و در مقیاس کوچک بصورت توافقی می باشد.

۶-هزینه انجام طراحی سیستم دوربین مداربسته،بازدید و جانمایی دوربین ها و سیستم،مشاوره و تعمیرات با توافق طرفین انجام می گیرد.

۷-تهیه و نصب داربست ،بالابر ،کلیه عملیات بنایی (خط زنی مسیر) و جوشکاری به عهده کارفرما می باشد و در صورت انجام توسط پیمانکار , کارفرما موظف است هزینه آن را پرداخت نماید.

۸-تهیه و حمل قطعات و لوازم مورد نیاز به عهده کارفرما می باشد در صورتی که به درخواست کارفرما از طریق پیمانکار انجام پذیرد باتوافق طرفین درصد کارمزد مشخص شود.

۹-کلیه مواردی که در این فهرست بهاء مشخص نگردیده بصورت توافقی مشخص می گردد.

۱۰-درکلیه عملیات رعایت اصول ایمنی، فنی و استاندارد توسط پیمانکار و کارفرما الزامی است.

۱۱-قیمت های تعیین شده در فهرست بهاء در محدوده شهر قابل اجراست و در خارج از محدوده شهر مبلغی به صورت توافقی افزوده میگردد.

تعرفه نصب دوربین از سال ۱۳۹۸ تا سال ۱۳۹۹ بیش از ۳۰ درصد افزایش داشته است و علیت این موضوع نیز تورم اقتصادی میباشد و با توجه به اینکه در سال آینده یعنی در سال ۱۴۰۰ هم همچنین تورمی قابل پیشبینی خواهد بود، مسلما تعرفه نصب دوربین در سال ۱۴۰۰ نیز حدودا ۳۰ درصد از تعرفهای سال ۱۳۹۹ نیز بیشتر خواهد بود.

تعرفه نصب سال ۱۳۹۸
تعرفه نصب دوربین اتحادیه
تعرفه نصب دوربین مداربسته
هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟

هزینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته کاملا وابسته به محل و شرایط نصب دوربین دارد، از طرفی برخی از افراد تازه کار با ارائه نرخهای پایین سعی در جلب مشتری دارند که برای شما زیان بار است و برخی دیگر از سر شکم شیری قیمتهای بالا میدهند ولی شرکت چشمان بیدار آریا داری تعرفه مشخص است

تعرفه نصب دوربین مداربسته دوربین آنالوگ با دیجیتال متفاوت است؟

بله، علت این قضیه هم استفاده از تجهیزات جانبی متفاوت بین آنها میباشد و از طرفی وقت و زمانی که برای نصب هر کدام میگذاری متفاوت است.

امکان پرداخت قسطی برای هزینه نصب دوربین هست؟

به صورت کلی پرداخت چکی خیلی سخت است زیرا ما نیز باید پول کارگر و همراه خود را به صورت روزانه پرداخت کنیم، ولی در شرایط اقتصادی ایران، شرکت چشمان بیدار آریا شرایط پرداخت چکی و قسطی را برای هم شهریان فراهم کرده است.

برای پروژه های بزرگ هزینه نصب چگونه محاسبه میشود؟

برای پروژه های بزرگ در صورتی که بر اساس تعرفه بالا برای مشتری خیلی بالا تمام شود و به صرفه ایشان نباشد ما به صورت قراردادی و با یک مبلغ مشخص اقدام به نصب دوربین میکنیم.

هزینه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

2 پاسخ

  1. شما با این قیمت مجبور میکنی همکار قیمت پایین بده،خودمون نون خودمونو میبریم

    1. هزینه ها بر اساس تعرفه اتحادیه هست و ما هم بر اساس آن عمل میکنیم دوست عزیز

دیدگاه‌ها بسته‌اند.