اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه
اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

تمام والدین برای امنیت خانه خود در صورت آگاهی به ضرورت و اهمیت فوق العاده نصب دوربین مدار بسته، میدانند که این سیستم آنها را قادر می سازد تا نه تنها از امنیت دارایی های خود، بلکه امنیت فرزندان خود را نیز اطمینان حاصل کنند. این دوربین های خانگی CCTV می تواند برای جلوگیری از سرقت، خرابکاری و تخریب اموال با ارائه ویدیو ارزشمند از هر گونه حرکتی که رخ داده است, تصاویر و مدارک را ثبت و قابل مشاهده کند. دوربین مدار بسته داخلی می تواند برای نظارت و ضبط ویدیو از پرستار بچه، بچه نگهدار شما و یا کودکان در داخل خانه شما مورد استفاده قرار گیرد. دوربین های مداربسته می توانند در جلوگیری از موارد سوء استفاده از کودک که در اکثر موارد توسط مراقب و پرستار بچه انجام می شود، نیز کمک کند.

همانطور که پیش از این فروشگاه دوربین مداربسته آریا در سایت www.infinity-cctv.ir چگونگی نصب دوربین مداربسته در منزل را در ۳ قدم برای مشتریان عزیز برند معتبر INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا با تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و تعمیرگاه تخصصی, آموزش داده بود, حال در این مقاله به اهمیت وجود دوربین مداربسته در منزل میپردازد.

دوربین مداربسته چیست؟

CCTV مخفف تلویزیون مدار بسته است. این استفاده از دوربین های ویدئویی برای انتقال یک سیگنال به یک مکان خاص، در مجموعه ای محدود از مانیتور است. این اغلب برای کسانی که برای نظارت در مناطقی نظیر بانک ها، کازینو ها، فرودگاه ها، تأسیسات نظامی و فروشگاه های راحتی مورد نیاز است نظارت می شود.

شاخه رو به رشد در دوربین مدار بسته دوربین های پروتکل اینترنت (دوربین های IP) است. دوربین های IP از پروتکل اینترنت (IP) استفاده شده توسط اکثر شبکه های محلی (شبکه های محلی) برای انتقال ویدئو در شبکه های داده در فرم دیجیتال استفاده می کنند. IP به طور اختیاری می تواند در سراسر اینترنت عمومی منتقل شود، به کاربران اجازه می دهد دوربین های خود را از طریق هر اتصال اینترنتی از طریق یک رایانه یا یک تلفن ۳G در دسترس قرار دهند. برای برنامه های امنیتی حرفه ای و عمومی زیرساخت های امنیتی، ویدئو IP محدود به یک شبکه خصوصی یا VPN است.

مزیت نصب دوربین های مدار بسته برای خانه

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه
اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

محافظت از عشق شما

اگر والدین هستید و نوزاد خود را در خانه با یک پرستار ترک میکنید، هرگز صدمه ای احتمالی در ذهن خود ایجاد نکنید، در نظر داشته باشید که فرزند شما در طول این مدت زمانی که شما در خانه نیستید، مراقبت می شود. دوربین های مداربسته محافظانی تمام مدت هستند.

به عنوان چشم شما هنگامی که بیرون می رود

اگر در محل اقامت خود قرار بگیرید، دوربین های مداربسته امنیتی می توانند به عنوان چشم عمل کنند که به شما کمک می کند قبل از باز کردن آن و یا قبل از رفتن به فضای باز آن را بیرون درب ورودی خود ببینید. این که آیا شما در یک پارک یا در یک شهر کاملا ساخته شده هستید، این یک حفاظ امنیتی خوب است.

بیمه موثر

در صورتی که خانه خود را ترک کرده اید و یک دزد وارد شود، می توانید به راحتی شواهد و مدارک مستحکمی به پلیس ارائه دهید و به راحتی تصاویر ضبط شده را بازیابی و به مراجع قانونی ازائه دهید حتی میتوانید تک تک موردهای ب سرقت رفته از اموالتان را نشان دهید.

نگهبانی که خسته نخواهد شد

دوربین های مداربسته, مانیتورینگ خانه و یا محل کسب و کار شما را حتی در حین استراحت و خواب شما یا حتی در فاصله ی بسیار دور شما از محل مورد نظر بدون توقف انجام داده و نظارت کنند.

می تواند کارهایی انجام دهد که توسط انسان انجام نمی شود

اگر شما قصد استفاده از دوربین های مداربسته را در دفتر کسب و کار خود دارید، دوربین های امنیتی می توانند به صاحبان شرکت های تجاری کمک کنند تا به صاحبان کار خود نزدیک باشند. نظارت بر فعالیت کارگران می تواند به نوعی از شرایط، از جمله سرقت کارکنان آینده، شکایات خریدار و مسائل دیگر که در آن پخش ویدئو ممکن است مفید باشد، کمک کند.

چرا شما باید دوربین های مدار بسته را در خانه خود نصب کنید؟

بدیهی است که مجرمان، به عنوان مثال سرقت کنندگان، آدم ربایان و کودکان ربایان، در میان دیگران، خانه هایی را برای تخلف انتخاب میکنند که به طور مداوم تحت نظارت قرار نگرفته باشند تا در معرض ضبط و نتایج آن قرار گیرند. علاوه بر این، دوربین های نظارت امنیتی به جلوگیری از افرادی که ممکن است گرایش های دزدی داشته باشند و دسترسی آسان به اتاق های خاصی در خانه که در آن اشیای ارزش افزوده ذخیره می شوند، کمک کند.

دوربین های مدار بسته اطمینان حاصل می کنند که خانه شما نه تنها در طول روز، بلکه در شب نیز حفظ می شود. دوربین های مداربسته ای در بازار وجود دارد که می تواند در کنار چراغ های امنیتی ثابت شود. روشنایی امنیتی و دوربین توسط سنسورهای حرکتی داخلی فعال می شوند. اگر جنبش بر روی اموال شما تشخیص داده شود، چراغ ها و دوربین ها در همان زمان روشن و در فرآیند روشن شدن و گرفتن مزاحم عملیات نظارت و ثبت این تصاویر انجام می شوند.

شکی نیست که دوربین های امنیتی CCTV بهترین راه برای محافظت از خانه شما هستند. آنها به عنوان یک عامل بازدارنده موثر عمل می کنند و در صورت وقوع جرم بهترین مدرک می شوند زیرا آنها جزئیات دقیقی از این رویداد را ارائه می دهند. در صورتی که فیلم های موجود در دوربین مدار بسته وجود داشته باشد، شانس بیشتری برای دریافت اموال خود در صورت وقوع زلزله وجود دارد. اگر بخواهید این آرامش را در ذهن داشته باشید، یک کیت CCTV تمام امنیت مورد نیاز شما را فراهم می کند. با کنترل دسترسی از راه دور در دسترس است، شما می توانید در هر کجا که در جهان هستید، مکانی که دوربین های مداربسته در ان نصب شده اند را چک کنید.

چگونه سیستم CCTV مناسب برای خانه خود را انتخاب کنید؟

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه
اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

هنگام انتخاب سیستم های خانه CCTV مهم است که چندین چیز را در نظر بگیرید که بر انتخاب تجهیزات شما تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، شما نیاز به تجهیزاتی دارید که مناسب کارهایی هستند که می خواهید از آن استفاده کنید. تغییرات زیادی در سیستم های CCTV داخلی وجود دارد که به طور مساوی در انواع مختلف خانه ها قابل استفاده است. کابل های کوتاهتر ممکن است یک سیستم دوربین مدار بسته کوچکتری داشته باشند در حالی که خانه های بزرگتر ممکن است نیاز به تجهیزات پیشرفته تر داشته باشند. هدف این است که اطمینان حاصل کنید که شما تجهیزاتی را تهیه می کنید که از مسائل امنیتی خانه شما به طور کامل محافظت می کند.

۱٫ دسترسی به نیازهای خانه شما.به عنوان مثال، شما کدام مناطق از خانه یا ملک خود را می خواهید پوشش دهید. مناطق کلیدی هدف مانند ورودی ها و راه های درایو.

۲٫ دانستن بودجه خود، چقدر مایل هستید که در این پروژه صرف کنید.

۳٫ شروع به یادگیری انواع دوربین های CCTV در دسترس است.

۴٫ برای تعیین اینکه آیا نمای دوربین در واقع چیزی است که شما می خواهید، بیش از هر نمای دوربین نگاه کنید.

تمامی این ۴ مورد ذکر شده را میتوانید در مقاله های چگونگی نصب سیستم دوربین مداربسته برای منزل (قدم ۱) و چگونگی نصب سیستم دوربین مداربسته برای منزل(قدم ۲) و چگونگی نصب سیستم دوربین مداربسته برای منزل (قدم ۳) مطالعه کنید که به صورت تخصصی از طرف فروشگاه دوربین مداربسته آریا به شما مشتریان عزیز برند INFINITY آموزش داده شده است تا خانه ی خود را ایمن کنید. توصیه ما به شما همکاری با تیم متخصص نصب دوربین مداربسته ی این مجموعه است که علاوه بر استفاده از محصولات معتبر و دارای کارانتی طلایی آریا,  در حوزه ی نصب متخصص اند و با کیفیت ترین خدمات را با کمنرین تعرفه خدمات نصب دوربین مداربسته در سال ۹۷ ارائه میدهند.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *