اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته یکی از مهم ترین چالش برانگیز برای مشتریان است که در برخی مواقع به مقاومت ذهنی تبدیل می شود. البته مشخص است که دوربین هایی با کیفیات بالا می تواند با قیمت بالاتری به فروش برسند. قیمت دوربین مداربسته نیز مانند سایر کالاها، متناسب با شرایط اقتصادی، ثابت نبوده و نوسان دارد.قیمت دوربین مداربسته تحت تاثیر عوامل متعددی است که می توان به کیفیت، برند، آنالوگ/ دیجیتال، حق الزحمه نصاب ، روش خرید اشاره کرد که عامل محل و زمان خرید هم به مجموع عوامل اضافه می شود. مشاوره قبل ازی خرید لازم و ضروری است و به شما کمک می کند تا خرید مقرون به صرفه ای را تجربه کنید.

اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

 استعلام قیمت دوربین مداربسته اولین راه حل

امروزه استعلام قیمت دوربین مداربسته تلفنی یا آنلاین، اولین راه حل برای آگاهی از قیمت دوربین مداربسته است. امروزه قیمت ها، روزانه و ساعتی مشخص می شود. عوامل متعددی بر قیمت دوربین مداربسته تاثیر می گذارد. برای همین منظور شما میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا نسبت به استعلام قیمت خود به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهید.

عوامل موثر بر قیمت دوربین مداربسته

  • کیفیت
  • تعداد دوربین
  • آنالوگ / دیجیتال
  • با سیم / بی سیم
  • مقاومت دوربین نسبت به عوامل جوی و محیطی
  • رزولوشن دوربین
  • امکانات هوشمند
  • تجهیزات و لوازم جانبی
  • حق الزحمه نصاب

مشخص است که دوربین هایی با کیفیت، قیمت بالاتری خواهند داشت. البته شما می توانید دوربین های ارزان تری را خریداری کنید ولی در این صورت کیفیت صدا و تصویر هم به تبع پایین خواهد بود. دوربین های IP و دیجیتالی نسبت به دوربین های آنالوگ قیمت بالاتری دارند بخاطر این که شما از امکانات گسترده تری استفاده می کنید. در صورتی که امکانات محدودی را دوست دارید می توانید از دوربین های آنالوگ استفاده کنید و قیمت این نوع دوربین ها هم نسبت به دیجیتالی و نسل نوین پایین خواهد بود.

اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

 مقایسه قیمت دوربین مداربسته ثابت و گردان

دوربین مداربسته ثابت، نسبت به گردان، ارزان است و شما شعاع محدودی را نظارت و بررسی می کنید ولی در دوربین های چرخان به دلیل افزایش شعاع نظارتی، لازم است که قیمت بالاتری را پرداخت کنید.  هر چقدر که امکانات دوربین بیشتر و با کیفیت تر باشد به همان اندازه بر مبلغ افزوده خواهد شد.برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر قبل از خرید در خصوص خرید دوربین مداربسته گردان میتوانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

قیمت دوربین مداربسته برند

واژه برند به قدری مردمی شده که اصلا لازم به توضیح نیست که برندهای جهانی، بازارها را کنترل می کنند و در واقع به قدری محبوب شده اند که امروزه هر از کوچک تا بزرگ این برندها را می شناسد. کیفیت برندها در طول سالیان سال حفظ شده و اندکی کاهش نیافته و به همین دلیل قیمت محصولات برندها هم نسبت به سایرین بالاتر خواهد بود.

در انتخاب برند دوربین، توصیه می کنیم که برند شناخته شده بین المللی را انتخاب کرده و در صورت لزوم بتوانید تجهیزات جانبی و لوازم یدکی را طی روزها و ماه های بعد خریداری کنید.

قیمت نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین، یک کار تخصصی است و افرادی که این تخصص را ندارند نمی توانند دوربین ها را حتی دوربین های آنالوگ را نصب کنند. برخی از شرکت ها براساس مدت زمانی نصاب را ملاک قرار داده و حق الزحمه دریافت می کنند.

قیمت نصب دوربین متناسب با محله های مختلف شهر، متفاوت خواهد بود. شما می توانید قبل از نصب از چندین شرکت و فروشگاه فروش دوربین مداربسته بازدید کرده و مشاوره با متخصص می تواند به طور یقین موثر و مفید باشد. شما می توانید در این زمینه با مهندسین و متخصصین شرکت ایمن آریا مشورت کرده و برای خرید دوربین، بهترین تصمیم را بگیرید. البته مشاوره شما می تواند حضوری یا تلفنی باشد و این بستگی به شما  دارد که چه روشی را انتخاب کرده و کالای مورد نظر خود را خریداری کنید.

قیمت بالاتر و مدت زمان طولانی برای استفاده از محصول دوربین مداربسته

در صورتی که دوست داشته باشید که دوربین مداربسته ارزان تری نصب کنید متوجه باشید که لازم است که هزینه های بیشتری را متقبل شده و آن ها را پرداخت کنید. اولین خرابی دوربین، مبلغی را از جیب شما می بلعد و  در صورتی که کیفیت دوربین و تجهیزات جانبی پایین باشد به تدریج لازم است که هزینه های بیشتری را عهده دار شوید و بعد از مدتی متوجه خواهید شد که به اندازه قیمت خرید دوربین جدید و حتی یک دوربین جدید با کیفیت هزینه کرده اید.

می توانید از همان ابتدا، دوربین مداربسته با کیفیت را در منزل یا محل کار خود نصب  کنید. با این کار ، دیگر هزینه های ناخواسته را نخواهید داشت.

قیمت دوربین‌های مداربسته می‌تواند بسیار متنوع باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل شامل نوع دوربین، کیفیت تصویر، ویژگی‌ها، مارک و مدل، مکان نصب، تعداد دوربین‌ها، و تجهیزات اضافی می‌شوند. در ادامه به برخی از عوامل کلیدی تأثیرگذار بر قیمت دوربین‌های مداربسته اشاره می‌کنم:

1. نوع دوربین: دوربین‌های مداربسته به دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم می‌شوند. دوربین‌های دیجیتال عموماً قیمت بالاتری دارند به دلیل کیفیت تصویر بهتر و ویژگی‌های پیشرفته.

2. کیفیت تصویر: وضوح تصویر و رزولوشن دوربین تأثیر زیادی بر قیمت دارد. دوربین‌های با رزولوشن بالاتر قیمت بیشتری دارند.

3. ویژگی‌ها: دوربین‌های مداربسته با ویژگی‌های اضافی مانند دید در شب، مقاومت در برابر آب و گرد و غبار، دید گسترده‌تر، و امکان اتصال به شبکه‌های بی‌سیم معمولاً گران‌تر هستند.

4. مارک و مدل: مارک‌ها و مدل‌های مختلف دوربین‌ها نقش مهمی در تعیین قیمت دارند. برندهای معتبر معمولاً قیمت بالاتری دارند.

5. تعداد دوربین‌ها: تعداد دوربین‌هایی که در یک سیستم مداربسته استفاده می‌شوند نیز به قیمت تأثیر می‌گذارد. هر چه تعداد دوربین‌ها بیشتر باشد، هزینه بیشتری برای تجهیزات و نصب نیاز خواهد بود.

6. تجهیزات اضافی: تجهیزات مانند ذخیره‌سازی ابری، DVR (رکوردر دیجیتال تصویر)، تلفن‌های هوشمند و اجزای اضافی دیگر نیز می‌توانند به هزینه نهایی اضافه شوند.

7. مکان نصب: مکان نصب دوربین‌ها نیز تأثیرگذار بر هزینه دارد. نصب در مکان‌های دسترسی سخت‌تر یا ارتفاعات بالا ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.

به طور کلی، قیمت دوربین‌های مداربسته در بازار بسیار متنوع است و به نیازها و انتظارات شما بستگی دارد. برای انتخاب مناسبترین دوربین‌ها، باید نیازهای خود را مشخص کنید و مقایسه‌ای دقیق بین انواع و مدل‌های مختلف انجام دهید.

هزینه متناسب با اهداف و محل

شما می توانید متناسب با محل و اهداف خود، دوربین مداربسته را انتخاب کرده و خریداری کنید. ارزش هر محلی که برای شما بیشتر را مدنظر داشته و دوربین با کیفیتی را نصب کنید. برخی مردم ترجیح می دهند که از دوربین های با کیفیت در منزل خود استفاده کنند و برخی دیگر محل کار و ویلای تابستانی خود را مهم قلمداد کرده و برای آن هزینه می کنند.

مرور آنلاین محصولات دوربین مداربسته

شما می توانید قبل از اقدام به خرید، در اینترنت یا در شبکه های مختلف اجتماعی به طور مثال اینستاگرام از وب سایت و پیج های فروش محصول بازدید کرده و کالای مورد نظر انتخاب کرده و خریداری کنید.

تولید دوربین مداربسته متناسب با سلایق مختلف مشتریان

از آن جایی که سلایق افراد متفاوت است به همین دلیل، دوربین های مختلف و متفاوتی تولید می شود و بنابراین قیمت محصولات هم متنوع خواهد بود.

اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

عوامل توضیح
کیفیت بالا/ پایین
برند برند جهانی / ناشناخته
تجهیزات و لوازم جانبی دارد/ ندارد
حق الزحمه ساعتی/ قراردادی
نوع آنالوگ / دیجیتال
خرید آنلاین / حضوری تاثیر روش خرید بر قیمت محصول
عنوان مقاله: اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

 

نتیجه گیری در مورد اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربسته

این مقاله آموزشی در مورد اطلاعات جامع قیمت دوربین مداربستهو کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

 

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.