نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

نیاز به نظارت تصویری در ایستگاه های گاز و پمپ بنزین بسیار ضروری است و لازم است که نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین حتما انجام شود، زیرا مانند فروشگاه های مواد غذایی، ایستگاه های گاز به سرقت آسیب می رسانند. سیستم دوربین امنیتی با کیفیت بالا و قابل اعتماد می تواند به محافظت از ایستگاه گاز خود در برابر سرقت، خرابکاری و سایر آسیب ها کمک کند. به طور معمول، صاحبان ایستگاه های گاز با تنظیم ۸ یا ۱۶ دوربین که می توانند در اینجا پیدا شوند، می روند.

یک سیستم دوربین امنیتی در یک ایستگاه گاز و پمپ بنزین میتواند راهی عالی برای کاهش دزدی کالا از هر دو کارکنان و مشتریان باشد و همچنین می تواند بازدارنده و کمک بزرگی در پیشگیری و محاکمه در راه است. این همچنین می تواند یک ابزار اطلاعاتی مدیریت عالی باشد زیرا به

نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین
نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین

صاحبان فروشگاه اجازه می دهد تا از طریق اینترنت در زمان های زنده نظارت بر فروشگاه را از راه دور و حتی از وقایع قبلا ضبط شده پخش کند. پس نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین بسیار ضروری و واجب میباشد.

مزایای دوربین های امنیتی در ایستگاه های گاز یا پمپ بنزین

  • کارایی – سیستم های دوربین مدار بسته به مالک یا مدیریت یک ابزار برای نظارت بر کارمند و سرقت کوچک در فروشگاه ها می پردازند. همچنین از تخریب و سوء استفاده از مالکیت جلوگیری می کند.
  • پیشگیری از سرقت – یک دوربین امنیتی قابل مشاهده در نزدیکی ثبت نام (نقطه فروش) یا بالاتر از پمپ های گاز می تواند از سرقت جلوگیری کند و به شما کمک کند پلاک های مربوط به مجرمان را شناسایی کنید.
  • نظارت از راه دور – اضافه کردن یک HD DVR (ضبط ویدئوی دیجیتال) یا NVR (ضبط ویدئویی شبکه) به سیستم امنیتی شما اجازه می دهد تا فیلم های دوربین خود را از طریق اینترنت پخش کنید، این امر آسان برای نظارت بر مکان های مختلف در هر زمان از یک رایانه یا حتی گوشی هوشمند یا رایانه لوحی.
  •  امنیت اضافه شده – دوربین های امنیتی و یک سیستم امنیتی کارآمد می تواند به مشتریان اطمینان دهد که ایستگاه گاز شما امن است و کسب و کار شما را افزایش می دهد.
  • Burglary and Break-in – دوربین های نظارت کمک می کند تا گرفتن سرقت و جنایتکاران. پس از استراحت یا سرقت هم به ادعای بیمه کمک می کند. این تنها اثبات بصری حادثه ای است که می تواند رخ دهد.
این مطلب را هم بخوانید!  دوربین مداربسته سیم کارتی

مطالبی که قبل از نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین باید در نظر گرفت

پوشش همه نقاط – یک ایستگاه پمپاژ گاز دارای بسیاری از مناطق برای پوشش، از جمله در بسیاری از موارد، یک مینی مات در داخل. بنابراین، مهم است که سیستم به درستی نصب شده باشد و تمام قسمت های مهم را پوشش دهد. در غیر این صورت، یک جرم ممکن است به طور کامل از دست رفته باشد.
ایمنی دوربین – دوربین های بیرونی نیاز به اثبات هویت و خرابکاری دارند. در غیر این صورت، دوربین هایی که در نزدیکی پمپ های گاز شما هستند، می توانند با برخورد و یا آب و هوا آسیب ببینند.
سرقت – دزد اغلب دوربین های هدف را در سرقت های خود می گیرند، یا پول بیشتری را با سرقت دوربین ها، یا هویت خود را در تلاش برای فرار از خود پنهان می کنند.

راه اندازی دوربین های امنیتی در پمپ بنزین

نیازهای امنیت ایستگاه های پمپ بنزین می تواند بسته به عوامل متعددی متفاوت باشد. در طول فرایند خرید و هنگام نصب سیستم امنیتی خود، هر یک از موارد زیر را در نظر بگیرید:

طرح ایستگاه بنزین شما چیست؟ آیا فروشگاه راحتی وجود دارد؟
شما بزرگترین تهدید امنیتی خود را در نظر می گیرید؟
شما در حال حاضر چه نوع اقدامات امنیتی را انجام می دهید؟
آیا رویداد یا رویدادی در سال گذشته اتفاق افتاده است که شما می خواهید بر روی نوار تسخیر کنید؟ چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته نتیجه را تغییر می دهد؟
آیا منطقه اطراف شما سطح بالایی از جرم دارد؟
آیا مکان شما سرقت آسان تر است؟ – ایستگاه های گاز در نزدیکی بزرگراه ها و یا محل های دور افتاده ممکن است به علت دسترسی آسان به گشت و گذار برای مجرمان و تعداد زیاد اتومبیل هایی که از این منطقه عبور می کنند،
آیا دزدی یا سرقت کارکنان دارید؟

طراحی و نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین و خدمات پس از فروش

ما بازرسی سایت (در سایت یا از طریق اینترنت) را با مشتری انجام می دهیم و نیاز و احتمالی دقیق را برای اجرای کابل ها در مشاغل را تکمیل می کنیم و بازدید از محل نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین را انجام میدهیم.
مناطق را برای پوشش دادن و انتخاب مکان های دوربین که با هم توافق شده هستند تعیین کنید و بهترین نصاب دوربین مداربسته را برای خود انتخاب کنید.
مسیرهای کابل را تعیین کنید و دسترسی به هیچ و یا حداقل قرار گرفتن در معرض کابل را به عنوان کد و بودجه مشتری. نقشه های املاک / نقشه مورد نیاز است.
ما سیستم را به همان اندازه که نیاز داریم و بودجه را براساس آن تنظیم می کنیم، بر خلاف دیگران که به شما دوربین های مشابه و DVR را برای هر نوع ملک یا منطقه می دهند. ما می دانیم که کار می کند ..
ما نصب و راه اندازی حرفه ای خود را با نصب و راه اندازی متخصصین و تکنسین هایمان به شما ارائه می کنیم.
ما کابل های Siamese تایید شده UL را که توسط همه مناطق فلوریدا، جورجیا و دیگر ایالت هایی که در آن خدمت می کنیم، تایید می کنیم.
زیبایی در مورد نصب ما این است که به موقع به کار خود پایان دهید. ما تکنسین ها و نصب کننده های کافی برای تکمیل کار داریم وظیفه شما طبق کار انجام خواهد شد.
ما از اتصال به کابل به مواد به راه کابل های در حال اجرا، ما هر چیزی کوتاه برش نیست. کیفیت چیزی است که ما به آن اعتقاد داریم. ما نمی توانیم راضی کنیم که کار به نحوی که قرار است انجام شود به پایان نرسیده است، که به شما اطمینان میدهد که کار کیفیتی تحویل خواهد شد.
سیستم به عنوان مورد نیاز خود نصب و پیکربندی خواهد شد. دوربین ها متمرکز شده، هم تراز و هم تنظیم می شوند. پیکربندی نظارت از راه دور تنظیم خواهد شد. ما به شما نحوه راه اندازی گوشی های هوشمند و رایانه های خود را برای نمایش از راه دور هدایت می کنیم. مشتری در سیستم آموزش داده خواهد شد.
ما به شما یک دوره ضمانت نامه کامل ۱ ساله را در قسمت هایی از چشم سوم چشم به شما ارائه می کنیم و به شما در زمینه پشتیبانی و کمک های طول عمر ارائه می دهیم. لطفا شرایط و شرایط دقیق را بخوانید.
به سادگی، ما به محصولات ما اعتقاد داریم، و ما همیشه برای مشتریانمان هستیم.

این مطلب را هم بخوانید!  اسپیلیتر دوربین مداربسته

همانطور که ملاحظه فرمودید این مقاله آموزشی در خصوص نصب دوربین مداربسته در پمپ بنزین تهیه شده است، لازم است که در نصب دوربین مداربسته پمپ بنزین حتما موضوع محل نصب دوربین مداربسته در نظر رفته شود.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مدار بسته یکی از مهمترین دلایل حفظ امنیت می باشد .

رای دهید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *