نصب دوربین مداربسته مجتمع تجاری

مثل هر جایی که پول جاری می شود و جمعیت زیادی جمع می شود، مراکز خرید حساس به فعالیت جنایی و دزدی هستند لذا نصب دوربین مداربسته کجتمع تجاری الزامی است. اکثر ویژگی های بزرگ پاساژ ها، سطوح مختلف مغازه ها، رستوران ها و اغلب سینما ها و همچنین مکان های ذخیره سازی و تحویل اجناس به مشتری است. ساختمان ها گسترده و چالش های منحصر به فرد برای پرسنل امنیتی است. دوربین های امنیتی امنیتی به طور استراتژیک به افزایش امنیت کمک می کنند تا مانیتورهای مداوم از تمام بخش های یک مجتمع خرید را تامین کنند.

نصب دوربین مداربسته مجتمع تجاری
نصب دوربین مداربسته مجتمع تجاری

مزایای نصب دوربین مداربسته مجتمع تجاری

  • جلوگیری از سرقت – خرده فروشی ها، تأسیسات ذخیره سازی و مناطق تحویل در یک مجتمع مسکونی، اهداف هر دزد است که به دنبال جابجایی کالا یا پول نقد است. دوربین مداربسته می توانند فعالیت مشکوک را شناسایی کنند، به کارکنان امنیتی اجازه می دهند که صحنه را بررسی کنند و در صورت لزوم افسران را مستقر کنند.
  • شناسایی تهدیدات دوربین های امنیتی نظارت بر محل را برای رفتار مشکوک و می تواند کمک به محدود کردن اعمال جنایتکار ترسناک مانند آدم ربایی، دعوا، و خروپف خشونت آمیز.
  • افزایش ایمنی مشتری – حضور دوربین های امنیتی Mall سطح امنیت کلی بازار را افزایش می دهد و به مشتریان اعتماد می کند که رفتار ناخواسته تحمل نخواهد شد.
  • نظارت بر فعالیت کارکنان – دوربین های امنیتی بازار می توانند نمونه هایی از سرقت کارکنان و دیگر رفتار کارکنان نامناسب را بگیرند.
  • پرسنل امنیتی هماهنگ – اپراتورهایی که دوربین های ضبط شده دوربین های امنیتی را مشاهده می کنند می توانند کارکنان امنیتی را به مناطق خاصی از بازار هنگامی که فعالیت مشکوک شناسایی می شوند، مستقر کنند.
  • تحقیقات جرم و جنایت – دوربین های امنیتی املاک شما را قادر می سازد تا فیلم ها را ضبط کرده و تحقیقات خود را با تصاویر ارزشمند از حوادث خاص و مظنونین مطرح کنید.
  • اطمینان خاطر در زمانی که در محل نیستید.

پیکربندی سیستم های دوربین مداربسته مرکز خرید

با توجه به آرایش معماری آنها، که اغلب دارای انواع مختلف سطوح و نقاط منحصر به فرد مشکل، مراکز خرید چالش های جالب در هنگام ایجاد یک سیستم نظارت تصویری جامع است. بعضی از عوامل زیر را در نظر بگیرید:

آیا این مرکز دارای تعداد قابل توجهی از پرسنل امنیتی در وظیفه است؟ چه سیستم های امنیتی موجود در حال حاضر این مرکز را در اختیار دارد؟ آیا این تسهیلات محدودیت هایی را برای کارکنان مجاز قابل دسترسی است؟ آیا ساختار پارکینگ آنها به مجموعه متصل است؟ آیا بازار متصل به هر گونه حمل و نقل عمومی مانند یک ایستگاه مترو یا تونل اتوبوس؟ آیا این تسهیلات دارای راهروهای بلند و پله های بیرون از منظره عمومی است؟ آیا سابقه سرقت در مرکز وجود دارد؟

مشاوره نصب دوربین مدار بسته مرکز خرید

دوربین های امنیتی را در هر ورودی و خروجی قرار دهید تا عکس های روشن از همه بازدیدکنندگان را به بازار برسانید. دوربین های نصب شده در مناطق باز مانند پلیس، لابی ها و دادگاه های مواد غذایی برای مشاهده کلی از فعالیت های بازار. تقاطعات و تقاطعات درون تسهیلات برای نظارت بر تمام مناطقی که بازدیدکنندگان در سراسر این تسهیلات حرکت می کنند. نصب یک نظارت تصویری برای هر گاراژ و پارکینگ در ارتباط با مجموعه. نظارت ممتاز از راهروهای کنترل دسترسی و مکان های ذخیره سازی. تماشای حمل و نقل و بارگذاری مناطق. با استفاده از دوربین مداربسته هوشمند با تجزیه و تحلیل ویدئویی داخلی برای مشخص کردن فعالیت مشکوک شامل اشیاء چپ و سایر رفتار های غیر طبیعی. لذا  ما به شما پیشنهاد میکنیم برای نصب دوربین مداربسته برای مرکز خرید خود حتما از مشاوره رایگان ما بهرهپ مند شوید.

نصب دوربین مداربسته مجتمع تجاری
نصب دوربین مداربسته مجتمع تجاری

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده و یکی از مراکز خرید دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مداربسته مجتمع تجاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *