دوربین مداربسته مخفی

دوربین های مینیاتوری یا MINI Camera  یا همان دوربین مداربسته مخفی همانگونه که از نامشان پیداست دوربین های مداربسته کوچک متداول در بازار هستند. از این دوربین ها بیشتر به عنوان دوربین مداربسته مخفی استفاده می شود. معمولا آنها را در جایی که می خواهند دوربین نامحسوس باشد بکار می گیرند.

این دوربین مداربسته بسیار کوچک بوده و میتوان در نقاطی آنها را قرار دار بگونه ای که بتوان از آنها برای ضبط تصاویر مخفی استفاده نمود که معمولا برای نقاطی استفاده میشود که صاحب ملک میخواهد به صورت مخفی تصاویری را ضبط نمایید این دوربینها مانند سایر دوربین مداربسته دیگر به راحتی قابل نصب بوده ولی دید در شب ندارد.

دوربین مداربسته مخفی
دوربین مداربسته مخفی

 

همچنین شما میتوانید با انتقال تصویر دوربین مداربسته ، محل مورد نظر خود را با دوربین مداربسته مخفی تحت کنترل و نظارت داشته باشید.

دوربین مداربسته پین هول را میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید کنید.

جهت خرید دوربین مداربسته و یا دوربین مداربسته دید در شب به صفحه محصولات دوربین مداربسته بروید.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

دوربین مداربسته مخفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *