آموزش نرم افزار پیدا کردن آی پی (IP FINDER)

آموزش نرم افزار پیدا کردن آی پی (IP FINDER)

آدرس IP دوربین کلید بازرسی از راه دور است.

آدرس IP مناسب دوربین شما را قادر می سازد تا به دوربین خاصی که در اینترنت شلوغ می خواهید دسترسی پیدا کنید، که اغلب با دستگاه های مختلف الکترونیکی بسته بندی می شود.

در اینجا ما ۳ راه را برای یافتن IP آدرس دوربین دوربین به سرعت و به راحتی (با راهنماهای گام به گام و فیلم ها) معرفی کنید.

و مهمتر از همه، شما یاد می گیرید که چطور تنظیمات مشاهده از راه دور را با آدرس IP دوربین در اینجا، در مراحل.

مبانی آدرس IP دوربین شما باید بدانید

چرا آدرس IP دوربین بسیار مهم است؟

شما می دانید با درک آنچه که یک دوربین IP است و چگونه کار می کند:

یک دوربین IP نوعی دوربین ویدئویی دیجیتال است که داده ها را از طریق اینترنت ارسال و دریافت می کند. و هر دوربین نیاز به آدرس IP دوربین منحصر به فرد دارد، بنابراین شما می توانید آن را پیدا کنید، آن را مشاهده کنید، و آن را در اینترنت مدیریت کنید.

به طور کلی، دوربین های CCTV برای دریافت آدرس های IP خود در شبکه محلی دو راه وجود دارد.

شما می توانید دوربین را با یک روتر یا NVR (ضبط ویدئویی شبکه) متصل کنید، که هر دو از آنها فعال هستند و می توانند آدرس دوربین های منحصر به فرد IP را به طور خودکار به دوربین اختصاص دهند.

به همین دلیل دوربین های امنیتی بی سیم نیاز به اتصال کابل کشی شبکه برای نصب اولیه – برای ادعای یک آدرس جدید دوربین IP و اتصال به شبکه خانگی روتر شما. با این حال، با استفاده از اسکن کد QR با گوشی خود، دوربین های باتری با اتصال به شبکه Wi-Fi متصل می شوند، و این باعث می شود که کلیه تنظیمات به صورت رایگان انجام شود.

نکته: NVR تنها کار را در زیر شبکه خود انجام می دهد، به این معنی که این آدرس IP دوربین فقط برای انتقال ویدئو از دوربین به NVR استفاده می شود. پس از اتصال دوربین به مانیتور، می توانید به ضبط و نمایش زنده دسترسی داشته باشید. اگر می خواهید مشاهده از راه دور را بخواهید، سیستم دوربین را با یک روتر وصل کنید.

در مقاله آموزشی نحوه مراقبت از دوربین های IP در مقابل هکرها توضیحات مربوطه ارائه شده است.

 

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] دوربین خود را فراموش کرده اید میتوانید با استفاده از اموزش نرم افزار یافتن IP این مورد را اموزش ببنید و استفاده […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *