چگونگی خرید دوربین مداربسته

بهترین دوربین مداربسته
بهترین دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته برای تلویزیون خرید دوربین مداربسته است و یک سیستم دوربین های امنیتی است که همه با یک سیستم نظارت مرتبط هستند. از آنجا که دوربین های دوربین مداربسته در حال حاضر محبوبیت و مقرون به صرفه تر شدن می شوند، صاحب خانه ها می توانند احساس راحتی کنند، می دانند که می توانند خانه های خود، خانه های تجاری و دیگر ویژگی های شخصی را تامین کنند. برای ادامه مطلب درباره آنها و چگونگی خرید آگاهانه از آن استفاده کنید. هدف از این مقاله آموزش نحوه خرید دوربین مداربسته می باشد.

 • نیازهای شما را ارزیابی کنید: آیا می خواهید پیگیری و پیگیری های عمومی را کنترل کنید؟ آیا می خواهید چهره، کالا، جمعیت را ببینید؟ آیا شما نیاز به سیستم های امنیتی بی سیم و سیمی CCTV؟ آیا شما نیاز به یک سیستم دوربین مدار بسته داخلی و یا در فضای باز دارید؟ آیا از یک دوربین شبکه IP استفاده می کنید؟ آیا به یک سیستم دوربین ۱، ۲، ۸ یا ۱۶ نیاز دارید؟ بودجه شما چیست؟
 • نوع دوربین را انتخاب کنید: بر اساس نیازهای شما و محیط ضبط، باید دوربین ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب است:
  سیمی: یک دوربین امنیتی استاندارد سیمی. اکثر دوربین های امنیتی سیمی امروزه در محیط داخلی / فضای باز و دارای فیلتر IR (مادون قرمز) برای دید در شب (تصویر دید در شب به رنگ سیاه و سفید برای کنتراست و جزئیات تصویر). دوربین های سیم کشی در انتهای BNC یا DIN (پورت های اتصال) در دسترس هستند و نیاز به کابل های extension extension دارند.

  • دوربین بی سیم: مردم بیشتر و بیشتر به دوربین های بی سیم تبدیل می شوند به عنوان یک روش مقرون به صرفه برای ساخت یک سیستم نظارت جامع در خانه یا کسب و کار خود. آخرین دوربین های بی سیم دیجیتال امن هستند، بدون دخالت دستگاه های خانگی و ارائه ویدئو و صوتی کریستال واضح است.
  • IP / شبکه: IP (پروتکل اینترنت) یا دوربین های شبکه یک گزینه دیگر است. این دوربین ها به روتر رایانه شما همانند یک رایانه یا دستگاه دیگر قابل استفاده در شبکه می باشد. دوربین های شبکه IP به شما اجازه می دهد تا به دوربین ها از مکان های دور از اینترنت دسترسی پیدا کنید. بسیاری نیز به شما امکان ضبط ویدیو را به طور مستقیم به رایانه یا یک ضبط ویدیوی شبکه (NVR) می دهند.

   مقایسه تصویر DVR با NVR
   مقایسه تصویر DVR با NVR
 • نوع و کیفیت تراشه تصویربرداری در دوربین: دوربین های امنیتی CCTV تصاویر را با استفاده از تراشه های CMOS یا CCD (Charge Couple Device) تولید می کنند. دوربین های مدار بسته دوربین های ریز و کم قیمت معمولا از تکنولوژی CMOS استفاده می کنند، ویدیو با کیفیت پایین تولید می کنند و حساسیت بسیار کمی دارند. کیفیت مناسب و دوربین های CCTV بهتر از تکنولوژی CCD استفاده می کنند. اندازه تراشه CCD معمولا ۱/۴ “، ۱/۳” یا ۱/۲ “است. به عنوان یک قاعده کلی، بزرگتر اندازه، کیفیت تصویر بالاتر و قیمت بالاتر است. با این حال، تراشه های با تراکم ۱/۴ “و ۱/۳” تراشه های CCD اکنون می توانند به عنوان یک تصویر خوب به عنوان بزرگتر ۱/۳ “یا ۱/۲” تراشه تولید کنند.

  مقایسه تصویر DVR با NVR
  مقایسه تصویر DVR با NVR
 • انتخاب سیاه و سفید و یا رنگ: اگر شما قصد استفاده از دوربین در یک محیط که در آن شرایط نور بسیار کم است، توصیه می شود برای خرید یک سیستم دوربین مدار بسته سیاه و سفید و سیاه و سفید. رنگ باید فقط برای استفاده داخلی با شرایط روشنایی در نظر گرفته شود. برای دوربین های دوربین مدار بسته درجه یک، دوربین های رنگی مناسب برای برنامه های داخلی و خارجی هستند. بسیاری از دوربین های با وضوح بالا در حال حاضر از IR فیلتر برش برای دید در شب استفاده می کنند.
 • درک سطح نور: یکی از مهمترین مشخصات. سطح نور در Lux اندازه گیری می شود. پایین تر تعداد، نور کمتر آن را برای تکثیر یک روشن است
 • درک وضوح: بالاتر از رزولوشن تصویر، تصویر واضح تر خواهد شد. رزولوشن دوربین در حالت ورودی ۳۳۰ خط است، دوربین های با وضوح بالا که از ۴۰۰ خط تولید می کنند.

  مقایسه تصویر DVR با NVR
  مقایسه تصویر DVR با NVR
 • مانیتور را انتخاب کنید که با وضوح دوربین سیستم دوربین مدار بسته شما مطابقت دارد.
 • دوربین مدار بسته دوربین ضبط: DVR (ضبط ویدئویی دیجیتال) که ضبط بر روی هارد دیسک بهترین گزینه است.

  8216N
  DVR 16ch AHD

 

 

 

 

 

 

 

 

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده و یکی از مراکز خرید دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

روش خرید دوربین مداربسته

One thought on “روش خرید دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *