نرم افزار دوربین مداربسته

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

نرم افزار دوربین مداربسته

نرم افزار دوربین مداربسته
نرم افزار دوربین مداربسته

برای انتقال تصویر باید حتما از نرم افزار دوربین مداربسته جهت انتقال تصویر استفاده شود .

نرم افزارهای دوربین مدار بسته شدن برای انتقال تصویر به کار گرفته می شود، زمانی که شما از یک نرم افزار انتقال تصویر استفاده میکنیم باعث میشود که دستگاه دی وی آر شما بر روی گوشی موبایل ویا دستگاه  کامپیوتر همراه شود.

در این مقاله هدف این است که برخی از این نرم افزار های دوربین مداربسته را برای شما تشویق نمایید شما با بهترین نرم افزار برای انتقال تصویر خود استفاده کنید. اصولاً نرم افزار دوربین مداربسته به دو دسته  قابل نصب بر روی موبایل و یا قابل نصب بر روی  کامپیوتر می باشد، در خصوص نحوه استفاده از نرم افزار نظارت مرکزی برای مشاهده دوربین های مداربسته در مکان های مختلف میتوایند مقاله آموزشی که در ایباره تهیه شدهاست را مطالعه نماید.

انواع نرم افزار دوربین مداربسته قابل نصب بر روی موبایل:

1- نرم افزار XMeye:  بهترین نرم افزارها برای انتقال تصویر دوربین مداربسته می باشد می توانید این نرم افزار را از گوگل پلی و یا اپ استور دانلود نمایید.

2-  نرم افزار IVMS : نرم افزار اصولاً برای دستگاه های هایک ویژن به کار گرفته می شود و برای انتقال تصویر آنها می باشد. اصولا کار کردن با این نرم افزار بسیار سخت بودهو برای هر کاربر قابل استفاده می باشد

3-  نرم افزار ICSEE : این نرم افزار برای انتقال تصویر بین مداربسته چشم ماهی و یا فیش آی به کار گرفته می‌شوند نصب دوربین مداربسته هایی که به دستگاه دی وی آر بررسی می‌شوند از این رو از این نرم افزار برای آنها استفاده می شود

4- نرم افزار I cam Viewer :  نرم افزار برای مشاهده دوربین مداربسته و دستگاه دی وی آر خود و همچنین برای مدیریت آن دستگاه هایی که دارای آی پی استاتیک می‌باشند استفاده میشود که کس به طریقی افزار همیشه همین نرم افزار می باشد

به صورت کلی نرم‌افزار دوربین مدار بسته برای هر دوربین را می بایست از فروشنده ی آن تهیه کرد به خاطر همین میباشد که همیشه توصیه شده که از بهترین فروشنده بهترین دستگاه را خریداری نمایید تا در آینده دچار مشکل نشوید.

پشتیبانی نرم افزار مک DVR viewer از دوربین های مداربسته ۱۰۸۰p HD میتوایند در مقاله آموزشی مربوطه اطلاعات لازم را کسب نماید.

با قرار دادن همه اینها، فروشگاه دوربین مداربسته آریا امیدوار است که شما مشتریان عزیز برند معتبر INFINITY درک بهتری از تفاوت فروشنده دوربین مداربسته بدون خدمات پشتیبانی فنی را با کیفیت پایین و تاثیر آن بر کیفیت تصویر سیستم CCTV خود کسب کرده باشید. ما درک می کنیم که مشتریان عزیز چقدر زمان و هزینه برای انتخاب DVR و دوربین خود صرف میکنند، اما زمانی که آن را به نتوانید نرم افزار دوربین مداربسته خوببی داشته باشید به سادگی زحماتشان هدر میرود. اگرچه نرم افزار  جزء زرق و برقی یک سیستم دوربین مدار بسته نیست، اما یکی از مهمترین آنهاست و امیدوارم اطلاعاتی که در اینجا ارائه شده است، به شما امکان این را بدهد تا تصمیمات آگاهانه تری را برای خرید خود اتخاذ کنید. پیشنهاد ما به شما تیم حرفه ای نصاب فروشگاه دوربین مداربسته آریاست. می توانید تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته در سال ۱۳۹۷ را در اینجا مشاهده کنید و از تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه بهره مند شوید.

این نرم افزارهای برای انتقال تصویر دوربین مداربسته کاربرد دارد جهت آموزش نحوه انتقال تصویر دوربین مداربسته مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

به این صفحه با یک کلیک امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آماده پاسخگویی به شما هستیم...
ارسال پیام