نصب دوربین مداربسته در کوچه

نصب دوربین مداربسته در کوچه
نصب دوربین مداربسته در کوچه

یکی از مهمترین محلهایی که باید دوربین مداربسته برای آن نصب شود کوچه میباشد، نصب دوربین مداربسته در کوچه باعث افزایش امنیت درب های ورودی به ساختمان و همچنین خودروهای پارک شده در آن می باشد، در این مقاله میخواهیم در خصوص الزاماتی که برای نصب دوربین مداربسته در کوچه باید مورد نظر قرار بگیرد بحث و بررسی صورت بگیرد.

اهداف نصب دوربین مداربسته در کوچه

قبل از هر چیزی باید دانست که هدف از نصب دوربین مداربسته در کوچه چیت و برای چه شما میخواهید دوربین مداربسته را در کوچه نصب کنید، در ذیل برخی از این سوالات مهم پرسیده میشود که شما میبایست به آنها پاسخ دهید:

۱- آیا امنیت درب های ورودی برای شما مهم است ؟

۲- آیا شما در کوچه ماشین پارک میکنید؟

۳- آیا در کوچه شما درختان بلند وجود دارد؟

۴- آیا کوچه شما در زمان طلوع و غروب خورشید نور مستقیم دارد؟

و چندین سوال دیگر

در ابتدا باید بدانید که نصب دوربین مداربسته در کوچه با هدف افزایش امنیت و ایمنی درب ورودی به ساختمان، خودروهای پارک شده و همچنین محلهای در دید دوربین می باشد، ولی باید برخی از نکات ریز در نصب دوربین را نیز در نظر بگیرد که تنها نصاب دوربین مداربسته ماهر این دانش را دارد.

نصب دوربین مداربسته در کوچه در جهتی باید باشد که اهدافی مانند : عدم دسترسی به دوربین، زاویه دید مناسب، عدم نقطه کور نسبت به کوچه و غیره را داشته باشد لذا برخی از الزامات را بیان میکنیم.

الزامات نصب دوربین مداربسته در کوچه

جهت نصب دوربین مداربسته در محلهای عمومی و مخصوصا نصب دوربین مداربسته در کوچه باید نکات زیر را به صورت یک سری اصول اساسی در نظر گرفت

  • عدم دسترسی: جهت جلوگیری از دزدیدن دوربین مداربسته
  • زاویه مناسب با خورشید: باید توجه کرد که نور خورشید نباید به صورت مستقیم به دوربین بتابد
  • نوع دوربین مداربسته: استفاده از دوربین مداربسته IP جهت خواندن پلاک ماشین بسیار پیشنهاد میشود(مزایای دوربین مداربسته IP را مطالعه کنید)
  • نوع کابل کشی : کابل کشی دوربین باید به گونه ای باشد که کمترین قسمت کابل در معرض نور قرار بگیرد ( جهت جلوگیری از پوسیدگی کابل دوربین مداربسته)

چرا باید دوربین مداربسته برای کوچه نصب شود؟

اینکه چرا باید دوربین مداربسته نصب شود قبلا بحث شده است . اما یکی از نگرانی های بسیاری در زمان های سریع و غیر قابل اعتماد امروز، مربوط به امنیت است. نگرانی در مورد امنیت آن را برای مردم به سیستم های دوربین مداربسته بیشتر مهم است. با این حال، در حالی که در شهر شلوغ تهران زندگی می کنند، یکی از پرس و جو های رایج این است که آیا می توان نصب دوربین مداربسته در مقابل یک آپارتمان در تهران نصب کرد. این یکی از مواردی است که به شدت به قوانین و مقررات تعیین شده توسط پلیس تهران مربوط می شود. همچنین با توجه به میزان بالای دزدی و خرابی، نیاز به نصب برخی از دوربین های مدار بسته در مقابل آپارتمان نیز وجود دارد. در اینجا برخی از دلایل نصب دوربین مداربسته در کوچه توضیح داده شد.

مزایا نصب دوربین مداربسته

مزایای دستگاه های دوربین مداربسته برای منزل بسیار متنوع هستند. یکی از آن اینست که نصب و راه اندازی دوربین مداربسته جدید بسیار مناسب و کارا برای کنترل و حرکت ماشین و افراد است. آخرین تکنولوژی باعث می شود که از دوربین مداربسته فقط برای نظارت بر خانه خود استفاده کنید و از دزدان نفوذ نکنید. این بدان معنی است که هر کسی که طرح های بد دارد، به سختی می تواند خانه خود را با قصد سرقت و یا خرابکاری نیز نفوذ کند. بنابراین، دستگاه های دوربین دستگاه هایی هستند که باید برای سهولت استفاده از آنها نیز نصب شوند. این به این معنی است که این تاسیسات بسیار خوب هستند. بنابراین، انعطاف پذیری و سهولت استفاده عامل بسیار مهمی است.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مداربسته در کوچه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *