loading cctv

امنیت CCTV

Rate this post

امنیت CCTV

استفاده از فناوری دوربین مدار بسته (CCTV) در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. بهبود کیفیت در تصاویر ویدئویی، ذخیره سازی و مشاهده تصاویر روی یک مانیتور وجود دارد. تکنولوژی دیجیتال امروزه مسئولیت این پیشرفت در دوربین مداربسته را بر عهده دارد. به نظر می رسد که این تکنولوژی به طور مداوم در حال تغییر است، اما ایده در مورد چگونگی عملکرد سیستم ها نسبتا مشابه است: استفاده از یک دوربین فیلمبرداری برای انتقال سیگنال به یک مانیتور. سه جزء اصلی سیستم دوربین مداربسته وجود دارد: دوربین، کابل و مانیتور. با فروشگاه دوربین مداربسته اریا تماس بگیرید تا از محصولات با کیفیت برند INFINITY با کمترین هزینه و تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته بهره مند شوید.

اهداف CCTV

1. حسابرسی معاملات پول نقد و کارت اعتباری

نظارت بر معاملات مالی می تواند در تحقیق در مورد سرقت و یا سایر حوادث مهم باشد. نمونه هایی می توانند نظارت بر ثبت نقدی را در فروشگاه هدیه، بار یا رستوران داشته باشند. از آنجایی که سرقت کارکنان می تواند نگرانی از هر کسب و کار باشد، دوربین مدار بسته می تواند نصب و موقعیت برای نظارت بر معاملات مربوط به کارکنان و یا اقدامات کارکنان در هنگام تکمیل یک معامله برای یک مشتری. علاوه بر این، عکس های دزد با استفاده از کارت های اعتباری سرقت شده می تواند منجر به شناسایی و پیگرد قانونی آنها شود.

2. نظارت بر عملکرد کارکنان

نظارت بر اینکه کارکنان وظایف خود را انجام می دهند می توانند تعیین کنند که آیا یک کارمند به پیروی از سیاست ها و رویه های قابل اجرا می پردازد.

3. سرویس مکان یابی از راه دور

یک شخص می تواند از طریق یک درایو توسط فردی که از منطقه خارج شده دسترسی پیدا کند. علاوه بر این، تجهیزات ارتباطی را می توان به طوری که با کسی در هنگام مشاهده در مانیتور دوربین مدار بسته، تنظیم شود.

4. تأیید هشدار

فعال سازی یک هشدار می تواند اغلب با مشاهده منطقه در CCTV تایید شود. یک مثال میتواند یک زنگ هشدار در یک حصار بیرونی باشد. اگر نرده در CCTV مشاهده شود، هشدار فعال می شود (مثال: حیوان یا مزاحم).

5. گسترش قابلیت های نظارت افسران امنیتی

این امر به یک افسر اجازه می دهد تا همزمان با بسیاری از مکان ها نظارت داشته باشد. همچنین، تورهای تعریف شده تعریف شده با استفاده از بسیاری از دوربین های ثابت و / یا چندین دوربین پانل شیب و زوم (PTZ) انجام می شود. دوربین های Pan-Tilt-Zoom دارای تجهیزات مکانیکی هستند که دوربین را به جهت چندین جهت حرکت می دهند و روی جسم تمرکز می کنند. اگر چه می توان آنها را به صورت خودکار پان (حرکت به سمت سمت) و شیب (حرکت به بالا و پایین) تنظیم، تمرکز لنز در یک مکان خاص یا جسم معمولا نیاز به پرسنل سیستم عامل.

6. تداخل

وجود یک دوربین می تواند مانع از فعالیت جنایی شود. برای اندازه گیری امنیتی (دوربین مدار بسته) باید یک اثر بازدارنده باشد، این امر باید اثر روانی را از بین بردن یک فرد از انجام یک عمل جنایی داشته باشد.

دوربین مدار بسته نظارت را فراهم می کند که می تواند اپراتور را تشخیص فعالیت های جنایی و ضبط فیلم های دوربین. نظارت بر دوربین های مدار بسته بدون پاسخ معنی دار به یک وضعیت، اثربخشی خود را از دست می دهد. بدون یک پاسخ معنی دار، ویدئو CCTV کمک می کند در تحقیق در مورد یک عمل جنایی، نه یک بازدارنده موثر. سیاست ها و رویه های تاسیس شده باید در جای خود قرار داشته باشد، بنابراین پرسنل مناسب به یک موقعیت پاسخ می دهند. بدون پاسخ فیزیکی پرسنل مناسب، اندازه گیری امنیتی (CCTV) در طول زمان کم و کمتر موثر می شود. مردم می آموزند که ناحیه ای که به درستی تحت نظارت باشد، دارای تعداد بیشتری از مشتریان خواهد بود و مجرمان احتمال بیشتری در ناحیه تحت نظارت یا عدم نظارت وجود دارد.

هدف از برنامه اغلب زمان تعیین می کند که چگونه دوربین های یک سیستم دوربین مدار بسته نصب، نصب و نگهداری می شود. سه دوربین اصلی یک سیستم دوربین مدار بسته موجود است:

1. بولت

امنیت CCTV بولت
امنیت CCTV بولت

این نصب یکی از رایج ترین در گذشته است. دوربین ها نیاز به یک براکت نصب دارند و اگر در خارج نصب شوند باید در نوع خاصی از پوشش محافظ باشند. برای اطلاعات تکمیلی میتوانید به مقاله معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته رجوع کنید.

2. دام

امنیت CCTV دام
امنیت CCTV دام

این مجموعه به دلیل آن Dome محبوبیت زیادی به دست آورده است. این تاسیسات به دلیل مقاومت در برابر خرابکاری و حفاظت از شرایط مختلف آب و هوایی در هنگام نصب، محبوبیت زیادی به دست آورد. علاوه بر این، دوربین های دام اغلب رنگی هستند و برای کسی که با سیستم آشنا نیستند، دشوار است که بدانند دوربین چگونه روی آن قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این نوع دوربین میتوانید به مقاله دوربین مداربسته دام رجوع کنید. برای مقایسه این دو نوع دوربین از سایت فروشگاه دوربین مداربسته آریا  و یا به مقاله تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته دیدن کنید.

3. پنهان

این نصب دوربین ها را در محوطه هایی شبیه به دستگاه های دیگر می کند، بنابراین دوربین ها مبادله می شوند. مثلا نشانه ها، ساعت ها، و دود و آشکارسازهای هشدار دهنده است. بعلاوه برخی از این دستگاهها واقعا مانند آنچه آنها به نظر میرسند عمل میکنند. مثلا یک دوربین در یک ساعت کار می کند. مقاومت در برابر خرابکاری و حفاظت از آن از شرایط مختلف آب و هوایی هنگام نصب خارج. علاوه بر این، گنبدهای اغلب رنگی هستند و برای کسی که با سیستم آشنا نیست، دشوار است که بداند که دوربین چگونه روی آن قرار دارد.

امنیت CCTV پنهان
امنیت CCTV پنهان

برای اینکه یک سیستم دوربین مدار بسته بتواند ویدیوهای ویدئویی از چیزی را که اتفاق می افتد به دست بیاورد، چیزی که اتفاق می افتد یا چیزی اتفاق افتاده است؛ سیستم دوربین سمت راست باید انتخاب شود. سیستم های دوربین از دوربین، لنز و مسکن ساخته شده است. محوطه دوربین در بخش قبل مورد بحث قرار گرفت. دوربین باید قبل از لنز انتخاب شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لنز دوربین مداربسته به مقاله امنیت CCTV بخش دوم رجوع کنید. در انتخاب یک دوربین، ملاحظات زیر باید انجام شود:

1. حساسیت به نور مورد نیاز برای تولید تصویر مورد نظر.

2. قطعنامه، که کیفیت تصویر دقیق است، باید در نظر گرفته شود. وضوح بالاتر، تصویر واضح تر است.

3. ویژگی های یک دوربین باید در نظر گرفته شود.

هنگام انتخاب یک دوربین برای یک سیستم دوربین مدار بسته، به یاد داشته باشید:

  1. بعضی از دوربین ها ممکن است یک گزینه صوتی داشته باشند. مفاهیم قانونی استفاده از این گزینه را در نظر بگیرید.
  2. هنگامی که تولید کنندگان دوربین های خود را با داشتن رزولوشن منظم یا با کیفیت بالا توصیف می کنند، توجه داشته باشید که این اصطلاح می تواند چیزهای مختلفی برای سازندگان مختلف داشته باشد.
  3. مشکلات ممکن است به دلیل تولید کنندگان دوربین تولید دوربین که کمی متفاوت از یکدیگر متفاوت است. بنابراین، دوربین های همان تولید کننده برای یک سیستم توصیه می شود.
  4. دوربین ها می توانند خراب شوند نصب یک دوربین بالای زمین می تواند حوادث خرابکاری را به حداقل برساند، اما ممکن است بر روی کیفیت تصویر ویدئویی تأثیر بگذارد. همچنین، اگر یک دوربین در یک مکان دشوار برای رسیدن به آن، کار تعمیر و نگهداری و تعمیرات مشکلتر شود، ممکن است مشکلتر شود.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا علاوه بر ارائه محصولات معتبر و با کیفیت برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا و خدمات پس از فروش, خدمات حرفه ای نصب دوربین مداربسته ارزان و تعمیر کاران مجرب دوربین مداربسته را برای شما عزیزان عرضه میکند.

تماس باما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X