هزینه نصب دوربین مداربسته

یکی از فاکتورهای مهم برای مشتریان دوربین مداربسته، هزینه نصب دوربین مداربسته یا همان اجرت نصب دوربین مداربسته می باشد، شاید پاسخ به این سوال بسیار سخت و غیر ممکن باشد ولی در نهایت برای هر کار فنی یک کعیار و اصول برای اندازه گیری سنجش اجرت کار وجود دارد. در مقاله هدف بررسی و شناسایی این اصول و ارائه یک قیمت منصفانه به کارفرمای پروژه نصب دوربین مداربسته می باشد.

هزینه نصب دوربین مداربسته
هزینه نصب دوربین مداربسته

عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه نصب دوربین مداربسته

  • تعداد دوربین مداربسته : یکی از مهمترین قسمتها تعداد دوربین مداربسته می باشد، به طبع هرچه تعداد دوربین مداربسته بیشتر باشد هزینه کار نیز بیشتر میشود و نسبت مستقیم با هزینه نصب دوربین مداربسته دارد.
  • متراژ سیم کشی دوربین مداربسته: هرچه کابل بیشتری در پروژه استفاده شود حتما حجم کار بیشتر میشود ، یکی از روشهای سنجش حجم کار نصب دوربین مداربسته ، متراژ کابل استفاده شده می باشد.
  • محل نصب DVR و نوع آرایش رک، این موضوع بر اساس نوع پروژه می باشد، ممکن است بر اساس سلیقه مشتری تغییر نماید ( مهم این است که حداقل های استاندارد رعایت شود)
  • انتقال تصویر دوربین مداربسته یکی از فاکتورهایی که است نصاب دوربین مداربسته درخواست هزینه میکند
  • سختی کار نصب دوربین مداربسته، این یکی از مهترین کارهایی است که باعث تغییر در هزینه نصب دوربین مداربسته می شود،
  • محل نصب ، محل پروژه بسیار مهم است زیرا نصاب دوربین مداربسته هم مانند سایر فنی کاران هزینه ایاب ذهاب خود را لحاظ خواهد کرد.
  • سایر عوامل  غیر فنی

با توجه به موارد فوق هزینه نصب دوربین مداربسته تعیین میشود ولی لازم بذکر است حتما اجرت بالا نشانه کار باکیفیت نیست ولی اجرت نصب دوربین مداربسته پایین حتما نشانه بی کیفیت بودن نصب است، بسیاری از عوامل بر نصب دوربین مداربسته تاثیر دارد که یک نصاب دوربین مداربسته میبایست به آن توجه کند و در مورد آن تجربه و دانش کافی داشته باشد.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

هزینه نصب دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *