مزایای نصب دوربین مداربسته حرارتی

مزایای نصب دوربین مداربسته حرارتی

هشدارهای دروغین و نظارت شبانه دو چالش مشترک در زمینه امنیت محیط است. به لطف تکنولوژی نظارت نصب دوربین مداربسته حرارتی، تصویب سیستم دوربین امنیتی حرارتی به کاهش تعداد کل آلارم های کاذب و افزایش قابلیت های نظارت تصویری شبانه کمک می کند.

جوامع دروازه ای و مجتمع های آپارتمانی در همه جا متوجه می شوند که چقدر مهم است که این چالش ها را برطرف کنیم برای یک تشخیص حرکت نادرست آلارم در امنیت محیط، هرج و مرج را از طریق سیستم ایجاد می کند. اگر یک هشدار قطع شود، پرسنل امنیتی باید این منطقه را بررسی کنند تا اعتبار آن بررسی شود. فقط پس از زنگ زدن در واقع تأیید می شود می تواند پروتکل های امنیتی مناسب را به عمل دارد.

سیستم نصب دوربین مداربسته حرارتی  با استفاده از فناوری ترسیم نقشه برداری برای غلبه بر مانع های معمول که معمولا به فن آوری تشخیص حرکت محبوب نسبت داده می شود. دوربین های امنیتی حرارتی می توانند تمام اشیاء معنی دار را در هر دو شب و روز مشاهده کنند بدون این که توسط چیزهایی مانند شاخ و برگ، تاریکی، مه، یا حتی دست و پا زدن مانع شوند.

در زیر بررسی خواهیم کرد که انتخاب توسط جوامع گیتی و مجتمع های آپارتمانی برای نصب سیستم دوربین امنیتی تصویر حرارتی در حال افزایش است. ادامه مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تکنیک های تصویربرداری حرارتی، محدودیت های تکنولوژی تشخیص حرکت فعلی و مزایای دوربین های امنیتی حرارتی در محیط اطراف برای جوامع متروک

مقدمه ای بر فناوری تصویربرداری دوربین مداربسته حرارتی

فن آوری تصویربرداری حرارتی از اواخر دهه ۵۰ میلادی آغاز می شود و در اصل در استفاده های نظامی یافت می شود. به محض درک قابلیت اطمینان و قابلیت های فراگیر که تهیه نقشه های حرارت داده شده است، کارشناسان نظامی به سرعت به تصویربرداری حرارتی برای شناسایی رزمندگان دشمن در سناریو های کم دید پرداختند.

یک مانع مداوم برای سربازان نظامی در جنگ، دشواری به وضوح از طریق چیزهایی مانند دود و موانع محیط زیستی مختلف مانند مه، باران، برف و شن و ماسه است. خوشبختانه، تکنولوژی تصویربرداری حرارتی در حال حاضر به آنها اجازه می دهد به راحتی همه اشکال معنی دار را به وضوح از جمله سربازان و وسایل نقلیه مشاهده کنند.

این مطلب را هم بخوانید!  مقایسه انواع کابل دوربین مداربسته

در اواسط دهه ۶۰، تکنولوژی نقشه برداری حرارتی به صورت تجاری در دسترس قرار گرفت. به جای برنامه های امنیتی، تصویربرداری حرارتی عملا توسط شرکت های برق برای بررسی خطوط برق مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن دوربین های امنیتی حرارتی برای استفاده تجاری توسعه یافتند.

اگر چه یک دوربین حرارتی تصویری به عنوان یک پیشرفت در نظر گرفته شد، اما همچنان برای کاربران خود چالش های فراوانی را به وجود آورد، که به شدت محدود کردن استفاده از آنها بود. برای مثال، آشکارساز مادون قرمز نیاز به خنک کردن، معمولا با نیتروژن مایع. از آنجا که تمام اجزای مختلف مورد نیاز برای انجام این کار، دوربین های امنیتی اولیه حرارت بسیار سنگین و سنگین بود.

نصب دوربین مداربسته حرارتی 

نصب دوربین مداربسته حرارتی

معایب استفاده از تکنولوژی تشخیص حرکت در دوربین مداربسته حرارتی

تشخیص حرکت به مدت طولانی یک عملکرد عملی مرتبط با سیستم های امنیتی دوربین امنیتی مدرن است. قادر به نظارت و ثبت تنها زمانی که یک موضوع به نظر می رسد به کاربران اجازه می دهد تا افزایش قابلیت ذخیره سازی خود را در هنگام دریافت هشدار هر زمان تهدید بالقوه ممکن است وجود داشته باشد.

مزایای تکنولوژی تشخیص حرکت در امنیت بسیار زیاد است اما محدودیت آن نیز وجود دارد. به عنوان مثال، در شرایط نظارت شبانه، دوربین های با نور کم سعی می کنند عکس های روشن با جزئیات کافی برای شناسایی وسایل نقلیه یا افراد مشکوک پیدا کنند. این می تواند بسته به شرایط نور، قرار دادن دوربین و سایر عوامل کاهش دهنده، باعث پیچیدن یا حتی غیرممکن شود.

با ترکیب تکنولوژی تشخیص حرکت، چالش ها مشکل تر می شوند. دوربین های با تکنولوژی تشخیص حرکت به سادگی برای تشخیص یکی از اجسام از دیگری مناسب نیستند. بادهای سنگین شاخک های درختی یا حیوانات بزرگ می توانند باعث تشخیص حرکت دوربین شوند، که پس از آن باید تصدیق شود.

در بالا از همه این، بسیار ساده است که تلاش های استتار برای جلوگیری از سیستم های نظارت با ویژگی های تشخیص حرکت موثر است. به عبارت ساده، تشخیص حرکت در نظارت تصویری مفید است، اما همچنین محدود شده است. خوشبختانه، یک سیستم دوربین امنیتی حرارتی می تواند به برطرف کردن محدودیت های مشابه آن کمک کند.

مزایای سیستم نصب دوربین مداربسته حرارتی

مزیت اصلی نصب یک سیستم دوربین امنیتی حرارتی این است که تعداد هشدارهای کاذب را کاهش دهد. فن آوری نقشه برداری حرارتی در دوربین های امنیتی حرارتی احتمال ایجاد حرکت غیر خطرناکی را به حداقل کاهش می دهد و امنیت را در شرایطی که نگرانی های دست و پنجه نرم است، به طور چشمگیری افزایش می دهد.

این مطلب را هم بخوانید!  نحوه استفاده از نرم افزار V380

یکی دیگر از دلایل سیستم دوربین های امنیتی حرارتی که اغلب برای نظارت بر محیط نصب می شود، روش های مختلفی است که سیستم فعلی می تواند تکنولوژی را اتخاذ کند. اگر چه دوربین های امنیتی حرارتی در دسترس هستند، نرم افزار جدیدتر با تجزیه و تحلیل پیشرفته ویدئو، امکان اضافه کردن تصویر حرارتی برای ارائه سیستم های نظارت تصویری را می دهد.

یک سیستم دوربین امنیتی حرارتی همچنین می تواند به راحتی در محیط دشوار و در فاصله های وسیع نظارت و شناسایی اشیاء داشته باشد. به عنوان مثال، جوامع گیتی که درختان احاطه شده اند، همیشه در معرض ورود به دره مرزی قرار دارند. در چنین مواردی که جنگلها یا شاخساره ها در بازی قرار می گیرند، دوربین های تصویربرداری حرارتی می توانند تهدیدات را از یک فاصله امن شناسایی و نظارت کنند، و تأیید آسان را برای تأیید واکنش های مناسب بر اساس پروتکل، فراهم می کند.

نصب دوربین مداربسته حرارتی

نصب دوربین مداربسته حرارتی

TechPro Security Products یک شرکت پیشرو حرفه ای نصب دوربین امنیتی در بوکا راتون است. ما تجربه گسترده ای در زمینه ایجاد راهکارهای امنیت و نظارت سفارشی برای محیط های بزرگ و کوچک، مخصوصا برای مجتمع های آپارتمانی و امنیت جامعه HOA داریم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی استفاده از سیستم دوربین امنیتی حرارتی به شما در دستیابی به اهداف نظارت، می توانید با کارشناسان امنیتی خود تماس بگیرید. ما می توانیم یک ارزیابی امنیتی رایگان را برنامه ریزی کنیم و به راه اندازی و اجرای یک راه حل امنیتی مناسب برای نیازهای شما کمک کنیم.

جهت تغدیه این نوع دوربین مداربسته میتوایند از دوربین های مداربسته خورشیدی استفاده نماید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

به این صفحه با یک کلیک امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *