مکان یابی نصب دوربین مداربسته
مکان یابی نصب دوربین مداربسته

آیا میخواهید بدانید که در خانه شما چه اتفاقی میافتد حتی زمانی که آنجا نیستید؟ البته که انجامش میدی. یکی از بهترین راه های انجام این کار، نصب یک دوربین امنیتی است. براساس یک مطالعه اخیر، اغلب سارق ها از دید دوربین امنیتی جلوگیری می کنند. مکان یابی نصب دوربین مداربسته بسیار مهم است.

این که آیا شما قصد دارید دوربین های امنیتی خود را با نصب حرفه ای یا خودتان نصب کنید، باید بدانید که چگونه دوربین های مناسب و بهترین مکان ها برای نصب دوربین های امنیتی خود را انتخاب کنید. روی بخش زیر کلیک کنید یا برای مطالعه بیشتر درباره نحوه مکان یابی نصب دوربین مداربسته در منزل خود مطالعه کنید.

فاکتورهای مهم در نصب دوربین مداربسته را در میتوانید در سایت دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY مشاهده نماید در این مقاله هدف آموزش نحوه مکان یابی نصب دوربین مداربسته می  باشد.

بهترین مکان برای نصب دوربین مداربسته

انتخاب مکان های مناسب برای نصب دوربین مداربسته(یا همان عملیات مکان یابی نصب دوربین مداربسته) شما مهم است به عنوان پیدا کردن دوربین های مناسب برای خانه شما است. برای انجام این کار بهتر است از راه های دستیابی به خانه خود را بررسی کنید. مکان هایی مانند پنجره های داستان اول، درهای گاراژ یا حتی زیرزمین ها را به عنوان نقاط ورودی مورد توجه قرار دهید که به نفوذگران بیشتر جذاب خواهد بود.

یکی دیگر از نکات خوب برای قرار دادن دوربین مداربسته این است که دوربین های واقعی را خارج از دسترس (و احتمالا خارج از دید) نصب کنید. سپس، دوربین های حقیقی به نظر می رسد در اطراف اموال خود قرار دهید. به این ترتیب، اگر یک نفوذگر از یکی از دوربین های شما شکسته شود، این یک ساختگی ارزان قیمت است و شما یک ویدیو از عمل خواهید داشت.

مکان یابی نصب دوربین مداربسته
مکان یابی نصب دوربین مداربسته

در اینجا پنج نقطه وجود دارد که باید همیشه یک دوربین نظارت بر خانه نصب کنید:

  • درب ورودی:

برآورد شده ۳۴٪ از همه سارق وارد خانه خود را از طریق درب جلو، بنابراین شما می خواهید یکی از دوربین مداربسته خود را در اینجا قرار دهید. برای جلوگیری از جاسوسی از دوربین شما، آن را در سطح طبقه دوم یا حتی در خانه خود قرار دهید و آن را روی درب جلو قرار دهید. اگر خانه شما فقط یک سطح باشد، دوربین خود را در سیم کشی قرار دهید تا از زباله ها، چوب یا سایر سلاح ها محافظت کند.

  • درب پشتی:

۲۲٪ دیگر از سارقان خانه از طریق درب پشت و درب وارد می شوند، بنابراین شما دوربین را نیز در اینجا خواهید دید. مهم است که هر ورودی را با یک دوربین باز کنید. مجددا تلاش کنید دوربین خود را از دسترس دست های انسانی خارج کنید یا از هر چیزی که یک مزاحم می تواند از آن محافظت کنید محافظت کنید.

نکته کارشناس: مطمئن شوید که یک دوربین که هر دو مقاوم در برابر هوا است و با دید در شب مجهز است. دوربین امنیتی بی نظیر INFINITY یکی از بهترین آن ها است، تا ۸۰۰ فوت از دید در شب، صوتی و زوم اپتیکال ۲۰ برابر. این دوربین می تواند به ۳۶۰ درجه برسد و به ۹۰ درجه برسد.

  • پنجره های خیابانی:

سارقان اغلب با شکستن یک پنجره عقب وارد خانه می شوند. با انتخاب یک پنجره که در نمای مستقیم خیابان نیست، آنها شانس خود را برای دست کشیدن کاهش می دهند. قرار دادن دوربین در پنجره های عقب به شما اجازه می دهد تا هر مزاحمان دیگری را که ممکن است از خیابان بیرون بیایند، بگیرد.

نکته کارشناس نصب دوربین مداربسته: بهترین گزینه در اینجا این است که یک دوربین امنیتی بی سیم با قابلیت کنترل از راه دور نصب کنید و از دستگاه تلفن همراه یا رایانه لوحی استفاده شود. دارای رتبه ۴٫۵ ستاره در آمازون، دوربین های HD Uniden با مجموعه مانیتور، یک گزینه عالی برای اضافه کردن پوشش اضافی به نقاط ورود مانند ویندوز است.

  • دروازه حیاط خلوت و جانبی:

چیزهایی مانند چاقو و وسایل باغبانی گران قیمت و دوچرخه های بچه گانه می توانند مزاحمان را به حیاط خود جذب کنند. اطمینان حاصل کنید که حیاط خود را با چراغ های سنسور حرکت و یک دوربین نظارت تصویری شبانه باز کنید. اگر حیاط پشتی شما در حیاط نصب شده باشد، مطمئن شوید که دوربین شما دارای نمای ورودی دروازه است (یا یک دوربین دوم نصب کنید).

نکته کارشناس: یک دوربین را در دید ساده قرار دهید. اغلب، فقط دیدن یک دوربین امنیتی به اندازه کافی برای ایجاد یک مهاجم خانه حرکت به خانه دیگری است. از دیدگاه ارزش، برند INFINITY برخی از سیستم های امنیتی پیشین را با مقرون به صرفه ترین رتبه بندی می کند.

  • پله های زیرزمینی

بسیاری از زیرزمین ها دسترسی به دریچه ها / درهای یا حداقل پنجره های کوچک دارند که به اندازه کافی بزرگ هستند تا بتوانند از طریق آن خزنده شوند. دوربین را روی پله هایی که از زیرزمین به خانه شما می آیند قرار دهید تا ضبط هر گونه مزاحمان را که ممکن است از طریق یک پنجره زیرزمین یا دیگر ورودی ها به خانه شما برسد.

نکته کارشناس: هنگامی که به زیرزمین خودتان احتیاج دارید، می خواهید یک دوربین مداربسته امنیتی حسگر حرکتی با دید در شب نصب کنید. بسیاری از ارائه دهنده های امنیتی خانگی دوربین های حساس به حرکت را با دید در شب مادون قرمز ارائه می دهند، اما دوربین نظارت بی سیم INFINITY مدل ۶۵۲۹۱ تعادل هزینه ها و عملکرد بالا را دارد.

لذا مکان یابی نصب دوربین مداربسته بسیار مهم است حتما از نصاب دوربین مداربسته با تجربه استفاده گردد.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۰ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

مکان یابی نصب دوربین مداربسته
مکان یابی نصب دوربین مداربسته
مکان یابی نصب دوربین مداربسته

One thought on “مکان یابی نصب دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *