محل نصب دوربین مداربسته

محل نصب دوربین مداربسته
محل نصب دوربین مداربسته

هنگامی که در مورد امنیت خانواده شماست، باید به راحتی احساس گرسنگی و ارزیابی نیازهای خود را باور داشته باشید. به عنوان مثال، یک چیز ضروری برای پرسیدن خودتان این است که کجا شما (و اعضای خانواده تان) فکر می کنید که شما نیاز به یک دوربین امنیتی دوربین امنیتی دارید؟ چیز دیگری که باید بدانیم این است که ارزیابی مناطق آسیب پذیر را در اموال خود داشته باشیم.

در هنگام نصب یک دوربین نظارت بر خانه، پنج نقطه ای که باید در نظر بگیرید را در نظر بگیرید(محل نصب دوربین مداربسته عبارتند از):

۱- درب جلویی
اکثر دزد ها از طریق ورودی ورودی به خانه شما وارد می شوند، بنابراین مطمئنا نیاز خواهید داشت که چشم نظارت را در اینجا پیدا کنید. برای نگه داشتن یک جنایتکار از ضرب و شتم دوربین خود، دوربین امنیتی دوربین را در ارتفاع در دروازه جلو قرار دهید.
۲- درب پشتی
در حالی که درب در جلو همیشه یک ایده خوب نیست، برخی از سرقتان خانه را انتخاب کنید پشت درب، بنابراین شما نیاز به یک دوربین امنیتی دوربین امنیتی در اینجا نیز هست. در صورتی که شما دارای ورودی های جانبی هستید، آنها نیز به عنوان درهای عقب در نظر گرفته می شوند. نگرانی اصلی این است که شما باید هر ورودی را با یک دوربین امنیتی باز کنید و دوباره سعی کنید دوربین خود را از دسترس انسان خارج کنید.
۳- پنجره خیابان
به غیر از درها، پنجره ها یکی دیگر از ترجیحات مجرمان برای شکستن در خانه هستند. با برداشتن یک پنجره که در منظر مستقیم جاده نیست، به احتمال زیاد آنها را در حین انجام این کار کثیف به حداقل می رسانند. گزاف گویی بر روی آنها و نصب یک دوربین امنیتی در هر منطقه از خانه خود را با ویندوز است که به طور مستقیم قابل مشاهده و یا پنهان نیست، از جاده ها.
نکته اصلی: بهترین انتخاب شما در اینجا این است که با استفاده از یک دوربین امنیتی از راه دور با قابلیت کنترل از راه دور، به منظور نظارت بر منطقه و مطلع شدن در مورد تلفن همراه یا قرص.
۴-محیطهای جانبی
مزاحمان همیشه به دنبال یک حیاط خلوت خوب به دلیل کسانی که سرازیر شدند با چمن پر هزینه، ماشین آلات باغ، تجهیزات تفریحی و موارد دیگر. حیاط خود را با سنسور حرکت و یک دوربین دید در شب دیدار کنید تا بتوانید ورود آسان به سارقان را تضمین کنید. علاوه بر این، اگر حیاط خلوت خود را در حصار نصب کنید، اطمینان حاصل کنید که دوربین امنیتی دوربین شما یک دیدگاه از در ورودی (یا یک دوربین دوم وجود دارد) را وارد کنید.
۵-پله های زیرزمینی
بسیاری از خانه ها از طریق زیرزمین خود در ورودی / ورودی دسترسی دارند و یا اگر هیچ چیز دیگری وجود ندارد، پنجره های کوچکی وجود دارد که به اندازه کافی بزرگ است تا یک نفر بتواند از آن عبور کند. یک دوربین امنیتی بر روی پله ها قرار دهید تا از زیرزمین به خانه خود رانده شود تا ضبط کننده هایی که راه خود را به خانه برده اند را ضبط کنند.
راهنمایی کارشناسی ارشد: هنگامی که برای محافظت از انبار طوفان شما می آید، شما نیاز به معرفی یک دوربین امنیتی حسگر حرکتی که همراه با دید در شب است.

یکی از مواردی که در نصب دوربین مداربسته باید در نظر گرفت محل نصب دوربین مداربسته برای منزل میباشد، شما میتوانید مقاله آموزشی نصب دوربین مداربسته منزل را در سایت فروش دوربین مداربسته آریا مطالعه نماید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

 

محل نصب دوربین مداربسته

2 thoughts on “محل نصب دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *