اهمیت مشاوره در نصب دوربین مدار بسته (قیمت، فروش، نصب)

Rate this post

اهمیت مشاوره در نصب دوربین مدار بسته (قیمت، فروش، نصب)

مشاوره همراه یکی از راههای میباشد که اهمیت بسیار زیادی در زندگی انسانهای موفق داشته و باعث پیشرفت انها میشود اینکه در یک موضوع تخصصی مانند نصب دوربین مداربسته شما از مشاوره و راهنمایی دیگران بهره مند شوید امری بسیار واجب و حیاتی می باشد و شما با استفاده از مشاوره دقیق و درست می توانید بهترین نصب دوربین مداربسته را داشته باشید در این مقاله قرار است به شما اهمیت مشاوره در نصب دوربین مداربسته را به طور کامل اموزش دهیم و به شما یاد دهیم چگونه با استفاده از خدمات مشاوره ای فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تنها تولید کننده دوربین مداربسته برند INFINITY با شما در این خصوص همراه و مشاور شما در حوزه نصب و خدمات پس از فروش دوربین مداربسته خواهیم بود.

همه خانه ها یکسان نیستند، اما دارایی همه مستحق محافظت است. دوربین های امنیتی ابزاری عالی برای دستیابی به احساس امنیت هستند، زیرا همیشه به شما چشم می اندازند به اموال خود. مشاوره در نصب دوربین مدار بسته چه در محل زندگی و چه در محل کار با افراد مجرب در این زمینه کمک بزرگی به ما برای نصب دوربین مداربسته میکند.

نیاز به مشاوره در خرید و نصب دوربین مداربسته در تمامی دوربین ها و تجهیزات مرتبط به آن امری واجب و حیاتی میباشد برای مثال راهنمای خرید دوربین مداربسته آنالوگ دارای مقاله آموزشی موجود در سایت شرکت چشمان بیدار آریا میباشد که مطالعه آن خالی از لطف نمیباشد.

مشاوره در نصب دوربین مدار بسته
مشاوره در نصب دوربین مدار بسته

نياز انسان به راهنمايي و مشورت با ديگران در تصميم گيري، انتخاب و به کار گيري راه حل هاي مناسب در زندگي، بر کسي پوشيده نيست و این یک نیاز در دنیای امروزی و مدرن میباشد و میبایست از مشاور در تمامی مراحل زندگی بهره برد . به خصوص در انجام انتخاب هاي مهمي مانند امنیت و افزایش ایمنی زندگی  و محیط پیرامونی مسلما چنين مشاوره ها و راهنمايي هايي کمک شايان توجهي در اقدامات درست و مناسب شما خواهد داشت و از خطا رفتن راه ها و تصميمات انتخابي جلوگيري خواهد نمود. بيشتر عدم موفقيت ها، شکست و در نيمه راه ماندن ها، ناشي از عدم داشتن اطلاعات کافي در زمينه موضوع و انجام انتخاب هاي نادرست است. از اين رو، چنان چه انجام مشاوره درزمينه هاي مختلف، مخصوص در زمینه نصب و راه اندازی دوربین مداربسته میتوانید از توانایی مجموعه فروشگاه دوربین مداربسته آریا بهره ببرید.

در حقیقت هرچه بر میزان تحصیلات و آگاهی مردم افزوده می‌شود و هرچه زمان به جلوتر گام برمی‌دارد، علاقه افراد جهت اخذ مشاوره و راهنمایی از مشاورین باتجربه و خبره بیشتر و بیشتر می‌شود.
شاید بتوان گفت در جامعه ما دیدگاه مردم نسبت به مشاوره نسبت به 2دهه پیش مثبت‌تر و بهتر شده است و شما میتوانید برای نصب دوربین مداربسته در محل کار یا منزل خود از خدمات مشاوره در نصب دوربین مدار بسته  فروشگاه دوربین مداربسته آریا استفاده نماید.

یکی از مزایای  فروشگاه دوربین مداربسته آریا این است که این امکان را به شما میدهد تا در صورت نیاز به صورت کاملاً رایگان از خدمات مشاوره در نصب دوربین مدار بسته ما در حوزه نصب و راه اندازی و تعمیر دوربین مداربسته استفاده کنید.

مثلاً فروشگاه دوربین مداربسته آریا به شما راهنمایی نصب دوربین مداربسته پانارومیک  را می دهد تا شما بتوانید در صورت نیاز برای نصب این مدل دوربین های ۳۶۰ درجه در محل مورد نیاز خود بهترین خرید را داشته باشید و یا در صورتی که این مدل از دوربین های مداربسته دچار خرابی و مشکل شد و بتوانید به راحتی آنها را تعمیر و مجددا از آنها استفاده کنید .

خیلی از همکاران ما در حوزه نصب دوربین مداربسته تنها اقدام به فروش دوربین  و نصب به صورت سریع و بدون کیفیت انجام می دهد در صورتی که در مجموعه ما تعهد اول و آخر این است که رضایت شما را به هر نحوی که می توانید با ارائه بهترین خدمات و بهترین محصولات و با کمترین قیمت اخذ کنیم زیرا ما اعتقاد داریم با گسترش کسب و کار خودمان میتوانیم بیشترین سود را ببریم گسترش کسب و کار ما تنها منوط به تبلیغ توسط کسانی است که برای آنها خدمات انجام داده ایم و این می شود که ما اولویت خودمان را مشتری می دانیم.

مشاوره در نصب دوربین مدار بسته
مشاوره در نصب دوربین مدار بسته

در اینجا به چند نکته مهم برای مشاوره در نصب دوربین مدار بسته میپردازیم=

     1.پوشش

شما باید تعیین کنید که کدام مناطق بیشتر آسیب پذیر هستند و باید تحت پوشش قرار گیرند. شرکت نصب دوربین مداربسته یک تحلیلگر را برای کمک به تشخیص بهترین مکان ممکن برای نصب دوربین ها و به دست آوردن پوشش بهینه ، ارسال می کند. همچنین می توانید در صورت وجود منطقه خاصی که برای پوشش دوربین به آن نیاز دارید ، به متخصص اطلاع دهید.

    2.انواع دوربین های مداربسته

امروزه بیشترین استفاده از دوربین های مدار بسته بی سیم(Wireless CCTV Cameras)  است. آنها نیازی به نصب سیم ندارند. علاوه بر این ، این دوربین ها به راحتی قابل کنترل هستند. اما همه دوربین های مداربسته یکسان نیستند. دوربین جهت دار سنتی که به آن دوربین گلوله ای نیز می گویند ، به طور کلی ثابت است و فقط در یک جهت نشان داده می شود. از طرف دیگر ، دوربین های گنبدی که معمولاً در مراکز خرید و دفاتر شرکتی دیده می شوند ، پوشش 360 درجه در اطراف خود را فراهم می کنند. دوربین ها باید بر اساس نوع پوشش شما و نوع کیفیتی که می توانند ارائه دهند انتخاب شوند.

   3.مکانها

این نکته مربوط به همان چیزی است که قبلا در مورد پوشش بحث کردیم. شما نباید مناطقی را که به طور بالقوه آسیب پذیر هستند فراموش کنید. این همچنین به معنای استفاده از انواع مختلف دوربین ها بر اساس موقعیت مکانی آنها است. دوربینی که در خارج از درب گاراژ خود قرار می دهید با دوربین داخلی یکسان نخواهد بود. که ما را به نکته بعدی می رساند – از پوشش داخلی چشم پوشی نکنید. سارقان و سارقین در اجتناب از دوربین های بیرونی بهتر می شوند و حتی می توان با مزاحمان نقاب ، پوشش کل منطقه را شکست داد. آنچه این اشرار انتظار ندارند دوربین داخلی است. قرار دادن دوربین گنبدی با نور کم در فضای بسته می تواند مشکلات زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

   4.اعلامیه و قانونی بودن

قانون ایجاب می کند که به شما اجازه دهید مردم از ثبت آنها مطلع شوند. این امر به ویژه برای مکان های عمومی مانند فروشگاه یا دفتر مهم است. در هر دو مورد ، علائمی مبنی بر وجود دوربین مداربسته نصب شده برای هدف شما عمل می کنند. برای نصب دوربین مداربسته خانگی ، باید به هر کارگری که به خانه شما می آیند اطلاع دهید. اگر می خواهید خدمتکار خود (یا بازدیدکنندگان خارج از درب) را کنترل کنید ، باید آنها را به صورت شفاهی مطلع کنید. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه شود این است که نصب دوربین مداربسته در مکان های خصوصی مانند حمام کاملاً غیرقانونی است. برای چنین جرمی می توانید به زندان بروید.

نتیجه گیری برای اقدامات لازم قبل از نصب دوربین مدار بسته

ما به شما توصیه میکنیم حتما از نصب دوربین مداربسته برای محل کار یا منزل خود استفاده نمایید و با استفاده از دزدگیر امنیت خود را افزایش دهید.

توصیه میشود برای خرید دوربین مداربسته جهت نصب به دستگاه DVR از فروشگاههای معتبر خرید نمایید. در این راستا میتوانید از فروشگاه دوربین مداربسته آریا خرید نمایید و یا مشاوره در مورد دوربین مداربسته خود را به ما بسپارید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X