دوربین مداربسته خورشیدی

Rate this post

دوربین مداربسته خورشیدی

دوربین مداربسته خورشیدی
دوربین مداربسته خورشیدی

پس از دستیابی به موفقیت با دوربین مداربسته AHD که در ایران تولید میشود با برند INFINITY، ما شروع به توسعه دوربین نسل سوم از انرژی خورشیدی می کنیم که به نیازهای و چالش های بسیاری از صنایع رسیده است. در هر زمان، با اضافه کردن دوربین روز و شب شبانه خورشیدی به اموال خود، تقریبا هر جا(بدون منبع برق در دسترس)، هر زمان را مشاهده کنید. دوربین مداربسته با سنسور حرکتی مادون قرمز ساخته شده است، هر زمان که سیستم شما مسلح باشد، در حین نگهداری عکس های با کیفیت و فیلم با صدا در شرایط کم نور – حتی در تاریکی است. می تواند به صورت جداگانه یا به صورت دیوار محافظت شود و ویدئو و صدای رنگی را تا 150 متری منطقه باز کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوربین خورشیدی و همچنین مزایای دوربین مداربسته خورشیدی به مقالات گذشته رجوع کنید.

مشخصات دوربین مداربسته خورشیدی:

پنل خورشیدی برای نصب روی سقف یا دیوار بیرونی جدا می شود
حسگر تصویر روز و شب رنگ
Nightvision با چراغ های Infra Red
فرکانس 5.8GHz برای به حداقل رساندن تداخل با سایر دستگاه های رادیویی مانند تلفن بی سیم، مایکروویو، روتر بی سیم و غیره
ایده برای امنیت و نظارت بر خانه؛ محدوده انتقال تا 180 متری در منطقه آزاد است
طراحی ضد آب (IP54)
دوربین خورشیدی که برای محل مناسب است، بدون برق اصلی یا سیم کشی مشکل است
ساخته شده در PIR برای تشخیص حرکت و IR LED برای افزایش دید شبانه
گیرنده ساخته شده برای دریافت فرمان از کنترل از راه دور ارسال می کند
میکروفون با کیفیت بالا انتقال صدای شفاف را می دهد.

دوربین مداربسته خورشیدی چیست؟

دوربین های مداربسته خورشیدی یا دوربین های امنیتی پنل خورشیدی از پانل های خورشیدی برای دریافت انرژی استفاده می کنند و نیازی به منابع الکتریسیته یا کابلی ندارد.

استفاده از دوربین مدار بسته خورشیدی جزو تکنولوژی های مدرن این دوره میباشد.

با استفاده از انرژی خورشیدی، می توانید بهترین منابع طبیعی را برای شارژ و استفاده از سیستم های دوربین های امنیتی خورشیدی، بدون هزینه اشتراک یا هزینه ماهانه، دریافت کنید.

یا شما همچنین می توانید یک دوربین امنیتی INFINITY خورشیدی خریداری کرده و از پنل خورشیدی برای استفاده از دوربین خود استفاده کنید.

به عنوان مثال، با استفاده از دوربین امنیتی خورشیدی، با یک باتری قابل شارژ می آید و پانل خورشیدی سفارشی (نیاز به خرید جداگانه) را برای گزینه های شما فراهم می کند تا قدرت بدون توقف را دریافت کنید.

یکی از مزایای بالا این است که شما می توانید یک دوربین امنیتی خورشیدی نصب کنید هر کجا که بخواهید. در روزهای بارانی یا باران، دوربین های امنیتی خورشیدی خورشیدی هنوز هم می توانند به طور طبیعی کار کنند – نور خورشید کافی مطلقا بهترین است!

همانطور که بیشتر و بیشتر از مصرف کنندگان مانند شما به یک راه حل امنیتی “سبز” راه پیدا می کنید، می توانید از دوربین های امنیتی خورشیدی که در همه جا پراکنده می شوند، زمانی که شما نگاه می کنید نگاه کنید.

دوربین مداربسته خورشیدی چگونه کار می کنند

دوربین های امنیتی مبتنی بر خورشیدی از پانل های خورشیدی درجه بالا استفاده می کنند تا اشعه های خورشید را جذب کنند و نور خورشید را به جریان مستقیم (DC) تبدیل کنند.

پس از آن یک اینورتر جریان مستقیم را به جریان متناوب (AC) تغییر می دهد که می تواند برای استفاده از دوربین های امنیتی IP و باتری های خورشیدی برای استفاده مداوم استفاده شود.

هنگامی که نور خورشید در دسترس نیست، دوربین های امنیتی بی سیم خورشیدی هنوز می توانند قدرت از باتری های قابل شارژ که انرژی الکتریکی بیش از حد تولید شده توسط پانل خورشیدی را ذخیره می کنند، دریافت کنند.

مراقب باشید: در مقایسه با باور عمومی، دوربین های خورشیدی همچنین می توانند در روزهای بارانی یا ابری برق تولید کنند، زیرا نور مرئی نیز می تواند از طریق باران و ابرها دریافت شود.

اما بدون شک بهره وری از دوربین های نظارت خورشیدی در روزهای بارانی یا ابری کاهش می یابد، بنابراین حداکثر نور مستقیم خورشید برای دوربین های امنیتی CCTV جهت هدایت بهتر برای عملکرد بهتر هدایت می شود.

و از آنجا که دوربین های امنیتی خورشیدی در فضای باز با طراحی مقاوم در برابر آب و هوا، شما لازم نیست که در روزهای بارانی آنها را نگران کنید.

در حقیقت، باران گاه به گاه ممکن است تمیز کردن بدون هزینه از پانل خورشیدی برای دوربین های امنیتی باشد.

انگیزه های دولت برای دوربین های امنیتی فضایی خورشیدی

دوربین مداربسته خورشیدی، با منبع قدرت خود را به روز رسانی و تمیز، در حال افزایش بیشتر توجه و محبوبیت در حال افزایش است که مردم در حال حاضر بیشتر آگاهانه محیط زیست هستند.

برای تشویق پذیرش تکنولوژی انرژی خورشیدی، دولت بسیاری از کشورها مانند ایران ، انگلیس، کانادا و غیره برای نصب خورشیدی، مانند دوربین های خورشیدی، انگیزه هایی (مالیات بر ارزش افزوده، تخفیف و غیره) را ارائه می دهد.

با توجه به این واقعیت که دوربین های امنیتی خورشیدی موظف هستند جزر و مد غیر قابل برگشت باشند، بهتر است که دوربین های امنیتی بی سیم خانگی خورشیدی را در حال حاضر برای به دست گرفتن روند بازار.

علاوه بر این، دوربین های امنیتی خورشیدی برای خانه / کسب و کار شما همچنین می تواند در کاهش بیمه و ارائه مدارک زمانی که شما نیاز به درخواست ادعا کمک می کند.

دوربین مداربسته خورشیدی
دوربین مداربسته خورشیدی

مزایای دوربین مداربسته خورشیدی در مقاله آموزشی مزایای دوربین مداربسته خورشیدی امده است.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X