نصاب دوربین مدار بسته

اعزام نصاب دوربین مدار بسته به محل دلخواه شما

امروزه با پیشرفت سیستم دوربین های مخفی و تخصصی بودن نصب کردن آنها و همچنین تشخیص زاویه و مکان مناسب جهت کارگزاری دوربین مدار بسته در آن ، نصاب دوربین مدار بسته که فردی آموزش دیده و متخصص باشد، احتیاج بسیاری از اماکن شده است. در صورت نیاز به اعزام سریع نصاب دوربین مدار بسته در محل خود جهت انجام خدمات و اطلاعات بیشتر می توانید با ما در تماس باشید.

نصاب دوربین مدار بسته

نصاب دوربین مدار بسته شمال تهران

نصاب دوربین مدار بسته غرب تهران

نصاب دوربین مدار بسته شرق تهران

نصاب دوربین مدار بسته جنوب تهران

نحوه استفاده از خدمات نصاب دوربین مدار بسته

نحوه دریافت خدمات از چشمان بیدار آریا
info
CTA

آیا نیــــــــــــاز به نصــــاب حرفــــه ای دوربیـــــن مــــدار بسته دارید ؟

با مشاورین چشمان بیدار آریا در ارتباط باشید

روند کار نصاب دوربین مدار بسته

پس از این 4 مرحله، نصاب دوربین مدار بسته کار خود را به پایان می رساند

بررسی محیط

نصاب دوربین مخفی در ابتدا به بررسی کامل محیط برای نصب می پردازد.

یافتن زاویه مناسب نصب

بعد از بررسی محیط نصاب دوربین مدار بسته زاویه مناسب برای نصب را انتخاب می کند.

نصب و راه اندازی

بعد از مشخص شدن محل دقیق نصب، نصاب دوربین مدار بسته دوربین را نصب و راه اندازی می کند.

تست نهایی

در آخر نصاب دوربین مخفی با انجام یک تست نهایی برای دوربین از کارکرد دقیق آن اطمینان حاصل می کند.

سایر خدمات ما در چشمان بیدار آریا

خدمات ما به مشتریانمان

درباره چشمان بیدار آریا

آشنایی با تاریخچه شرکت چشمان بیدار آریا

مجموعه سیستم های حفاظتی آریا در سال ۱۳۸۴ به منظور فعالیت در خدمات پس از فروش در پاساژ امجد راه اندازی گردید و ضمن ارائه خدمات و گارانتی دوربین مدار بسته برای برندهای HikVision ، Zview، LiLin و …. تعمیرات و خدمات کارگزار دوربین مدار بسته در ایران می باشد، درباره فروشگاه دوربین مدار بسته همین بس که متخصصان این مجموعه با دارا بودن دانش آکادمیکی و همچنین تجهیزات مدرن و ارتباط با تولید کنندگان اصلی در سایر نقاط جهان، تمامی دستگاهی سیستمهای حفاظتی و نظارتی را تعمیر و بروز رسانی می‌کنند، در راستای تکمیل رسالت کاری در حوزه خدمات دوربین مدار بسته، این مجموعه نسبت به احداث کارخانه تولید دوربین مدار بسته در ایران نموده و با استفاده از دانش ایرانی و تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید دوربین مدار بسته با کیفیتی بالا و مطابق با استانداردهای IEC و GOST نموده و تمام خواسته های مشتری را پوشش میدهد.

درباره چشمان بیدار آریا

همه چیز درباره نصاب دوربین مدار بسته

وظایف نصاب دوربین مدار بسته

نصاب و یا تکنسین دوربین مدار بسته باید بتواند شرایط محیط و همچنین زاویه مناسب و مکان درست و حتی پوشش باران و … را برای نصب دوربین مدار بسته را بسنجد و بررسی کند. با توجه به نوع دوربین باید مکان مناسبی را انتخاب کند تا از اتفاقاتی که باعث خرابی دوربین مانند بارش باران و .. می شود جلوگیری شود.

بعد از این مراحل، نصاب دوربین مدار بسته باید به بررسی زاویه دوربین مدار بسته بپردازد و باید زوایا را بلد باشد تا بتواند با کمترین تعداد ممکن تمامی نقاط مورد نیاز را پوشش دهد.

وظایف نصاب دوربین مدار بسته

توانایی‌ های لازم برای تکنسین دوربین مدار بسـته

یک تکنسین دوربین مدار بسته متخصص باید توانایی های ویژه ای داشته باشد که شما بتوانید بهترین تیم حرفه ای نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی و نظارتی را انتخاب کنید، یک تیم حرفه ای نصاب دوربین مدار بسته باید توانایی های زیر را داشته باشد:
نصاب دوربین مدار بسته باید آشنایی با انواع مختلف دوربین‌ های مدار بسته (آنالوگ، تحت شبکه، وایرلس، صنعتی، دید در شب) داشته باشد.
• آشنایی با دسته‌بندی دوربین‌ های مدار بسته (دام، بولت، باکس، پانورامیک، اسپیددام، ترمال، زوم)
• تخصص در نصب انواع دوربین‌ های Outdoor و Indoor
• آشنایی با انواع لنزها و طریقه نصب آن‌ ها
• آشنایی با انتخاب نوع کابل و داکت مناسب و طریقه نصب آن‌ها بدون افت جریان و یا نویزدار بودن تصویر در مسافت‌ های کم و زیاد
• آشنایی با انواع DVR و NVR و طریقه نصب HDD و سایر خروجی‌ ها بر روی آن‌ ها (همانند پورت‌ های شبکه، منبع تغذیه و…)
• مانیتورینگ پیشرفته و تخصصی تصاویر دریافتی بر روی نمایش‌گر و انتقال روی موبایل و کامپیوتر (نرم افزار مدیریت تصاویر) از دیگر توانایی های لازم برای تکنسین دوربین مدار بسته است که بدون آن ها نمی تواند کار خود را به نحو احسن انجام دهد.
• توانایی عیب‌ یابی و تست دوربین‌ های مدار بسته و سایر تجهیزات
• آشنایی کامل با ابزارآلات فنی و نحوه کار با آن‌ ها
• مسلط به ویندوز و مایکروسافت آفیس (MS. Word, Power Point, Excel, Access)
• داشتن مهارت‌ های سازمانی بالا
• داشتن مهارت‌ های ارتباطی کتبی و شفاهی قوی
• شخصیت انعطاف پذیر، قابل اعتماد، دقیق
• روحیه کار تیمی
• داشتن حداقل مدرک دیپلم و آشنایی با زبان انگلیسی
• توانایی جسمی بالا
• و…

توانایی های لازم برای تکنسین دوربین مدار بسته

ویژگی های یک نصاب دوربین مدار بسته خوب و ماهر چیست؟

آشنایی با انواع دوربین مدار بسته و دسته بندی های آن، تخصص در نصب و آشنایی با انواع لنز ها، آشنایی با انتخاب نوع کابل و میزان داکت مود نیاز و نصب آنها بدون افت جریان، آشنایی با انواع دستگاه های nvr و dvr، آشنایی کامل با ابزار آلات فنی و نحوه کار آنها، تعهد کاری و داشتن مهارت‌ های سازمانی بالا و شخصیت انعطاف پذیر و قابل اعتماد و دقیق.

برخی دیگر از ویژگی های تکنسین دوربین مدار بسته

دانش کافیتجربه بالا
مهارت های سازمانیقابل اعتماد

ویژگی یک نصاب دوربین مدار بسته خوب چیست؟

هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر است؟

هزینه نصب یک سیستم حفاظتی به انتخاب نوع و تعداد دوربین مدار بسته و همچنین دستمزد نصاب دوربین مدار بسته، تجهیزات مورد نیاز، محل نصب و … بستگی دارد، از دیگر عوامل بسیار موثر بر این هزینه؛ تعرفه نصب کننده دوربین است که ممکن است بسته به شهر یا کشور مورد نظر متفاوت باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در چشمان بیدار آریا در ارتباط باشید.
در صورت داشتن سوالات بیشتر می توانید در پایان این صفحه سوالات خود را در بخش کامنت ها بپرسید و کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد.

هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر است؟

خرابی های رایج دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته پس از نصب و گذر زمان ممکن از دچار مشکلات و یا خرابی هایی شوند که برخی از آن ها نیاز به تعمیرات اساسی دارد و برخی دیگر را می توانید از راه دور برطرف سازید.
پیش از بررسی این خرابی ها و مشکلات رایج که نصاب دوربین مدار بسته تا حد توان در درست کردن آن ها به شما کمک می کند، خوب ات به سراغ مشکلاتی از جمله ضبط نکردن یا عدم نمایش تصویر برویم.

 1. عدم ضبط تصویر در دوربین مدار بسته:

   

  این مشکل می تواند به دلیل علت های مختلفی اعم از: خرابی هارد، قطع بودن ارتباط رادیویی و یا اینترنتی، تنظیمات نا درست دی و ار و یا حتی اختلال در منبع تغذیه دوربین باشد. تقریبا تمام این مشکلات با همکاری “نصاب دوربین مدار بسته” حل می شوند و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 2. سیاه و سفید شدن تصویر:

   

  اولین مسئله ای که در صورت رخ دادن همچنین مشکلی باید چک شود، فعال بودن و یا نبودن سنسور مادون قرمز است و پس از آن باید منبع تغذیه و کابل های دوربین مدار بسته ترجیحا به کمک نصاب دوربین مدار بسته چک شود تا درصورت بروز خطا در آن ها، درستشان کند.

  مکان نامناسب آفتابگیر دوربین مدار بسته:

   

  آفتابگیر دوربین مدار بسته محافظی است که از دوربین در مقابل آفتاب محافظت می کند، درصورت به اشتباه نصب شدن آن و قرارگیری خیلی جلوی آن باعث به وجود آمدن لکه های سیاه و سفیدی می شود که در نتیجه تصویر دوربین مدار بسته را از حالت طبیعی خود خارج می کند.

نتیجه گیری در مورد نصاب دوربین مدار بسته

به طور کلی علاوه بر اهمیت دوربین مدار بسته با کیفیت، توانایی ها و تجربه و کارآمدی تکنسین دوربین مدار بسته نیز بسیار حائز اهمیت و دقت است، چرا که یک نصاب دوربین مدار بسته ناکارآمد با نصب اشتباه دوربین مدار بسته شما می تواند باعث خسارات مالی و زمانی زیادی برایتان شود. پس حتما پیش از کمک گرفتن از یک نصاب دوربین ، اطلاعات خود را در مورد آن شرکت نصب کننده بالا ببرید تا در آینده دچار مشکلات احتمالی نشوید.

سوالات متداول

پاسخ این سوال بستگی به مکانی داره که قصد نصب دوربین مدار بسته خود را دارید که می توانید با مشورت با نصاب دوربین مدار بسته خود بهترین نقطه آن مکان را پیدا کنید؛ اما همواره گوشه ها بهترین نقطه اند و زاویه خوبی دارند.

بله. برخی از دوربین ها به صورت وایرلس و بی سیم هستند که می توان آن ها را بدون نیاز به سیم کشی نصب کرد

بله.از طریق این لینک می توانید نصاب مورد نظر و نزدیک به منطقه خود را بیابید و با او تماس حاصل نمایید.
سوالات متداول نصاب دوربین مدار بسته (1)

این مطلب را به اشتراک بگذار ...

Twitter
Facebook
Telegram
WhatsApp

2 دیدگاه

 1. سلام وقت بخیر
  نصاب دوربین مدار بسته شما امکان حصور در سراسر تهران رو داره یا فقط مناطق خاصی رو پوشش میدند؟

  1. سلام متشکرم وقت شما هم بخیر باشه
   بله برای تمام مناطق تهران اعزام نصاب و تکنسین دوربین مدار بسته داریم

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X