بهترین دوربین مداربسته 1399

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۷۳۵۷۶۳۱ / ۰۲۱-۶۶۷۶۲۴۴۹

تهران ، خیابان جمهوری، پاساژ امجد، طبقه چهارم، واحد ۱۲

فرم تماس با ما

دوربین مداربسته برای 50F

شماره نصاب دوربین مداربسته

شما می توانید با شماره های زیر درخصوص نصب دوربین مداربسته با ما تماس بگیرید :

تلفن ثابت :   ۰۲۱۶۶۷۶۲۳۸۸

تلفن همراه :۰۹۱۲۷۳۵۷۶۳۱

فکس : ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱

ایمیل : [email protected]

خرید و نصب و راه اندازی دوربین مداربسته توسط تیم آریا این اطمینان را به شما میدهد که بالاترین کیفیت را مجموعه ما خواهید داشت ما ادعای اولین بودن را نداریم و ادعا میکنیم ” فروش آغاز تعهد است” تلفن :۰۲۱۶۶۷۶۲۴۴۹

نصب دوربین مداربسته در فروشگاه دوربین مداربسته آریا توسط نصاب دوربین مداربسته متخصص ارائه میشود که شما میتوانید از تخصص و تجربه این تیم فنی استفاده نماید

شماره نصاب دوربین مداربسته : ۰۲۱۶۶۷۶۲۴۴۹

امید بر آنست که از تجربه و تخصص مهندسین و مدیران این مجموعه برای یافتن نتایج چشم گیر در عرصه صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی برای کشور عزیزمان بهره بگیریم.

خدماتی که ما ارائه میدهیم:

تیم تخصصی ما از تولید دوربین مداربسته ، اسمبل دوربین مداربسته ، فروش عمده دوربین مداربسته ، فروش تکی دوربین مداربسته ، نصب دوربین مداربسته ، تعمیر دوربین مداربسته و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته را ارائه میدهیم.

چرا فروشگاه ما :

ما ادعایی در خصوص اولین بودن نداریم ( هرچند که مدعا هستیم)، ولی در خصوص بهترین و با کیفیت ترین دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته در تهران بهترین هستیم.

سابقه ما در حوزه دوربین مداربسته:

ما سابقه طولانی در خصوص دوربین مداربسته داریم و با بروزترین استانداردهای دوربین مداربسته در ایران برای شما تمام نیازهای سیستمهای حفاظتی را یکجا جمع کرده ایم.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

به اشتراک گذاشتن موقعیت مکانی

۰۹۱۲۷۳۵۷۶۳۱