روش نصب دوربین مداربسته

برای نصب دوربین مداربسته روشهای فراوانی وجود دارد ولی همگی این روشها کلاسیک و اصولی نمی باشد که این امر باعث میشود دوربین مدارنصب شده در آینده دچار مشکل شود. در این مقاله هدف آموز روش نصب دوربین مداربسته می باشد.

بررسی محیط نصب دوربین مداربسته

اولین قدم شناسایی محیط نصب دوربین مداربسته می باشد، در این مرحله شما باید محلهایی که دوربین قرار است قرار بگیرد را شناسایی کنید ، نقاط کور دوربین مداربسته را بشناسید و این نقاط را توسز سایر دوربینها پوشش دهید و درواقع آرایش محل نصب دوربین مداربسته را در محل مربوطه روی کاغذ مشخص نمایید.

بررسی محل نصب دستگاه DVR

نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته

بعد از شناسایی محل نصب دوربین مداربسته باید محل نصب DVR را مشخص نمایید ، نوع رک و نحوه برق رسانی به DVR و سایر الزامات دسترسی به دستگاه DVR را به نشز مستقیم کارفرما مشخص نمایید

بررسی محل کابل کشی

با مشخص شدن آرایش و ساختار سیستم نظارتی لازم است که نوع کابل و محلهای کابل کشی را مشخص و نقاط سخت کار و شکستهای احتمالی را برآورد نمایید ، این امر نیاز به تجربه و دانش در مورد کابل می باشد، توجه به نویز های محیط یک اصل در این مرحله می باشد.

نصب دوربین مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته

تهیه تجهیزات جانبی دوربین مداربسته

قبل از خرید دوربین مداربسته و دستگاه DVR  حتما باید تجهیزات جانبی مانند ادابتور و … را تهیه و آنها را تست نمایید تا به دستگاهای اصلی ایرادی ایجاد نکند.

تهیه دوربین مداربسته مناسب

مهترین نکته در روش نصب دوربین مداربسته انتخاب دوربین مداربسته است که با توجه به شرایط محل، الزامات کارفرما باید انتخاب شود ولی در این مرحله حتما کیفیت دوربین و توجه به گارانتی دوربین را به صورت جد پیگیر باشید، زیرا دوربین مداربسته فاقد گارانتی کلا بی ارزش می باشد.

انجام کار

اجرای پروژه و استفاده از تجهیزات تهیه شده برای نصب دوربین نیازمند تجربه کافی می باشد در این زمینه تنها نکته توجه به نقطه نظرات کارفرما در ظاهر قضیه می باشد اما هیچگاه اصول فنی نصب دوربین مداربسته را نقض نفرمایید.

تحویل پروژه به کارفرما

بهتر از از ابتدا به کارفرما نمونه ای از خروجی کار را نشان دهید تا با کارفرما در هنگاه تحویل پروژه هم فضا باشید و نسبت به انتهای پروژه آشنایی کامل را داشته باشد.

نصب دوربین مداربسته
نصب دوربین مداربسته

ما را در تلگرام دوربین مداربسته دنبال کنید تا راحتترین راه را به شما برای نصب دوربین معرفی نماییم.

روش نصب دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *