فروشگاه دوربین مداربسته آریا با ارائه این مقاله قصد معرفی دوربین AHD و ارائه محصولات خود برای شما مشتریان عزیز برند INFINITY را دارد. شما میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد دوربین مداربسته AHD را اینجا مطالعه کنید. همچنین برای دیدن محصولات AHD فروشگاه آریا با برند INFINITY به سایت  www.infinity-cctv.ir مراجعه کنید. با خرید پکیج های AHD میتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کرده و تعرفه خدمات نصب دوربین مدار بسته سال ۱۳۹۷ را بدانید و از بهترین و حرفه ای ترین خدمات را با نازلترین قیمت بهره ببرید.

دوربین مدار بسته AHD چیست؟

معرفی دوربین AHD
معرفی دوربین AHD

AHD CCT یک استاندارد نظارت تصویری تلویزیونی با کیفیت بالا تعبیه شده با کیفیت بالا است که از کابل کواک برای انتقال ویدئو HD از دوربین های امنیتی به DVR ها استفاده می کند. AHD از قطعنامه های ویدئویی HD 720p و ۱۰۸۰p پشتیبانی می کند. شما می توانید انواع مختلف AHD دوربین های مدار بسته را در فروشگاه دوربین مداربسته آریا با برند INFINITY و تحت گارانتی طلایی آریا با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت و خدمات نصب پیدا کنید.

دوربین AHD از کدام کابل استفاده می کنند؟

دوربین های دوربین مدار بسته AHD به DVR ها با استفاده از همان نوع کابل کواکسیال به عنوان دوربین های سنتی آنالوگ دوربین مدار بسته، معمولا RG59 یا RG6 کابل کواک متصلل میشود. یکی از مزایای استفاده از AHD در دوربین های HD-SDI (یکی دیگر از استانداردهای دوربین دیجیتال HD بیش از کواکس) این است که کابل کواکسی RG59 می تواند فاصله های زیادی را بدون از دست دادن تصویر اجرا کند. تا کنون در تجربه ما، نصب کنندگان به طور قابل اعتماد می توانند کابل کواکسیل RG59 را تا حداکثر فاصله ۲۵۰ متر برای دوربین های AHD استفاده کنند. دوربین های AHD همچنین می توانند از کابل UTP با ویدئو baluns برای اجرای کابل تا ۳۲۰ متری با CAT5 ca استفاده کنند.

رزولوشن تصویر AHD در مقابل ۹۶۰H

تصاویر زیر تصاویر ضبط تصویری دوربین را با یک دوربین دوربین مداربسته ۹۶۰H با دوربین های دوربین مدار بسته AHD 720p و ۱۰۸۰P مقایسه می کنند. دو دوربین اول به یک دوربین DVR انحصاری / AHD HDMI iDVR-E8 متصل می شوند تا تصاویر را ضبط کنند. دوربین ۱۰۸۰p به DVR هیبریدی CCTV iDVR-PRO AHD / HD-TVI / anlog وصل شده است.

دوربین های آنالوگ و دوربین ۷۲۰p AHD هر دو با نمایش ۷۲۰p در هنگام تصویر برداری، تمام صفحه نمایش داده شدند. دوربین AHD 1080p با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل نمایش داده شد.

تصویر رزولوشن ۹۶۰H

دوربین DPRO-9620VF گنبد ۹۶۰H برای ضبط تصویر زیر استفاده شده است.

معرفی دوربین AHD
معرفی دوربین AHD

رزولوشن تصویر  (AHD 720p)

دوربین DH-AHD-D28 برای ضبط این تصویر استفاده شده است.

معرفی دوربین AHD
معرفی دوربین AHD

رزولوشن دوربین AHD 1080P

تصویر روبه رو توسط دوربین نظارت تصویری AHD-D7W 1080p گرفته شد.

معرفی دوربین AHD
معرفی دوربین AHD

 

 

 

آیا دوربین AHD دوربین های آنالوگ را عوض می کند؟

تکنولوژی دوربین مداربسته بسیار پایدار و قیمت بسیار مقرون به صرفه است.

بعضی از مردم در صنعت نظارت و دوربین مداربسته فکر میکردند که دوربین های مدار بسته آنالوگ طی چند سال قبل حذف خواهند شد. در حدود ۲۰۰۷، دوربین های IP با رزولوشن مگاپیکسلی محبوبیت پیدا کردند. با این حال، اغلب متوجه شدیم که دوربین های IP به تنظیمات دشوار تری نیازمند است  و قیمت ها هرگز به اندازه کافی برای بسیاری از افراد برای به دست آوردن وضوح بالاتر توجیه نشدند.

HD-SDI در سال ۲۰۱۰ به صنعت نظارت رسید (برای سالها فیلم و تلویزیون HD ساخته شده است). بعضی ها می گویند این دلیل آن است که شما نمی توانید کابل های کواکسیال را برای مسافت های بسیار طولانی برای HD-SDI اجرا کنید و پشتیبانی از baluns ویدیو (برای استفاده با کابل UTP) وجود ندارد. هر چند کیفیت تصویر ۱۰۸۰p HD-SDI برجسته است.

به نظر می رسد AHD به مسائل اصلی توجه کند که انواع دیگر دوربین های مداربسته HD را از پذیرش بازار دوربین های مدار بسته دور نگه داشته است. نصب کنندگان می توانند همان کابل کواک را به عنوان دوربین های مدار بسته آنالوگ سنتی استفاده کنند و در همان فاصله حداکثر کار می کنند. ویدیوهای baluns برای دوربین های AHD برای کسانی که ترجیح می دهند از کابل UTP مانند CAT5 استفاده کنند در دسترس هستند. قیمت دوربین های AHD فقط کمی بیشتر از آنالوگ است.

آخرین، DVR های ترکیبی با کیفیت بالا در دسترس هستند که به کاربران امکان استفاده از دوربین های CCTV AHD و آنالوگ را می دهد. پیشنهاد فروشگاه دوربین مداربسته آریا به شما بهترین دستگاه DVR با کیفیت FULL HD است. این به صاحبان سیستم های امنیتی اجازه می دهد تا از دوربین های مداربسته موجود خود استفاده کنند و در طول زمان به HD ارتقا دهند، در حالی که DVR خود را در محل نگهداری می کنند.

دوربین AHD 1080p

در تجربه با ۱۰۸۰p AHD، آنها به همان اندازه قابل اعتماد به عنوان ۷۲۰p و دوربین مدار بسته آنالوگ هستند. DVR های iDVR-PRO ترکیبی ما بسیار محبوب هستند. یکی از دلایل این امر این است که با پشتیبانی از دوربین های آنالوگ دوربین ۷۲۰p، ۷۲۰p و ۱۰۸۰p AHD پشتیبانی می کند.

مشتریان بیشتر و بیشتر در حال خرید HD بر روی دوربین های آنالوگ آنالوگ هستند زیرا قیمت بسیار متفاوت نیست اما کیفیت ویدئو بسیار متفاوت است.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

معرفی دوربین AHD

One thought on “معرفی دوربین AHD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *