loading cctv

استفاده از موتور برق یا ژنراتور برای دوربین مداربسته

Rate this post

استفاده از موتور برق یا ژنراتور برای دوربین مداربسته

برخی از مکان هایی هستند که به طور معمول دسترسی به قدرت شبکه برق ندارند، اما به طور فزاینده ای نیاز به نظارت بر دوربین مداربسته دارند. نظارت صوتی و تصویری تبدیل به رایجترین راه افزایش ایمنی در محلهای کاری و زندگی شده است، زیرا این یک راه مقرون به صرفه برای محافظت از دارایی ها و مردم است. با این وجود، یکی از مشکلات کارشناسان امنیتی در راه اندازی دوربین مداربسته ثابت یا قابل حمل در نقاط دور افتاده این است که اغلب دسترسی به برق وجود ندارد. در مکان های خارج از شبکه برق، تیم های امنیتی انتخاب های محدودی را برای تأمین برق برای تجهیزات نظارت تصویری فراهم می کنند. در اینجا گزینه های اصلی برای قدرت خارج از شبکه هستند.

به شبکه برق وصل شوید

اگر محلی که میخواهید محافظت کنید خارج از شبکه برق باشد، اتصال آن به شبکه برق معمولا غالبا گران است. این گزینه را فراموش نکنید، مگر اینکه جیب های بسیار عمیق داشته باشید یا زیرساخت های مورد نیاز بیش از یک سیستم نظارت تصویری ساده باشد و این راحتترین راه برای رسیدن به برق می باشد.

در صورتی که امکان دسترسی به برق و شبکه سراسری برق برای شما فراهم باشد میتوانید از این انرژی استفاده نماید تا منبع انرژی دوربین خود را تامین نماید.

از باتری ها استفاده کنید

دوربین های مدار بسته قدرت زیادی را نمی گیرند معمولا بین 25 و 50 وات است که بدین معنی است که استفاده از باتری ها به عنوان منبع اولیه قدرت یک گزینه است. با این حال، با توجه به تعداد باتری ها در محل، اپراتور باید آنها را به طور منظم با باتری های کاملا شارژ جایگزین برای اطمینان از عرضه مداوم و بدون خرابی. این می تواند بسته به تعداد باتری های استفاده شده، هزینه انتقال باتری های سنگین به سایت و زمان تکنسین به منظور مبادله آنها و بازگرداندن آنها به پایه برای بارگزاری مجدد، یک گزینه گران قیمت باشد. فرض بر این است که بار دوربین (دوربین و فرستنده بی سیم) 500 مگاهرتز است که به این معنی است که یک باتری 110Ah ظرفیت تقریبی 9 روز را در اختیار شما قرار می دهد.

دیزل ژنراتور

موتور برق یا ژنراتور برای دوربین مداربسته
موتور برق یا ژنراتور برای دوربین مداربسته

مطلب مرتبط : دوربین مداربسته بدون برق

ژنراتورهای دیزلی گزینه ای برای تأمین برخی از نصب و راه اندازی های CCTV هستند اگر شما یک منبع انرژی سنگین را ایجاد نکنید، حدود 90dbA نویز ایجاد می کند، دارای انتشارات ناخوشایند، گرمای زیاد است. علاوه بر این، ژنراتورها دارای تعداد زیادی قطعات متحرک هستند که می تواند به این معنی باشد که قابلیت اطمینان یک مسئله است. اغلب این نقایص با استفاده از نظارت CCTV در مکان های دورافتاده ناسازگار است.

موتور برق یا دیزل ژنراتور یکی از وسایلی است که برای تامین برق مورد نیاز دوربین مداربسته استفاده میشود و برای مکانهایی که واقعا دسترسی به برق غیر ممکن باشد مانند نصب دوربین مداربسته در باغ میتوانید از این دستگاه استفاده نماید با توجه به اینکه دوربین مداربسته توان مصرفی پایینی دارد برای تامین برق نیاز نیست که موتورها و یا دیزل های سنگین استفاده نماید و میتوانید از دیزل های سبک و ارزان قیمت تر استفاده کنید برای انتخاب دیزل ژنراتور مناسب دوربین مداربسته خود میتوانید با نصاب دوربین مداربسته ما در ارتباط باشید تا بهترین راه را به شما معرفی نماید.

موتور برق یا ژنراتور برای دوربین مداربسته
موتور برق یا ژنراتور برای دوربین مداربسته

منابع تجدید پذیر

انرژی خورشیدی و باد ممکن است بخشی برای بازی کردن باتری های اضافی با شارژ باشد. با این حال، در ایران حداقل خورشید همیشه درخشش  و باد همواره ضربه نمی زند، یعنی عمر باتری شما ممکن است غیر قابل پیش بینی باشد. برخی از دوربینهای مداربسته دارای المانهای سلول خورشیدی هستند و این امکان را برای شما فراهم میکنند که بتوانید به راحتی بدون نیاز به برق بتوانید از نور خورشید برای تامین برق خود اقدام نماید که در مقاله جداگانه در اینخصوص صحبت خواهد شد و توضیحات لازم ارائه خواهد شد و شما میتوانید از این مجموعه برای استفاده از این نوع دوربینها استفاده نماید. میتوانید از دوربین مداربسته خورشیدی که مزایای زیادی دارد استفاده نماید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X