نصب دوربین مدار بسته کارخانه

نصب دوربین مدار بسته کارخانه
نصب دوربین مدار بسته کارخانه

امکانات و کارخانه های تولیدی از ایمنی عرضه شده توسط دوربین های مدار بسته بهره مند خواهند شد نصب دوربین مداربسته برای کارخانه مثل آب است برای ماهی. سرقت مواد خام مانند چوب، مس و فلزات گرانبها در تمام زمان ها بالا است و سرقت ها پس از تاسیسات صنعتی و همچنین سایر امکانات انبار با فرکانس بیشتر می روند. کارخانه های متعدد نیز به اسرار و تکنیک های تجاری بسیار امن برای ادامه رقابت در بازار خود بستگی دارند. یک سیستم کامل دوربین های نظارت، ساختمان، کارکنان و لوازم خود را حفظ خواهد کرد، علاوه بر کمک به شما برای حفظ رقابت در بازار افزایش می یابد. لذا نصب دوربین مداربسته کارخانه یک امر واجب و حیاتی برای صاحبان کارخانه ها می باشد.

مزایای نصب دوربین مداربسته کارخانه

پیشگیری از سرقت – دوربین های ویدئویی در حال بررسی برای جلوگیری از سرقت هر زمان که به طور قابل ملاحظه ای نمایش داده می شوند، و در شرایطی که کارخانه شما سرقت می شود، یک دوربین امنیتی پیشرفته می تواند به شما کمک کند مجرمان را تشخیص دهید و آنها را تحت تعقیب قرار دهید.

کیفیت کنترل – پیشرفت در فن آوری دوربین های دیجیتال، کنترل کیفیت را از طریق نظارت امنیتی ویدئو امکان پذیر می سازد. دوربین های امنیتی ویدئویی به شما کمک می کند که روش های کنترل کیفیت فعلی را بسیار سریع تر و با هزینه بیشتری انجام دهید.

نظارت از راه دور – یک DVR (ضبط دوربین مداربسته دیجیتال) یا NVR (ضبط کننده شبکه ویدئویی) که شامل یک سیستم امنیتی است، شما را قادر می سازد تا فیلم های نظارت تصویری خود را بر روی وب منتقل کنید؛ که باعث می شود آن را در هر زمان در هر یک از دوربین های ویدئویی خود را بررسی کنید. این مطمئنا مفید است زمانی که شما نظارت بر یک کارخانه قابل توجهی و یا چندین مکان. DVR ها و NVR ها علاوه بر اینکه کارمندان امنیتی فعلی خود را مجبور به اجرای وظایف محافظتی بیشتری از قبیل گشت های پا می کنند، به جای نظارت از یک مانیتور ویدیویی در تمام طول روز، اجازه می دهد.

ایمنی کار – دوربین های امنیتی ممکن است نزدیک به ماشین های خطرناک قرار بگیرند تا سیستم های خودکار را با خیال راحت رعایت کنند یا حتی از آسیب های احتمالی محافظت کنند. این امر همچنان برای دوربین های امنیتی ویدئویی مورد استفاده ترجیح داده شده در طول سال ها بوده و همچنان به پیشرفت تکنولوژیکی پیشرفت می کند.

سهولت نصب – سیستم های جدید دوربین مداربسته AHD بسیار آسان است برای نصب دوربین مداربسته . بسیاری از دوربین های جدیدتر به سادگی از یک سیم برای انتقال قدرت، ویدئو و صدا استفاده می کنند. این باعث می شود نصب و تعمیر و نگهداری بسیار آسان باشد.

ساخت خطرات امنیتی دوربین امنیتی

حفاظت – حفاظت از حریم خصوصی کارگران خود را با نگه داشتن دوربین مداربسته در مکان های عمومی به طور آشکار از جمله مناطق تولید و مدیریت، و دور از اتاق های تعطیلات و دستشویی.

خسارات – دوربین مداربسته که عملکرد تولید یا تجهیزات سنگین را مشاهده می کنند ممکن است با فروپاشی یا سقوط قطعات و یا تجهیزات معیوب آسیب دیده باشند.

قطع برق – قطع برق و یا جریان برق می تواند به سیستم شما صدمه بزند یا حتی ضبط ویدئوی شما را مختل کند و ممکن است کارخانه شما را مجبور به سرقت و یا آسیب دیگر کند. حتی اگر این نوع آسیب غیر معمول باشد، حیاتی است که شما بایستی یک روش پشتیبان گیری از امنیت برای محافظت از کارکنان خود داشته باشید و این نوع اختلال در ساختمان ایجاد شود. پس در نصب دوربین مداربسته کارخانه حتما از UPS استفاده کنید.

نصب دوربین مدار بسته کارخانه
نصب دوربین مدار بسته کارخانه

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

نصب دوربین مدار بسته کارخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *