تعمیر دوربین مداربسته- ریپرتاژ

تعمیر دوربین مداربسته

تعمیرگاه دوربین مداربسته
تعمیرگاه دوربین مداربسته

دوربین مداربسته مانند سایر تجهیزات الکترونیکی نیازمند تعمیر ، سرویس و نگهداری میباشند، محلی برای تعمیر دوربین مداربسته می بایست در نظر گرفته شود تعمیرگاه دوربین مداربسته نامیده میشود و تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا با بیش از ۱۶ سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش دوربین مداربسته در ایران میباشد که این قابلیت را دارد که تمام خدمات تعمیر دوربین مداربسته را برای شما انجام دهد.

تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا این قابلیت را دارد که با تجربه ترین تعمیرگاه دوربین مداربسته و دستگاه DVR در تهران میباشد که قابلیت ارائه خدمات پس از فروش دوربین مداربسته برای تمام ایران را برای شما فراهم میکند، شما میتوانید با استفاده از تجربه و توانایی و تجهیزات ما در زمینه تعمیر دوربین مداربسته در سریعترین زمان ممکن و کمترین هزینه برای شما دوربین مداربسته و سیستمهای نظارتی شما را تعمیر و در اختییار شما قرار میدهد.

خدمات قابل ارائه توسط تعمیرگاه دوربین مداربسته

هدف اصلی تعمیرگاه ما تعمیر تجهیزات دوربین مداربسته می باشد برخی از خدماتی که توسط تعمیرگاه دوربین مداربسته قابل ارائه است :

 • تعمیر دوربین مداربسته AHD
 • تعمیر دوربین تحت شبکه، دوربین IP
 • تعمیر دوربین اسپیددام
 • تعمیر دستگاه DVR
 • ریست کردن رمز دستگاه DVR
 • بروز رسانی دستگاه DVR
 • تعمیر دستگاه NVR
 • تعمیر دوربین مداربسته آنالوگ

با توجه به توانایی و دانش فنی مجموعه تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا ، این امکان وجود دارد که برای تعمیر دوربین مداربسته شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام شود.

در صورتی که دچار یکی از خرابی های فوق شده اید میتوانید با استفاده از نیرو های متخصص تعمیر دوربین مداربسته فروشگاه آریا دستگاه دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR را برای شما در محل انجام خواهد داد.

لازم بذکر است که با استفاده از توانمندیهای تعمیرکار دوربین مداربسته فروشگاه آریا  شما میتوانید به راحتی سیستم نظارتی خود را در محل تعمیر نماید.

تعمیر دوربین مداربسته در محل نیازمند تجربه و تخصص کافی می باشد لذا تاکید میگردد که نصب دوربین مداربسته خود را به هر تیمی نسپارید، همچنین میتواند برای تعمیر در محل دوربین مداربسته خود به تیم فنی فروشگاه دوربین مداربسته آریا بسپارید.

دوربین مداربسته مانند هر تجهیز الکترونیکی دیگر نیازمند رسیدیگی و ارائه خدمات پس از فروش میباشد، در این زمینه لازم است که متخصص تعمیر دوربین مداربسته برای تعمیرات دوربین مداربسته بکار گرفته شود.

تعمیر دوربین مداربسته نیازمند دانش فنی در زمینه الکترونیک ، برق و همچنین تجربه کافی در این زمینه می باشد، یکی از نیازهای مشتریان دوربین مداربسته ارائه خدمات سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته می باشد ، برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله آموزشی راهنمای تعمیر دوربین مدار بسته در سایت را مطالعه فرمایید.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را به عنوان تعمیرگاه دوربین مداربسته با تکیه بر دانش فنی و تجربه نیروهای متخصص در این زمینه طلایه دار تعمیر دوربین مداربسته می باشد.

مشکلات و خرابی های دوربین مدار بسته قفط شامل سیستم های نو نمی شود؛ دوربین هایی که مدت زمان زیادی است که در حال کار کردن هستند نیز دچار برخی از مشکلات خواهند شد و برای انها هم مشکل و خرابی پیش خواهد آمد و لازم است که مانند هر تجهیز الکترونیکی دیگری آنها نیز تعمیر شوند. نکته مهم در مورد سیستم های دوربین مداربسته این است که در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ایراد و خرابی در هر یک از قسمتهای آن، بهتر است موضوع را با کارشناسان تعمیر دوربین مداربسته مطرح نمود و از آن ها برای رفع این مشکلات کمک گرفت و تعمیرات دوربین مداربسته را به متخصص این قضیه بسپارید. بدیهی است که عیب یابی دوربین مدار بسته باید توسط متخصصان فنی انجام شود. معمولاً قطعی دوربین های مدار بسته ، شامل قطعی کابل، خرابی سوکت و پورت های خروجی و یا سوختن آدابتور می باشد.

مهمترین ایراداتی که در دوربین مداربسته رخ میدهد که باعث میشود سیستم دوربین مداربسته شما دچار خرابی عبارتند از:

 • عدم نمایش تصویر دوربین در دستگاه DVR
 • عدم نمایش تصویر دستگاه DVR در تلویزیون
 • سوختن آدابتور
 • قطع و وصل تصویر دوربین
 • فراموشی رمز دستگاه DVR
 • قطعی کابل
 • نویز در تصویر دوربین مداربسته
 • تصویر دوربین مداربسته بی کیفیت شده است
 • شکستن BNC
 • سوختن هارد دوربین مداربسته
 • عدم ضبط بر روی هارد توسط دستگاه DVR
 • خرابی دید در شب دوربین مداربسته

در صورتی که دچار یکی از خرابی های فوق شده اید میتوانید با استفاده از نیرو های متخصص تعمیر دوربین مداربسته فروشگاه آریا دستگاه دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR را برای شما در محل انجام خواهد داد.

لازم بذکر است که با استفاده از توانمندیهای تعمیرکار دوربین مداربسته فروشگاه آریا  شما میتوانید به راحتی سیستم نظارتی خود را در محل تعمیر نماید.

تعمیر دوربین مداربسته در محل نیازمند تجربه و تخصص کافی می باشد لذا تاکید میگردد که نصب دوربین مداربسته خود را به هر تیمی نسپارید.

نیاز به دوربین مداربسته

دوربین مداربسته یکی از نیازهای اساسی زندگی بشر امروزی در شهرهایی مانند تهران و یا سایر شهرها میباشد.شما میتوانید با استفده از خدمات و تیم تخصصی فروشگاه دوربین مداربسته آریا در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته میتوانید بهترین خدمات و بالاترین کیفیت در نصب دوربین مداربسته به همراه نازلترین قیمت را داشته باشید.

تصاویر دوربین مدار بسته ممکن است یکی یا چند مورد از این اهداف اصلی را دنبال کند:

حفاظت، حراست و ایمنی
کنترل، مدیریت و نظارت
آموزش و تحقیقات
بازاریابی و مدیریت فروش

امروزه از این دوربین ها برای حفاظت و نظارت بر مکانهای  مهم، اماکن پرتردد و پرخطر استفاده می‌شود. موزهها، فروشگاه‌ها، زندان‌ها، فرودگاهها، ایستگاه‌های مترو و راه‌آهن و حتی بیمارستانها و مدارس از دیگر اماکنی است که به این سیستم‌ها مجهز شده‌اند. با وجود این دوربین ها، امکان شناسایی راحت‌تر مجرمان فراهم خواهد بود.
کارکرد دیگر سیستم های مداربسته، کارکرد نظارتی است. امروزه مدیران زیادی به وسیلهٔ این دوربین ها بر کار نیروهای خود نظارت دارند. همچنین کنترل ترافیک شهرها نیز بر اساس این کارکرد دوربینهای مداربسته پایدار است.

با توجه به نیاز روزافزون عموم افراد جامعه، با نیازهای حفاظتی متفاوت، به تهیه و نصب سیستم های نظارتی میتوان گفت مهمترین دلایل استفاده از یک سیستم امنیتی در درجه اول حفاظت و امنیت بیشتر خانه، محیط کار، اموال و عزیزان در مقابل خطرات احتمالی طبیعت است؛ مانند، حمله حیوانات وحشی و نیز جلوگیری از سرقت و یا ارتکاب به جرم و جنایت.

علاوه بر این اکثر کاربران، در کاربری های تخصصی تر، نیاز دارند به اینکه، در تمام لحظات، بخصوص، ساعات عدم حضور در محل کارشان و به منظور کیفیت مدیریت  به طور پیوسته محیط کار و کارمندان خود را کنترل نمایند. در واقع، دوربین مداربسته در بسیاری از کاربری های تجاری و شغلی مهم مانند چشم دوم مدیران عمل میکند و تمام اتقاقات ریز و درشت دارای اهمیت برای مدیریت یک شرکت یا مجموعه تجاری را ثبت میکند.

این کاری است که از عهده هیچ نگبانی بر نمی آید مگر دوربین مدار بسته ای که شما انتخاب میکنید و حاضرید، با توجه به اهمیت کاربری مورد نظر خود، برای تهیه آن متقبل هزینه شوید. هزینه ای که گاهی در مقابل جلوگیری از یک اتفاق ناگوار یا حادثه ای که ممکن است چندین برابر خسارات جانی و مالی به بار بیاورد ناچیز جلوه میکند.

نصب دوربین مداربسته

شرکت حفاظتی آریا با فعالیت در زمینه واردات، تولید ، فروش مستقیم و نصب دوربین مدار بسته و خدمات پس از فروش تا به امروز توانسته با کسب تجربه بیش از صد ها پروژه نظارت تصویری ، نیروهای متخصصی را تربیت کند که تنها با اجرای پروژه ها رضایت کامل را از مشتریان خود داشته باشیم و تا همیشه در کنار آنان قرار بگیریم. این مجموعه با نصب انواع دوربین مدار بسته دیجیتال و آنالوگ HD و دیگر مدل های آن همیشه این امید را در مشتریان خود قرار می دهد که کاری بسیار شیک ، حرفه ای و تخصصی را برای آنان به ارمغان آورد. با نصب دوربین مدار بسته از طرف ما می توانید انتقال تصویر رایگان و ۱۸ ماه گارانتی تعویض محصولات Infinity  با ضمانت و گارانتی ۱۸ ماه آریا را داشته باشید.

اگر نیاز به نصاب دوربین مداربسته را دارید از ما کمک بگیرید ، زیرا :

ایاب و ذهاب رایگان در تهران بابت مشاوره حضوری و نصب دوربین مدار بسته دریافت نمیشود

نمایش نمونه تصویر محل شما قبل از نصب دوربین مداربسته و بررسی قیمت به صورت آنلاین قابل مشاهده است

انتقال تصویر دوربین مدار بسته روی موبایل صورت می پذیرد

قیمت های وارداتی و بدون واسطه

۱۸ ماه گارانتی تعویض طلایی آریا

نصب و راه اندازی انواع دوربین مدار بسته با بهترین کیفیت نصب و متخصصین حرفه ای

خدمات پس از فروش مادام العمر

و …

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY طلایه دار نصاب دوربین مداربسته در ایران با روزانه بیش از دهها پروژه نصب دوربین مداربسته در تهران میتوانید اطمینان حاصل نماید که نصب دوربین مداربسته توسط بهترین و با جربه ترین نصاب دوربین مداربسته انجام خواهد شد و دارای پشتوانه قوی فنی در حوزه خدمات پس از فروش میباشد.

همچنین این مرکز فروش دوربین مداربسته را نیز انجام میدهد که شما میتوانید از این موضوع برای اینکه نصاب دوربین مداربسته خوبی را انتخاب کنید استفاده نمایید.

همچینین در صورتی که میخواهید نصب دوربین مداربسته ارزان قیمت داشته باشید میتوانید با فروشگاه آریا جهت خرید و فروش دوربین مداربسته و همچنین نصب دوربین مدار بسته با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت داشته باشید.

نصب دوربین مداربسته و اهمیت مشاوره در نصب دوربین مداربسته بسیار ضروری می باشد توصیه مشود که حتما در زمینه نصب دوربین مداربسته خود از مشاوره های تخصصی فروشگاه دوربین مداربسته آریا استفاده نماید.

یکی از نیاز های بشر امروزی استفاده از دوربین مداربسته برای افزایش امنیت خود در زمینه محل زندگی و محل کار خود میباشد ما به شما به عنوان کسی که چندین سال است در حوزه دوربین مداربسته فعالیت میکند توصیه میکنیم حتما از یک تیم متخصص در زمینه نصب دوربین مداربسته استفاده نماید و یک نصاب دوربین مداربسته متخصص برای خود انتخاب کنید تا بهترین را برای شما به ارمغان بیاورد.

شاید برای شما سخت باشد که باور کنید خیلی از نصابهای دروبین مداربسته حتی به اطلاعات اولیه و پایه ای دوربین مداربسته آشنا نیستن و تنها به صرف آشنا بودن در زمینه سیم کشی اقدام به انجام نصب دوربین مداربسته میکنند ولی شما باید باهوش باشید و از این افراد نمونه تصاویر محل کار نحوه گارانتی و … را بخواهید.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا با توجه به دارا بودن یک مرکز تعمیر دوربین مداربسته با بسیاری از نصابهای دوربین مداربسته آشنا هست و این را دقیقا درک کرده است که هر نصابی را برای کارهای خود معرفی نکند چون این افراد فقط به فکر خود هستند.

شعار ما :      فروش آغاز تعهد است

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.