اتاق کنترل دوربین مداربسته

Rate this post

اتاق کنترل دوربین مداربسته

اتاق کنترل دوربین مداربسته
اتاق کنترل دوربین مداربسته

ما یک راه حل کامل مدرن را برای اتاق های کنترل دوربین مدار بسته، سوله های نگهبان، مراکز دریافت زنگ و سوئیت های فرماندهی و کنترل، هر کجا که شما هستند، ارائه می دهیم.

اهمیت نصب دوربین مداربسته بر هیچ کس پوشیده نیست ما تقاضای سختی را که بر روی اپراتور کار می کند در یک محیط 24/7 اتاق کنترل امنیتی CCTV ایجاد می کنیم. هدف ما این است که محیط کاری خود را با ایجاد یک اتاق کنترل مدرن و زیبایی که طرح های بزرگ و راحتی و آسایش را فراهم می کند، بهبود بخشد.

طراحی کلی مبلمان اتاق کنترل امنیتی CCTV 2020 از استانداردهای ISO 11064، BS 5979 (برای مراکز دریافت زنگ هشدار)، استانداردهای DDA، و همچنین تمام مبلمان اتاق کنترل امنیتی CCTV با تضمین 10 ساله مطابقت دارد.

  • نقشه های طراحی
  • ارگونومی
  • استانداردها و انطباق
  • مبلمان فنی
  • میز مطالعه
  • مانیتور دیوار
  • دیوار رسانه
  • راه حل های سفارشی

نرم افزار کنترل فرمان و کنترل دوربین مداربسته

نرم افزار مدیریت دوربین مداربسته در اتاق کنترل یک راه حل نظارت تصویری بسیار انعطاف پذیر و مقیاس پذیر برای نظارت، مدیریت و کنترل جریان ویدئو، صدا و هشدار از راه دور در تمام محیط IP است.

نرم افزار فرماندهی و کنترل دوربین مدار بسته ما ایده آل برای نیروهای پلیس، کنترل مرزی، ادارات دولتی، ادارات مدیریت ترافیک، شرکت های امنیتی و شرکت های خصوصی است که به دنبال یک راه حل جامع برای پاسخگویی به نیازهای نظارت تصویری خود هستند.

پلت فرم نرم افزاری ما دارای مجموعه ای از ماژول هایی است که می توانند برای برآورده ساختن نیازهای خاص ترکیب شوند. ماژول هایی مانند ایستگاه کاری اپراتور، دیوار ویدئو IP، سیستم مدیریت تصویری و تشخیص و ردیابی با دوربین های مشابه و دیجیتال PTZ و شبکه های سیمی یا بی سیم همگام سازی شده اند تا یک راهکار نظارت تصویری برای امروز فراهم کنند که قابل ارتقا برای آینده است.

اتاق کنترل دوربین مداربسته
اتاق کنترل دوربین مداربسته

فرمان کنترل و کنترل دوربین ما می تواند برای پشتیبانی از هر تعداد دوربین، DVR ها، اتاق های کنترل و اپراتورها و دارای گزینه های افزونگی و امنیت چندگانه باشد.

طراحی اتاق کنترل اتاق ما که به طور کامل الزامات اپراتور اتاق کنترل را از لحاظ راحتی، سبک کار و تکنولوژی، برای یک محیط کاری بهتر و متمرکز تر می کند که تجربه کلی کاربران و بازدیدکنندگان را در داخل اتاق طراحی اتاق استثنایی ارائه می دهد که توسط ما

طراحی اتاق کنترل اتاق ما به سمت نیازهای عملکردی یک اتاق کنترل اتاق عمل می شود، در حالی که عمدتا به راحتی اپراتورها برای افزایش هشدار آنها در حین کارکرد و کنترل عملیات 24/7 مختلف ماموریت های مختلف تمرکز می کند.

کنسول کنسول کنترلی ما علاوه بر برتری ارگونومیک همراه با طرح های فوق العاده برتر ارائه می دهد. کنسولهای ما راحتی کارکردی را برای کاربران خود ارائه می دهند، تمرکز خود را برای عملکرد بهتر افزایش می دهند. محدوده کنسول کنترل اتاق ما شامل طرح های کامل کار مجهز است.

راه حل کنترل ما فراهم می کند امکانات 24 * 7 QRT برای یکپارچه سازی یکپارچه نیروی انسانی و فن آوری برای راه حل امنیت فوری و پاسخ فوری در صورت هر شرایط اضطراری

وظایف اپراتور دوربین مداربسته

سیستم های دوربین مدار بسته معمولا با علاقه به دوربین ها، سیستم های انتقال و ضبط حرکت می کنند. این تجهیزات مسئول ارائه اطلاعات مناسب در حوادثی است که می تواند اتفاق بیفتد و مسئولیت نصب می شود.

با این حال، هنگامی که به توسعه اتاق کنترل که در آن همه چیز با هم همخوانی دارد، غیرمعمول است که یک نوع تمرکز و شور و شوق پیدا کند و اینجاست که وظایف اپراتور دوربین مداربسته اهمیت پیدا میکند. اغلب اتاق کنترل به عنوان مکانی که تجهیزات فنی را نصب می کند به جای یک سایت که در آن مردم کار می کنند تمام اطلاعات را جمع آوری و ارزش فناوری را درک کنند، دیده می شود.

من اخیرا بحثی با افرادی از یک سایت داشتم که در یک سیستم CCTV بزرگ قرار داشتند. سوال اول من این بود که چه چیزی از سیستم دوربین مدار بسته اش می خواست. هدف از این سیستم باید تاثیر اساسی بر طراحی اتاق کنترل داشته باشد. به عنوان مثال، اگر نقش اصلی سیستم CCTV برای تولید مواد ثبت شده برای بررسی های بعدی باشد، اتاق کنترل خود می تواند به طور موثری یک ایستگاه کاری در یک اتاق باشد. با این حال، اگر نقش سیستم تشخیص سرقت و تلاش برای برداشتن موارد قبل از انجام آنها از طریق نظارت پیشگیرانه باشد، نیاز به مانیتورهای روشن، اپراتورهای متعدد و فضا برای پرسنل برای کار در یک دوره طولانی، بسیار مهمتر است .

اتاق کنترل دوربین مداربسته
اتاق کنترل دوربین مداربسته

اولین فاکتور تعیین کننده که بر طراحی اتاق و اتاق کنترل اتاق تاثیر می گذارد، فضا است. اغلب اتاق کنترل در فضای فشرده شده است که برای هر منظور تجاری بسیار دشوار است و یا در فضای ناخواسته در زیرزمین دفن می شود. با این حال، در جایی که اتاق کنترل به عنوان یکی از ویژگی های اصلی استراتژی امنیتی دیده می شود، معیارهای متعددی برای نگاه کردن وجود دارد. مسائل مربوط به چگونگی استفاده از فضای آن بر اندازه، تعداد و موقعیت ایستگاه های کاری تاثیر می گذارد.

اپراتور دوربین مداربسته باید این توانایی را داشته باشد که تمامی دوربینهای مداربسته را تحت کنترل داشته باشد که در صورت رخداد هر حادثه ای بتواند راهکار مناسب با آن را انجام بدهد.

ستون ها در راه می تواند گزینه های طراحی را محدود کند، همانطور که می تواند سقف کم را داشته باشد. ویندوز خوب است برای نور طبیعی، اما آنها همچنین می تواند تاثیر عمده ای بر بازتاب و حرارت، در حالی که اختلالات نویز می تواند محیط را ناراحت کننده و لرزش بیش از حد می تواند مشکلات را با تجهیزات مدرن جهت مطلع شدن از هشدار عدم ضبط دوربین مداربسته مطلع شوید تا بتوانید بهترین واکنش را نشان بدهید.

وظایف اپراتور دوربین مداربسته
وظایف اپراتور دوربین مداربسته

اتاق های کنترل سفارشی که فاکتورهای فضایی با توجه به آنچه که از عملیات مورد نیاز طراحی شده اند، حیاتی هستند. چیزهایی مانند دسترسی به سیم کشی و توانایی حرکت یا گسترش سیم کشی، همچنین ملاحظاتی است که اتاق کنترل باید در آینده تغییر یا گسترش دهد.

روشنایی همچنین یک ویژگی مهم با روشنایی کنترل شده برای هر ایستگاه کاری است که در دسترس است. در حالت ایدهآل، نورپردازی منعکس کننده یا فریبنده باید از نور طبیعی استفاده شود و در صورت امکان آن را تکمیل کند. نیاز به جلوگیری از نور پس زمینه قوی وجود دارد که اپراتورها به دنبال مانیتور با یک منبع نور قوی به طور مستقیم در پشت مانیتور هستند. روشنایی فلورسنت سنتی یکی از بدترین چیزهایی است که در اتاق کنترل وجود دارد اما هنوز هم معمولی است. من متوجه شدم که در بسیاری از موارد اپراتورها ترجیح می دهند روشنایی را خاموش کنند زیرا باعث ایجاد انعکاس بیش از اندازه یا ناراحتی می شود، در نتیجه بسیاری از اتاق های کنترل در یک فضای نسبتا تاریک و تاریک کار می کنند.

اتاق کنترل دوربین مداربسته
اتاق کنترل دوربین مداربسته

نتیجه گیری برای اتاق کنترل دوربین مداربسته 

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X