دوربین مداربسته دام DOME

دوربین مداربسته دام DOME

دوربین مداربسته دام
دوربین مداربسته دام

معنی لغتی کلمه دوربین مداربسته دام “گنبد” است. در واقع دوربین مداربسته دام به معنی دوربین گنبدی شکل بوده و عنوان دوربین های سقفی نیز درباره آنها بکار میرود. این دوربین ها بیشتر برای نصب بر روی سقف طراحی شده و در اشکال فانتزی و متفاوتی در بازار موجود است. صرف نظر از قابلیت دید در شب و یا نوع لنز یا نوع امواج به کلیه دوربین های سقفی گنبدی شکل دوربین دام گفته می شود.

دوربین مداربسته دام را میتوان برای داخل مغازه ها و یا خانه های که می خواهند دوربین مداربسته را نصب کنند استفاده میشود، دوربین مدار بسته دام یا همان دوربین مداربسته سقفی هم دید در شب دارد و هم میتوان بدون دید در شب از آن استفاده نمود ولی نکته مهم در استفاده آن برای نصب دوربین مداربسته منزل می باشد.

جهت خرید دوربین مداربسته و یا دوربین مداربسته دام به صفحه محصولات دوربین مداربسته بروید.

بازار مملو از انواع مختلف دوربین مدار بسته برای اطمینان از امنیت شما است. آیا می خواهید بدانید سیستم دوربین مدار بسته چیست؟ امنیت در هر حوزه زندگی ضروری است. با پیشرفت های تکنولوژیکی در حال انجام ، اکنون می توان از افراد و دارایی های آنها به طور جامع محافظت شد در حال حاضر مناطق تجاری و مسکونی یک پروتکل امنیتی استاندارد را تصویب می کنند که به کاهش جرم و نظارت بر فعالیت های شبانه روزی کمک می کند. نظارت با انواع مختلف دوربین های مدار بسته امکان پذیر است. بیایید بررسی کنیم که چه تعداد از دوربین های امنیتی در آنجا هستند.

نحوه نصب دوربین دام

امروزه چندین سیستم امنیتی در بازار موجود است. با این حال ، نظارت یکی از اقدامات پرکاربرد و رایج است. نظارت یک بازرسی مداوم بسته یا نظارت بر یک مکان ، افراد یا فعالیت مداوم برای جمع آوری اطلاعات است. همیشه افراد در جستجوی بهترین دوربین جاسوسی و بهترین دوربین مدار بسته در وب هستند. هر دو چیز خوبی برای نگاه داشتن محیط اطراف هستند. آیا می دانید چرا در زندگی خود به دوربین جاسوسی احتیاج دارید؟

دوربین مدار بسته دام یکی از انواع دوربین مداربسته است( جهت معرفی دوربین دام مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نمایید) که برای نصب دوربین مداربسته بر روی سقف بکار میرود و در اکثر نصبها بکار گرفته میشود، برای اینکه شما دوربین مداربسته خود را بر روی سقف و یا محل ورودی نصب کنید باید از دوربین مداربسته دام استفاده کنید تا بر روی سقف نصب کنید.

این نوع از دوربین مداربسته باید ضد آب باشد زیرا در بیرون نصب میشود و حتما باید کیفیت مناسب برای محیط شما داشته باشد .

با توجه به شکل گنیدی این نوع از دوربین مداربسته به آنها دام گفته میشود.

دوربین های گنبدی به دلیل شکل آنها به طور معمول برای سیستم های امنیتی داخلی استفاده می شوند. شکل گنبدی این دوربین ها باعث می شود تا آنها ناخوشایند نباشند زیرا به سختی می توان مسیرهایی را که دوربینها با آن روبرو هستند ، تعریف کرد ، اما هنوز هم برای چشم قابل مشاهده است. آنها به طور گسترده در فضاهای خرده فروشی مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که در سقف اتاق نصب شده اند ، بیشتر اثبات خرابکاری هستند. بعضی از دوربین های گنبدی با روشنایی مادون قرمز طراحی شده اند که به آنها امکان می دهد فیلم ها را در شرایط کم نور ضبط کنند.

هدف از نصب دوربین مدار بسته دام

نظارت تصویری در فروشگاه های خرده فروشی و دفاتر

نصب دوربین در محل ورودی ساختمان

نصب در راهرو

نصب دوربین مداربسته دام در ارتفاع کم

نصب دوربین مداربسته دام در پارکینگ

ولی باید این موضوع را بدانید که برای نصب دوربین مداربسته تجهیزات خاصی نیاز دارید که میتوانید تجهیزات مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته را از فروشگاه آریا تهبه کنید تا بهترین نصاب دوربین مداربسته ایران شوید.

تولید کیس دام در ایران

نحوه نصب دوربین مداربسته دام به این صورت است  که ابتدا کفی زیری آن را به سقف می بایست پیش کنید و سپس پس بدنه اصلی را در بر روی آن محکم کنند .

 شرکت چشمان بیدار آریا  یکی از شرکت های بزرگ ایران در حوزه تولید دوربین دام می باشد ، که تمام فرایند ساخت بدنه دوربین دام را در ایران انجام داده و با افتخار اولین تولیدکننده کیس دام در ایران می باشد .

 در صورتی که تولیدکنندگان دوربین مداربسته نیاز به کیس دام دارند ،  می‌توانند با ما ارتباط برقرار کرده تا با بهترین کیفیت و کمترین قیمت محصولات خود را به آنان جهت گسترش تولید دوربین مداربسته در ایران تحویل نمایید .

 

کیس دام ایرانی
کیس دام ایرانی

 

نتیجه گیری

ما به عنوان مشاور در زمینه نصب دوربین مداربسته به شما اکیدا توصیه میکنیم که حتما در نصب دوربین مدار بسته خود از نیروهای متخصص که تمام موارد فوق را میداند استفاده نمایید. این موضوع باعث افزایش راندمان کاری شما میشود و  در صورتی که قصد استفاده از دوربین مداربسته کیفیت بالا را دارید حتما باید از بهترین تیم نصاب دوربین استفاده شود که شرکت چشمان بیدار آریا آماده ارائه خدمات تخصصی دوربین مداربسته در تهران به شما می باشد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.