برند دوربین مداربسته

دوربین مداربسته
دوربین مداربسته

تمامی کسانی که دوربین مداربسته استفاده میکنن( فروشنده دوربین مداربسته، نصاب دوربین مداربسته، استفاده کننده دوربین مداربسته) تماما افرادی هستند که هدف نهایی آنها ایجاد امنیت برای محل منزل یا محل کسب خود است لذا سعی میکنند از برند دوربین مداربسته معتبر استفاده کنند.

در این قسمت قصد داریم تا خیلی صادقانه تمام برندهای دوربین مداربسته را برای شما تشریح کنیم ولی متاسفانه به علت اینکه اسم این برندها ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرد تنها نام آنها را به صورت اختصار بکار میبریم.

دوست عزیز، تمام دوربین مداربسته ایران مستقیم از کشور چین وارد میشود ( این نه تنها حرف است بلکه مستند از طریق سایت گمرک ایران قابل اثبات است)، پس اگر کسی ادعا کرد که برند من مثلا (K…D) از ژاپن است اصلا باور نکنید چون از ۱۰ سال پیش به اینطرف هیچ ثبت سفارشی برای ورود دوربین از کشور چین، تایوان ثبت نشده است. پس تمامی این تعریفها چیزی جز دروغ نمی باشد.

مشخصات برند معتبر دوربین مداربسته

مورد بعدی در مورد برند دوربین مداربسته، تکنولوژی داخلی دوربین است، این موضوع بسیار تخصصی است و تنها به ذکر چند نکته کلیدی اکتفا میکنم و قضاوت را با خودتان میگذارم ، وقتی برندی مثل I..R اشاره میکنه که تمام دوربین های ما دارای برد سونی هستند باید به شما بگم که بله برد دوربین مداربسته این برند و برندهای مشابه سونی است!!!!! اما آیا اگر یکی به شما بگه من برند ماشینم “کیا” هست شما فقط یک مدل ماشین تو ذهنتون میاد، برد سونی در خود چین از ۲۰ یوان تا ۸۰ یوان هست، باز هم قضاوت با خودتان گول به ظاهر حرفهای فنی فروشندگان را نخورید ممکن است تمام مطالب فنب را به شما نگویند.

مورد بعدی در خصوص برند دوربین مدرابسته، توجه به خدمات پس از فروش دوربین مداربسته و تعمیر و گارانتی دوربین مداربسته می باشد ، وقتی یه برند تنها فروشنده آن دوربین مداربسته می باشد و هیچ گونه مرکزی برای ارائه خدمات پس از فروش ندارد اصلا برند معتبری نمی باشد.

برند دوربین مداربسته INFINITY با دارا بودن مرکز گارانتی معتبر و دائمی ( تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد ط۴ واحد ۱۲) و گارانتی معتبر ۲ سال( با کارت گارانتی) ضمن ارائه تمام مشخصات فنی صادقانه ، برندی می باشد که سابقه تولید دوربین مداربسته ۶ ساله در این زمنیه دارد.

دوربین مداربسته با گارانتی
دوربین مداربسته با گارانتی

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

برند دوربین مداربسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *