ضبط صدا دوربین مداربسته

تجهیزات نظارت صوتی مانند میکروفون ابزار مفید برای اضافه کردن به دوربین های دوربین مدار بسته شما هستند، با این حال، قبل از اجرای چنین سیستم ها باید قوانین شرعی و عرفی را در نظر گرفت. میکروفون اپراتورهای سیستم نظارت را قادر می سازد نه تنها آنچه را که در خانه یا محل کارشان اتفاق می افتد، بلکه همچنین به شما اجازه می دهد تا بفهمید چه اتفاقی می افتد. داشتن نظارت صوتی یک گام بزرگ برای کسب و کار شما امن، سازنده و امن است. شما قادر به شنیدن آنچه که گفته می شود و می توانید اطمینان حاصل کنید که کارکنان ایمن هستند.

ضبط صدا دوربین مداربسته
ضبط صدا دوربین مداربسته

استفاده از میکروفون دوربین مداربسته جهت ضبط صدا دوربین مداربسته باید با دقت برنامه ریزی شده و بسیار مهم است که قبل از نصب دستگاه های صوتی اطمینان حاصل کنید که قوانین کشور، شهر و شهرستان شما را درک کنید. این نکات باید در نصب دوربین مداربسته به نصاب دوربین مداربسته یادآوری کنید، در اینجا فقط چند دلیل وجود دارد:

  • اگر یک مکالمه خصوصی را ضبط کنید، شما در معرض خطر متهم شدن به شنود مکالمه است، بلکه به شما تذکر قضایی داده می شود. این در بعضی امکان مجاز است، اما تنها اگر یکی از طرفین موافق باشد (فکر می کنم از سیم های پلیس). در بسیاری از کشورها هرچند شما می توانید به صورت قانونی به اتهام اسرار قضاوت متهم شوید و این چیزی نیست که شما میخواهید وقتی همه کارها انجام شد یک میکروفون در یک دوربین مداربسته قرار داده شد.
  • شما باید مراقب باشید که شما هر دو ضبط صوتی و تصویری خود را انجام می دهید، زیرا مکان هایی وجود دارد که کاملا غیرقابل تعریف هستند. این مناطق مانند حمام، اتاق خواب، اتاق پانسمان و غیره هستند. می توان دشوار دانست که دقیقا چه کسی می تواند و نمی تواند نظارت تصویری و نظارت تصویری را تنظیم کند. با این حال، اگر جایی باشد که مردم نمی خواهند فیلم برداری شوند،  حمام به عنوان بهترین مثال، شما نمی توانید آنها را از طریق نظارت صوتی و تصویری ضبط کنید.
  • بعضی از افراد نظارت تصویری پنهانی را انجام می دهند، اما نظارت صوتی را نخواهند داشت، بنابراین اگر دوربین مداربسته دارای یک میکروفون داخلی داشته باشید، باید مطمئن شوید که آن را خاموش کرده اید، یا بدون آن خریداری کنید. چندین قاعده قانونی برای این وجود دارد و شما بهتر است به سادگی از نظارت صوتی به طور کلی اجتناب کنید، اگر دولت شما اجازه نمی دهد.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۰ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

ضبط صدا دوربین مداربسته

2 thoughts on “ضبط صدا دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *