loading cctv

مشکلات رایج در دوربین مداربسته

Rate this post

مشکلات رایج در دوربین مداربسته

اگر برای حفظ امنیت محل کارتان و یا منزلتان به دنبال خریداری و نصب سیستم نظارت هستید باید برای حل مشکلات رایج در دوربین مداربسته ان فکر کنید, آیا آگاه هستید که با کیفیت ترین دوربین مداربسته های موجود در بازار با بالاترین قیمت ها هم ممکن است خدمات پس از فروش نداشته باشند و اگر شما نحوه ی نگهداری و محافظت از دوربین مداربسته را ندانید به دردسر افتاده اید و با هزینه های جدید روبرو هستید؟

مشکلات رایج در دوربین مداربسته
مشکلات رایج در دوربین مداربسته

پیشنهاد ما به شما خرید با نازلترین قیمت ولی با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار یعنی برند معتبر INFINITY که تحت گارانتی طلایی آریا است در کنار تیم متخصص نصب سیستم نظارت و مهندسین مجرب تعمیرکار دوربین مداربسته آریا در مجموعه فروشگاه دوربین مداربسته آریاست.

در این مقاله فروشگاه دوربین مداربسته آریا قصد ارائه مطالبی راجع به مشکلات معمول در تصویرهای دوربین مداربسته و ذکر راه حل های مربوط به آن را دارد تا شما عزیزان آگاهی لازم نسبت به تعمیر و نگهداری ای که سیستم نظارت شما نیاز دارد تا در بلند مدت در خدمت شما باشند را بدست آورید.

مشکلات رایج در دوربین مداربسته
مشکلات رایج در دوربین مداربسته

مشکل 1

مشکلات سازگاری در محصولات مختلف

این اتفاق گاهی رخ میدهد که شما اجزای مختلف سیستم نظارت خود را از مارک های و تولید کنندگان متفاوت انتخاب کرده باشید. در اینگونه مواقع این اجزا مشکلاتی ایجاد می کنند و با هم به درستی و هماهنگ کار نمی کنند. گاهی اوقات دوربین باعث مسائل مربوط به ویدئو می شود و در بعضی موارد DVR شما به طور خودکار ذخیره فیلم ها را متوقف می کند. این همان چیزی است که شما برای محصولات برجسته انتخاب کردید ناامید کننده است. مشکل این است که محصولات با یکدیگر سازگار نیستند حتی با اینکه شما از برند های مطرح و برجسته خریداری کرده اید زیرا هنگامی که به عنوان یک سیستم یکپارچه می شوند، کار نمی کنند.

راه حل 1

از یک برند محصولات خود را خریداری کنید و یا با تیم نصاب مشورت کنید

راه حل آسان این است که سیستم نظارت کامل را از یک شرکت دریافت کنید. هنگامی که شما این کار را انجام می دهید، تمام محصولات به طور کامل کار خواهند کرد و هرگز توسط مسائل مربوط به سازگاری مشکلی نخواهید شد. دیگر، شما باید اطلاعات بیشتری کسب کنید و اطمینان حاصل کنید که ابزارهایی که شما قصد خرید آن را دارید به صورت فنی به همراه یکدیگر خواهید بود. بنابراین، شما باید تلاش اضافی را به یک متخصص نصب سیستم نظارت که در اختیار شماست قرار دهید. مجموعه فروشگاه دوربین مداربسته آریا فروش و نصب دوربین مدار بسته ارزان قیمت را برای شما عزیزان با بالاترین کیفیت محصولات و خدمات ارائه میدهد.

مشکل 2

ایجاد کد های دسترسی آسان و یا عدم وجود رمز

بسیاری از کاربران، ناگهان متوجه می شوند که فیلم ها از دوربین های مداربسته شان برای هر کس در اینترنت قابل دسترسی هستند. این به عنوان یک فرصت شگفت انگیز برای سارقین و مجرمان برای بازی با این فیلم ها عمل می کند. آنها بسیار خوب می دانند که چگونه می توانند شواهد را در برابر سرقت پاک کنند. به این ترتیب ممکن است اتفاق بیفتد که شما سعی می کنید بین بعضی از فواصل زمانی خاصی برای دیدن فیلم های ویدئویی به فریم بروید، اما هیچ ویدئویی وجود ندارد! دسترسی آسان به ویدیو نیز به گونه ای خطرناک است که جنایتکاران حرفه ای یا مزاحمان می توانند از این فیلم ها استفاده کنند تا بتوانند زیر ساخت های خود را در داخل کسب و کار و یا خانه های خود برنامه ریزی کنند.

راه حل 2

تغییر رمز پیش فرض و ایجاد کلمات قوی و سخت برای حدس زدن

برای حفظ امنیت اموال و امور شخصی خود، گذرواژههای خود را امروز تغییر دهید! رمزهای عبور شبکه DVR و دوربین های مداربسته شما باید منحصر به فرد باشند و نباید با هیچ رمز عبور دیگری که ممکن است دیگران مطلع باشند مطابقت داشته باشد. این کار باعث جلوگیری از فاش شدن هر کدام از کدهای شما خواهد کرد. همچنین ضروری است که اغلب این کلمات عبور را تغییر دهید. در صورت فراموش کردن رمز خود نگران نباشید و با تیم متخصص تعمیرات فروشگاه دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه DVR و چگونگی عملکرد دستگاه DVR به این مقاله ها رجوع کنید.

مشکل 3

شروع هشدارهای اشتباه و مزاحمت های آن

مطمئنا همسایگان شما توسط آلارم های اشتباه و دروغین شما ناراحت میشوند و بنابراین شما مقصر این مزاحمت هستید. تخمین زده می شود که تقریبا 80٪ از تماسهای دریافت شده به بخش های قانونی که از طریق یک سیستم نظارت پیکربندی شده اند اشتباه و دروغین بوده است.

راه حل 3

چک کردن های منظم در سیستم هشدار دهنده

آلارم های دروغین نتیجه خطاهای انسانی مانند نصب نادرست، طراحی ضعیف، عدم نگهداری، خرابی سیستم نظارت، یا تجهیزات مانیتورینگ قدیمی و غیره هستند. برای جلوگیری از تهدید آلارم های اشتباه، اولین و مهمترین وظیفه چک کردن عملکرد آنها در چندین مورد است. تعمیر و نگهداری منظم لازم است اگر شما می خواهید خانه و کسب و کار خود را امن و بدون مشکل نگه دارید. برای مثال: باتری های پشتیبان را به صورت سه ماهه بررسی کنید زیرا قطع برق نیز می تواند آلارم های کاذب را تنظیم کند. در صورت بروز چنین اشکالاتی با تیم متخصص تعمیرکار دوربین مداربسته محموعه آریا تماس بگیرید تا با کمترین هزینه از بهترین خدمات بهره مند شوید.

مشکل 4

مانیتورهای امنیتی و ضبط کننده ها پوشش ناقص را ارائه می دهند

مشکل بعدی “ناحیه نظارت محدود” است. این مشکل به این دلیل که مردم به بسته های کم هزینه ای که حاوی حداقل مقدار حداقل دوربین ها و آلارم هستند جذب می شوند, رخ میدهد. اما، سیستم نظارت بر خانه اگر قابل خلع سلاح توسط دزد باشد و دزد بتواند از طریق ورودی محافظت نشده وارد خانه شما شود، سیستم نظارت خوب نیست و شاید برای شما مشکلات تصویر در دوربین مداربسته پیش آمده باشد که باید با استفاده از یک تیم تخصصی نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

راه حل 4

ارجعیت اطمینان از سیستم نظارت مناسب به قیمت

فروشگاه دوربین مداربسته آریا در تلاش است تا با نازلترین قیمت, با کیفیت ترین محصولات را تولید و برای شما عزیزان عرضه کند. اما اولویت اصلی این مجموعه با برند معتبر INFINITY کیفیت محصولات است تا پس از خرید از امنیت محل کسب و کار و یا منزلتان اطمینان کامل را داشته باشید. با خرید از این فروشگاه محصولات با کیفیت و به روز را در کنار خدمات پس از فروش و همچنین تیم متخصص نصب و مهندسین مجرب تعمیرکار را با نازلترین قیمت را در اختیار دارید.

مشکل 5

نقاط روشن در تصویر نهایی

گاهی اوقات کاربر هنگام مشاهده فیلم ویدئویی در یک مانیتور، برخی از انعکاس های روشن در ویدیو را متوجه می شود که باعث عدم تماشای تمام منظره میشود.

راه حل 5

تغییر موقعیت دوربین یا چراغ

بروز این قبیل مشکلات عمدتا به دلیل این واقعیت است که دوربین های مداربسته در فضای باز شما به طور مستقیم به سمت خورشید و یا یک منبع نور روشن قرار گرفته باشد. دلیل آن نیز نصب غیر تخصصی و بدون مهارت و تجربه ی کافیست. برای برطرف کردن این مشکل، سعی کنید در صورت امکان موقعیت دوربین خود را تغییر دهید. اگر جایگاه خود را تغییر ندهید، جایگزین کردن چراغ ها یا تغییر مکان آنها برای جلوگیری از بازتاب در دوربین خود در نظر بگیرید. در غیر اینصورت با تیم تخصصی نصب دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید.

نتیجه گیری برای رفع خرابی دوربین مداربسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

در صورتی که دچار مشکلاتی مانند خرابی دوربین مداربسته شده اید ما به شما اطمینان میدهیم که با چند تیم تخصصی در حوزه دوربین مداربسته برای شما بهترین خدمات پشتیبانی فنی تعمیر دوربین مداربسته را به ارمغان خواهیم آورد.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X