نصب دوربین مداربسته روی موبایل

جهت نصب دوربین مداربسته بر روی موبایل لازم است که تجهیزات دوربین مداربسته به اینترنت متصل باشند که این آموزش در قسمت انتقال تصویر دوربین مداربسته آمده است. اما در این مقاله آموزش دوربین مداربسته قصد داریم نصب دوربین مداربسته بر روی موبایل را بدون نیاز به اینترنت به شما آموزش دهیم که می شود نصب دوربین مداربسته روی موبایل بدون نیاز به اینترنت.

در ابتدا لازم سات که تجهیزات دوربین مداربسته توسط نصاب دوربین مداربسته، نصب شده و شما تمام تصاویر دوربین مداربسته را در دستگاه DVR خود داشته باشید، حال میتوانید با استفاده از یک شبکه WIFI تمام تصاویر این دستگاه DVR را بر روی گوشی موبایل انتقال دهید.

آموزش نصب دوربین مداربسته را به صورت گامل مطالعه کنید تا برای ادامه این آموزش راحتتر باشید.

بعد از نصب دوربین مداربسته باید دستگاه DVR را از طرق یک کابل شبکه به مودم بیسیم خود متصل کنید و مطابق با مراحل زیر تغییرات را در دستگاه DVR در قسمت شبکه دستگاه DVR انجام دهید، ابتدا IP مودم را در قسمت Gate way یا همان دروازه دستگاه DVR وارد نمایید، سپس IP دستگاه DVR را نیز در رنج IP مودم قرار داده و از ارتباط بین مودم و دستاه توسط دستور ping  اطمنیان حاصل نماید.

تنظیمات موبایل برای انتقال تصویر دوربین مداربسته

حال گوشی موبایل خود را از طریق Wifi  به مودم متصل نمایید و با استفاده از برنامه XMeye  از روشی گوشی خود میتوانید دستگاه DVR  را ببینید، برای این کار باید برنامه را بر روی گوشی خود نصب نمایید و بعد از بار ردن برنامه در قسمت ADD یا همان علامت ” + ” کلیک کنید و سپس روی گزینه Local  کلیک کرده و با استفده از Search  به راحتی دستگاه DVR را انتخاب و یورز و پسورد خود را وارد نمایید.

حال دستگاه DVR روی گوشی شما اصافه شده است و با استفاده از نرم افزار XMeye  به راحتی میتواند تصوایر خود را ببینید و یا تصاویر ضبط شده را مرور نمایید ، این آموزش برای نصب دوربین مداربسته روی موبایل توسط دوربین ماربسته INFINITY تهیه شده است.

انتقال تصویر دوربین مداربسته
انتقال تصویر دوربین مداربسته

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مداربسته روی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *