تعمیر دوربین مداربسته

تعمیر دوربین مداربسته

تعمیر دوربین مداربسته
تعمیر دوربین مداربسته

دوربین مداربسته مانند هر تجهیز الکترونیکی دیگر نیازمند رسیدیگی و ارائه خدمات پس از فروش میباشد، در این زمینه لازم است که متخصص تعمیر دوربین مداربسته برای تعمیرات دوربین مداربسته بکار گرفته شود.

تعمیر دوربین نیازمند دانش فنی در زمینه الکترونیک ، برق و همچنین تجربه کافی در این زمینه می باشد، یکی از نیازهای مشتریان دوربین مداربسته ارائه خدمات سرویس و نگهداری و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته می باشد ،

فروشگاه دوربین مداربسته آریا در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را به عنوان تعمیرگاه دوربین مدار بسته با تکیه بر دانش فنی و تجربه نیروهای متخصص در این زمینه طلایه دار تعمیر دوربین در ایران می باشد.

مشکلات و خرابی های دوربین مدار بسته قفط شامل سیستم های نو نمی شود؛ دوربین هایی که مدت زمان زیادی است که در حال کار کردن هستند نیز دچار برخی از مشکلات خواهند شد و برای انها هم مشکل و خرابی پیش خواهد آمد و لازم است که مانند هر تجهیز الکترونیکی دیگری آنها نیز تعمیر شوند. نکته مهم در مورد سیستم های دوربین مداربسته این است که در صورت بروز هر گونه مشکل و یا ایراد و خرابی در هر یک از قسمتهای آن، بهتر است موضوع را با کارشناسان تعمیرگاه مداربسته مطرح نمود و از آن ها برای رفع این مشکلات کمک گرفت و تعمیرات دوربین مداربسته را به متخصص این قضیه بسپارید. بدیهی است که عیب یابی دوربین مدار بسته باید توسط متخصصان فنی انجام شود. معمولاً قطعی دوربین های مدار بسته ، شامل قطعی کابل، خرابی سوکت و پورت های خروجی و یا سوختن آدابتور می باشد.

مهمترین ایراداتی که در دوربین مداربسته رخ میدهد که باعث میشود سیستم دوربین مداربسته شما دچار خرابی عبارتند از:

 • عدم نمایش تصویر دوربین در دستگاه DVR
 • عدم نمایش تصویر دستگاه DVR در تلویزیون
 • سوختن آدابتور
 • قطع و وصل تصویر دوربین
 • فراموشی رمز دستگاه DVR
 • قطعی کابل
 • نویز در تصویر دوربین مداربسته
 • تصویر دوربین مداربسته بی کیفیت شده است
 • شکستن BNC
 • سوختن هارد
 • عدم ضبط بر روی هارد توسط دستگاه DVR
 • خرابی دید در شب دوربین مداربسته
 • تعمیر دوربین مداربسته
  تعمیر دوربین مداربسته

در صورتی که دچار یکی از خرابی های فوق شده اید میتوانید با استفاده از نیرو های متخصص تعمیر دوربین مداربسته فروشگاه آریا دستگاه دوربین مداربسته و یا دستگاه DVR را برای شما در محل انجام خواهد داد.

لازم بذکر است که با استفاده از توانمندیهای تعمیرکار دوربین مداربسته فروشگاه آریا  شما میتوانید به راحتی سیستم نظارتی خود را در محل تعمیر نماید.

تعمیر دوربین مداربسته در محل نیازمند تجربه و تخصص کافی می باشد لذا تاکید میگردد که نصب دوربین مداربسته خود را به هر تیمی نسپارید، چهار مشکل اصلی دوربین مداربسته توسط تیم تعمیری ما قابل حل است.

نتیجه گیری برای تعمیر

همیشه وسیله های الکترونیکی ممکن است دچار خرابی هایی شود که برای تعمیر آنها نیاز به متخصصان کار کرده و دارای تجربه کافی در آن حوزه ها باشد. دوربین مداربسته نیز از این از استثنا نبوده و شما می بایست حتماً برای تعمیرات دوربین مداربسته خود به تعمیرگاه‌های دارای تجربه و تخصص کافی مراجعه نمود.

برای اینکه بتوانید در اسرع وقت با کمترین هزینه نسبت به تعمیر دوربین مداربسته خود اقدام کنید لازم است که حتما از بهترین شرکت‌ها و بهترین تعمیرگاه ها در حوزه دوربین مداربسته استفاده کنیم .

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته دید در شب جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.