آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟

آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟

آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟
آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟

دستگاه DVR

در مورد DVRهای برند معتبر INFINITY میتوانید از مقاله های چگونگی عملکرد دستگاه DVR و همچنین اصول ضبط دستگاه DVR در سایت فروشگاه دوربین مداربسته آریا دیدن کنید. با استفاده از کابل های دوربین مداربسته HD با کابلهای سازگار HD (البته که توصیه ما به شما استفاده از خدمات تیم متخصص نصب دوربین مداربسته است زیرا متخصصین تیم ما با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصولات را برای نصب به محل می آورند) که با یکدیگر سازگارند و ایده آل ترین تصویر را پس از نصب به شما ارائه میدهند. میتوانید تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته در سال ۱۳۹۷ را در این مقاله مشاهده کنید.

در میان مشتریان دوربین CCTV، تیم پشتیبانی فنی ما اغلب با سوالات مشتریان در مورد اینکه آیا دوربین های DVR قدیمی تر از مشاهده دوربین های مداربسته از برنامه تلفن همراه (iPhone و Android) پشتیبانی می کنند یا خیر رو به رو میشوند. البته که متخصصان نصب دوربین مداربسته مجموعه ما همیشه و در هم حال آماده ی خدمت و پاسخگویی به سوالات سما عزیزان و برطرف کردن مشکلات شما هستند, اما این مقاله کمکی برای کمک به مشتریان عزیز برند INFINITY در تشخیص این مطلب نوشته شده است.

در اینجا برخی از مواردی که می توانید انجام دهید تا تعیین کنید که آیا DVR شما از مدیریت دوربینی و مشاهده دوربین های زنده پشتیبانی می کند یا خیر.

  1. آیا DVR شما یک پورت شبکه دارد؟

برای تماشای دوربین ها از راه دور، DVR شما باید یک پورت شبکه (LAN / Ethernet port) داشته باشد. این است که می توان آن را به روتر شبکه وصل کرد. به دنبال DVR خود نگاه کنید تا ببینید آیا یک پورت شبکه / اترنت وجود دارد.

آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟
آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟

در بیشتر موارد این کار در پشت DVR صورت می گیرد و به همین ترتیب شبیه به این خواهد بود. پورت شبکه با مربع قرمز مشخص شده است.

یکی دیگر از علامت های شناسایی که باید به دنبال آن باشد، ۲ LED کوچک است که فقط بالای پورت شبکه قرار دارد – به طور معمول رنگ زرد / سبز. این LED ها هنگامی که داده ها به DVR شما منتقل می شوند و هنگامی که داده ها به جریان می افتد، بارها لرزش می شوند.

  1. آیا DVR شما یک برنامه موبایل دارید؟

متاسفانه هیچ برنامه جهانی برای iPhone و Android وجود ندارد که با تمام DVR ها کار کند. هر سازنده امنیتی برنامه های تلفن همراه مخصوص خط تولید خود را توسعه می دهد. بسیاری از مشتریانی که با DVR های قدیمی تر با ما تماس می گیرند، نمی دانند چه کسی تولید کننده است و آنها با تامین کننده ای که DVR خود را به آنها فروخته اند، ارتباطی ندارد. برای ردیابی سازنده، علامت گذاری بر روی DVR خود را برای یک کد محصول بررسی کنید.

آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟
آیا DVR سیستم دوربین مداربسته, مشاهده از تلفن همراه را پشتیبانی می کند؟

نگاهی به پشت DVR خود بکشید تا ببینید کدام محصول تولید کننده وجود دارد. اکثر تولیدکنندگان نظارت استفاده از سهامداران نقره ای مانند یک محصول فوق را دارند.

همچنین، برای یک نام تجاری یا مدل در جلوی DVR نگاه کنید. یک راه جستجو در Google است. اگر برنامه را برای DVR خود پیدا کردید، آن را دانلود و نصب کنید. در غیر اینصورت توصیه ما به شما تماس با تیم متخصص نصب دوربن مداربسته و خدمات پس از فروش فروشگاه دوربین مداربسته آریا است.

متاسفانه بسیاری از رقبای ما محصولاتی را که به طور کامل سفید شده اند، به فروش می رسانند، بنابراین شما نمی دانید که چه کسی تولید کننده اصلی است. این بسیار معمولی از DVR های CCTV تولید شده در طول ۱۰ سال گذشته است که به سادگی H.264 CCTV DVR یا H.264 Surveillance DVR برچسب گذاری می شوند.

H.264 یک نام تجاری یا مدل نیست

H.264 یک استاندارد فشرده سازی ویدیویی بین المللی است که میلیون ها دستگاه از آن استفاده می کنند. تقریبا هر DVR که بین سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ تولید می شود، از فشرده سازی ویدئو H.264 استفاده می کند. H.264 نام تجاری نیست، بنابراین متاسفانه در جستجوی برنامه H.264 CCTV DVR iPhone هیچ وقت شما را از دست نخواهید داد.

  1. DVRخود را به اینترنت وصل کنید.

شما باید یک اتصال به اینترنت با سرعت بالا در محل DVR خود داشته باشید. این به طور معمول از طریق کابل یا DSL مودم است. در اغلب موارد، شما باید مودم اینترنت خود را به یک روتر وصل کنید. بعضی از مودم هایی که توسط ارائه دهندگان کابل و DSL عرضه می شوند نیز به عنوان روتر ها عمل می کنند. لطفا با ارائه دهنده اینترنت خود را بررسی کنید تا ببینید آیا مودم که عرضه می کند نیز یک روتر است.

DVR خود را با استفاده از کابل CAT-5 به روتر خود وصل کنید.

  1. راه اندازی پورت برای حمل و نقل

هنگامی که DVR شما به شبکه شما متصل است، باید پورت هدایت را تنظیم کنید تا دسترسی از راه دور به دوربین های مداربسته خود را فعال کنید.

تنظیمات برای هر DVR و برنامه کمی متفاوت است. اگر DVR خود را از فروشگاه دوربین مداربسته آریا تهیه نکرده اید, امیدواریم سازنده شما مستندات داشته باشد.

آیا نیازمند پشتیبانی هستید؟

برای بسیاری از کاربران، راه اندازی شبکه و حمل و نقل پورت کاری بسیار دشوار است زیرا این کار نیازمند تخصص و توانایی های حرفه ای است, به همین دلیل مجموعه آریا علاوه بر پیشنهاد خرید از محصولات معتبر INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات پس از فروش, همکاری با تیم متخصص نصب دوربین مداربسته این مجموعه را نیز به شما پیشنهاد میکند تا با نازلترین قیمت از محصولات و خدمات حرفه ای بهره مند شوید. ما تضمین می کنیم که مشاهده دوربین شما از راه دور ببه بهترین نحو کار خواهد کرد. برای سرویس و نگهداری دوربین مداربسته با فروشگاه دوربین مداربسته آریا تماس بگیرید.

تماس با مجموعه دوربین مداربسته آریا:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.