دوربین مداربسته دام پلاستیکی مدل 1024

دوربین مدار بسته دام چیست؟

دوربین مدار بسته دام DOME در لغت به معنای کلمه  “گنبد” است. در واقع دوربین مدار بسته دام DOME به معنی دوربین گنبدی شکل بوده و عنوان دوربین های سقفی نیز درباره آنها بکار میرود. این دوربین ها بیشتر برای نصب بر روی سقف طراحی شده و در اشکال فانتزی و متفاوتی در بازار موجود است. دوربین های دام معمولا در سیستم های نظارتی داخل خانه ها، فروشگاه ها، رستوران ها و … استفاده می شود. به این دلیل که دوربین های دام شیک تر هستند و با محیط اطرافشان خیلی خوب ترکیب می شوند.

به علت شکل گنبدی این نوع دوربین مداربسته برای اشخاص فهمیدن اینکه لنز دوربین کدام منطقه را تحت پوشش خود قرار داده است دشوار است. هنگام خرید یک دوربین مداربسته دام، باید در نظر داشته باشید که اگر شما نیاز به دید در شب دارید، در این صورت باید دوربین دام دارای مادون قرمز را برای خرید انتخاب کنید. صرف نظر از قابلیت دید در شب و یا نوع لنز یا نوع امواج به کلیه دوربین های سقفی گنبدی شکل دوربین مداربسته دام گفته می شود.

دوربین مدار بسته دام DOME را میتوان برای داخل مغازه ها و یا خانه های که می خواهند دوربین مداربسته را نصب کنند استفاده میشود،دوربین مدار بسته دام DOME یا همان دوربین مداربسته سقفی هم دید در شب دارد و هم میتوان بدون دید در شب از آن استفاده نمود ولی نکته مهم در استفاده آن برای نصب دوربین مداربسته منزل می باشد.

امنیت در هر حوزه زندگی ضروری است، با پیشرفت های تکنولوژیکی در حال انجام ، اکنون می توان از افراد و دارایی های آنها به طور جامع محافظت شد در حال حاضر مناطق تجاری و مسکونی یک پروتکل امنیتی استاندارد را تصویب می کنند که به کاهش جرم و نظارت بر فعالیت های شبانه روزی کمک می کند. نظارت با انواع مختلف دوربین های مدار بسته امکان پذیر است. بیایید بررسی کنیم که چه تعداد از دوربین های امنیتی در آنجا هستند.

دوربین مداربسته دام DOME

نحوه نصب دوربین مدار بسته دام

امروزه چندین سیستم امنیتی در بازار موجود است. با این حال ، نظارت یکی از اقدامات پرکاربرد و رایج است. نظارت یک بازرسی مداوم بسته یا نظارت بر یک مکان ، افراد یا فعالیت مداوم برای جمع آوری اطلاعات است. همیشه افراد در جستجوی بهترین دوربین جاسوسی و بهترین دوربین مدار بسته در وب هستند. هر دو چیز خوبی برای نگاه داشتن محیط اطراف هستند. آیا می دانید چرا در زندگی خود به دوربین جاسوسی احتیاج دارید؟

این مطلب را هم بخوانید!  افزایش کیفیت دوربین مداربسته در مه و دود

دوربین مدار بسته دام DOME یکی از انواع دوربین مداربسته است که برای نصب دوربین مداربسته بر روی سقف بکار میرود و در اکثر نصبها بکار گرفته میشود، برای اینکه شما دوربین مداربسته خود را بر روی سقف و یا محل ورودی نصب کنید باید از  دوربین مداربسته دام DOME استفاده کنید تا بر روی سقف نصب کنید.

این نوع از دوربین مداربسته باید ضد آب باشد زیرا در بیرون نصب میشود و حتما باید کیفیت مناسب برای محیط شما داشته باشد .

با توجه به شکل گنیدی این نوع از دوربین مداربسته به آنها دام گفته میشود.

دوربین های گنبدی به دلیل شکل آنها به طور معمول برای سیستم های امنیتی داخلی استفاده می شوند. شکل گنبدی این دوربین ها باعث می شود تا آنها ناخوشایند نباشند زیرا به سختی می توان مسیرهایی را که دوربینها با آن روبرو هستند ، تعریف کرد ، اما هنوز هم برای چشم قابل مشاهده است. آنها به طور گسترده در فضاهای خرده فروشی مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که در سقف اتاق نصب شده اند ، بیشتر اثبات خرابکاری هستند. بعضی از دوربین های گنبدی با روشنایی مادون قرمز طراحی شده اند که به آنها امکان می دهد فیلم ها را در شرایط کم نور ضبط کنند.

هدف استفاده از دوربین مدار بسته دام چیست؟

  • نظارت تصویری در فروشگاه های خرده فروشی و دفاتر
  • نصب دوربین در محل ورودی ساختمان
  • نصب در راهرو
  • دوربین مداربسته دام DOME در ارتفاع کم
  • دوربین مداربسته دام DOME  در پارکینگ

ولی باید این موضوع را بدانید که برای نصب دوربین مداربسته تجهیزات خاصی نیاز دارید که می‌توانید تجهیزات نصب دوربین مداربسته را از فروشگاه آریا تهبه کنید تا بهترین نصاب دوربین مداربسته ایران شوید.

محل مناسب نصب دوربین مدار بسته دام

باید دقت داشته باشید که منطقه ای که دوربین خود را نصب می کنید مکانی قابل دسترس برای همگان نباشد، باید نکات مربوط به نصب یک دوربین دام را در نظر بگیرید. توصیه ما به شما بهره مندی از خدمات تیم نصابان حرفه ای فروشگاه دوربین مداربسته آریاست. یک دوربین مداربسته دام varifocal به شما امکان انعطاف پذیری برای تنظیم فاصله کانونی لنز دوربین را دقیقا همان جایی که به آن نیاز دارید می دهد.

امکانات و ویژگی های دوربین دام

دوربین های دام  یا در سقف نصب شده یا معلق از دیوار نصب میشود. واحد دوربین در داخل یک گنبد شفاف نصب شده است که می تواند رنگ شود تا موقعیت دوربین را مبهوت کند. دوربین های دام در فرم های متنوعی قرار می گیرند. آنها می توانند آنالوگ یا IP، ثابت یا تلفن همراه باشند. گنبد PTZ می تواند چرخش (پان)، شیب دار یا دارای قدرت تمرکز بر روی نزدیک شدن به اشیاء مورد علاقه (زوم) را داراست. دوربین ها می توانند برای دید در شب مجهز به چراغ های مادون قرمز باشند و یا فقط برای استفاده روزانه باشند.

این مطلب را هم بخوانید!  نصب دوربین مداربسته پلاک خوانی

محوطه برای مقاومت در برابر هوا و یا خرابکاری و یا برای استفاده در محیط خطرناک (خطر انفجار) در دسترس هستند. دوربین های دام در مینی و میکرو نسخه هایی برای استقرار گسسته در دسترس هستند و در محدوده ای از محوطه برای متناسب با سبک های مختلف معماری در دسترس هستند.

دوربین های دام مدرن IP نیز با تجزیه و تحلیل ویدئویی ساخته شده در دسترس هستند و می توانند از طریق کابل سیگنال اترنت هزینه های نصب را کاهش دهند.

تعرفه نصب دوربین مداربسته را در سایت ما میتوانید مطالعه فرمایید تا با کمترین هزینه بهترین خدمات را بدست آورید.

تولید کیس دام در ایران

نحوه نصب دوربین مداربسته دام DOME به این صورت است  که ابتدا کفی زیری آن را به سقف می بایست پیش کنید و سپس پس بدنه اصلی را در بر روی آن محکم کنند.

شرکت چشمان بیدار آریا یکی از شرکت های بزرگ ایران در حوزه تولید دوربین دام می باشد ، که تمام فرایند ساخت بدنه دوربین دام را در ایران انجام داده و با افتخار اولین تولیدکننده کیس دام در ایران می باشد .

 در صورتی که تولیدکنندگان دوربین مداربسته نیاز به کیس دام دارند ،  می‌توانند با ما ارتباط برقرار کرده تا با بهترین کیفیت و کمترین قیمت محصولات خود را به آنان جهت گسترش تولید دوربین مداربسته در ایران تحویل نمایید .

کیس دام ایرانی

سوالات متداول

چگونه دوربین مداربسته دام را آنالیز کنیم؟

امروزه دوربینهای متعدد و متنوعی در بازار تهران موجود است که هرکدام با توجه به نیاز و مکان مورد نظر قابل استفاده میباشد.برا اطلاع از نوع دوربین‌ها و همچنین استفاده خاص از آنها مخصوصا دوربین دوربین مداربسته دام DOME شرکت چشمان بیدار آریا مقالات متعددی در سایت خود گذاشته است.

چرا از دوربین مداربسته دام استفاده کنیم؟

دوربین مداربسته دام DOME بیشتر به صورت گنبدی شکل و مکان های سقفی مانند استفاده میشود که باتوجه به مکان مورد نظر انتخاب میشود که مهندسین شرکت چشمان بیدار آریا باتوجه به ساخت و تولید انواع دوربین ها بهترین گزینه در تهران برای شما می‌باشد.

قیمت دوربین مداربسته دام چقدر است؟

امروزه قیمت های متعددی برای تمامی اجناس در بازارهای ایران مخصوصا تهران موجود میباشد.ما بهترین گزینه را برای دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت ها که شرکت چشمان بیدار آریا میباشد به شما پیشنهاد می‌کنیم.

به این صفحه با یک کلیک امتیاز دهید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *