نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

تا دهه یا دو سال گذشته، نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین امری اجبارری نبود. این عمدتا به این دلیل بود که بنزین خیلی ارزان بود، واقعا نیازی به سرقت آن نبود. با این حال، اکنون بنزین با قیمت بالا و هزینه های پرداخت محدود، سرقت های پمپ بنزین خیلی بیشتر از قبل رخ می دهد. در نتیجه، صاحبان بنزین در تلاش برای جلوگیری از سرقت بنزین و حفظ کارکنان ایستگاه بنزین، به طور فزاینده ای از نظر تکنولوژیک به کار می روند. در یک جستجوی سریع از Google News در ۱۰ اردیبهشت، فقط در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ۲۰ نتیجه برای سرقت های ایستگاه گاز بازگشایی شد! سرقت های پمپ بنزین در چند سال گذشته افزایش یافته است، و زمان آن است که صاحبان پمپ بنزین به نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین توجه کنند.

نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین
نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

سیستم های دوربین مدار بسته ویژه پمپ بنزین

دوربین مداربسته پمپ بنزین برای حداقل یک دهه یا دو سال گذشته وجود داشته است. آنها معمولا خارج از ایستگاه بنزین قرار می گیرند، با نمای کلی در کل منطقه پر کردن گاز. در سال های گذشته، کیفیت پایین داشتند و زمان ضبط محدودی داشتند، که آنها را بسیار ناکارآمد ساخته بود. با این حال، حقیقت این است که این روزها تکنولوژی به راه طولانی رسیده و دوربین هایی که کل ایستگاه گاز را نظارت می کنند بسیار پیشرفته تر است.

اخیرا تغییر بزرگی است که ایستگاه های گاز دیگر در حال نظارت نیستند و تنها در منطقه پر کننده کنترل می شوند. آنها در فروشگاه نیز نظارت دارند. حقیقت این است که بسیاری از سرقت ها در ایستگاه های گاز در فروشگاه اتفاق می افتد، و صاحبان بنزین شروع به درک این.
با سیستم نظارت ساده دوربین ها و ضبط کننده های ویدئویی دیجیتال، صاحبان بنزین می توانند عکس های روشن از کسانی که در فروشگاه هستند را بدست آورند و بدانند که اگر چیزی بد اتفاق می افتد، اتفاق می افتد.
نظارت کلید برای کمک به ایستگاه های گاز در حفظ و نگهداری محصولات خود، حفظ کارکنان خود و اطمینان از اینکه مردم فکر نمی کنند که بتوانند از ایستگاه به صورت رایگان از گاز دریافت کنند، کلید است.

دستگاه DVR برای دوربین مداربسته پمپ بنزین

چرا که شما در پمپ بنزین خود نیستید، به این معنا نیست که نمیتوانید ببینید چه اتفاقی میافتد. در حال حاضر، با استفاده از تکنولوژی از راه دور مشاهده که با استفاده از دوربین ها و پهنای باند اینترنت پرسرعت با سرعت بالا، مالک می تواند پمپ بنزین خود را در همه زمان ها مشاهده کند. این بدان معنی است که آنها نه تنها می توانند مطمئن شوند که کارکنان کار خود را انجام می دهند، بلکه می توانند اطمینان حاصل کنند که هیچکس قصد جاسوسی از محل را ندارد. این باعث صرفه جویی در بهره وری برای مالک و ایمنی برای کارکنان می شود. مشاهده از راه دور برای مالک / مدیر می تواند یکی از بزرگترین پیشرفت های نظارت در ده سال گذشته باشد. اطلاعات دستگاه DVR را در اینجا بخوانید.

نظارت بر پمپ بنزین با دوربین مداربسته

پمپ بنزین یک نقطه داغ برای جرم و جنایت هستند. در حالی که فروشگاه ممکن است بیشتر سرقت شود، پمپ بنزین ها می توانند هزینه بیشتری برای ایستگاه گاز هزینه کنند. گاز در این پمپ ها خون حیاتی از ایستگاه گاز است و سرقت های گاز و دیش آن خون را از ایستگاه گاز پاره می کنند.

اکنون صاحبان می توانند پمپ بنزین را در جزایر گاز پمپ با دوربین های امنیتی بی نظیر نظارت کنند. این بدان معنی است که آنها می توانند پلاک خودرو شخصی را ببینند و مجبور نیستند کارکنان خود را در معرض خطر متوقف کنند. همه چیز در حال حاضر این است که کسی پارکینگ، پر کردن و رانندگی بدون پرداخت. نظارت بر پمپ بنزین با دوربین مداربسته در فضای باز یک گام بزرگ برای ایمنی و جلوگیری از سرقت از گاز ایستگاه است.

نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین
نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۰ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

One thought on “نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

  • ۱۳۹۷-۰۴-۰۸ at ۸:۳۰ ق.ظ
    Permalink

    طبق ابلاغ وزارت نفت ، تمام جایگاه های عرضه سوخت باید به سیستم دوربین مدار بسته مجهز باشند .

    Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *