loading cctv

بروز رسانی سیستم دوربین مداربسته

Rate this post

بروز رسانی سیستم دوربین مداربسته

بروز رسانی سیستم دوربین مداربسته
بروز رسانی سیستم دوربین مداربسته

دوربین های مدار بسته مانند سایر تجهیزات الکترونیکی نیازمند بروز رسانی و  خدمات پشتیبانی می باشد بروز  رسانی سیستم دوربین مدار بسته یکی از  فعالیت های می باشد که زمانی که دوربین های مداربسته شما قدیمی می شوند می بایست حتما انجام دهید تا کیفیت تصویر ضبط شده برای شما قابل قبول باشد در این مقاله قرار است نحوه بروز رسانی سیستم دوربین مداربسته و راه های اجرایی آن را برای شما توضیح دهیم.

از آنجایی که دوربین های مدار بسته جهت حفظ امنیت و مشاهده پیرامون زندگی شما و محیط کار شما فراهم شده است نیازمند نگهداری و مراقبت می باشد اما چگونه تشخیص دهیم که تشخیص دهیم یک سیستم دوربین مداربسته نیازمند به روز رسانی می باشد. در مورد دوربین های مدار بسته یکی از به روزترین تکنولوژی های حال حاضر در عرصه الکترونیک می باشد که به صورت روزانه این تکنولوژی در حال رشد می باشد.

نشانه هایی که مشخص میکند دوربین مداربسته شما قدیمی شده و نیازمند به روز رسانی هستند

در صورتیکه یکی از نشانه های زیر را در دوربین مداربسته خود دیده و یا اینکه احساس کردید دوربین مداربسته شما نیاز به روز رسانی دارد می توانید با  نصب دوربین مداربسته مجموعه تماس گرفته تا در اسرع وقت برای شما دوربین مداربسته شما به سیستم شما را به روز نماید.

1-  کاهش کیفیت تصویر دوربین مداربسته

در صورتی که کیفیت تصویر دوربین مداربسته شما نسبت به گذشته کاهش پیدا کرده است و یا اینکه سیستم دوربین مداربسته خود را به سیستم های فعلی بازار مقایسه می کنید و کیفیت تصاویر بالاتری را در سایر سیستم های دوربین مداربسته مشاهده می کنید یکی از نیازهای است که شما می بایست حتما دوربین مداربسته خود را به روز نمایید با توجه به عکس زیر مشخص است کیفیت تصاویر به چگونگی تکنولوژی دوربین مداربسته کاملا وابسته است.

مقایسه کیفیت دوربین مداربسته
مقایسه کیفیت دوربین مداربسته

2- عدم کارایی نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته

در صورتی که سیستم دیدار شما دارای سیستم نرم افزار انتقال تصویر دوربین مداربسته می باشد و در حال حاضر سیستم به درستی کار نمی کند و شما تصاویر دوربین مداربسته خود را بر روی موبایلم دارید می بایست حتما نسبت به بروز رسانی دستگاه دی وی آر خود اقدام نمایید.

تعمیرگاه دوربین مداربسته آریا با دارا بودن بروزترین نرم افزارها در زمینه بروزرسانی سیستم دوربین مداربسته آریا قابلیت ارایه این خدمات را به شما دارا می باشد

3-  خرابی دستگاه های دوربین مدار بسته

در صورتی که شما طراحی دوربین مداربسته( CCTV design)در طول یک مدت به تعداد بیش از حد دارید نیازمند این میباشید که حتماً  نسبت به بروز رسانی دوربین مدار بسته خود و دستگاه‌های وابسته اقدام نمایید زیر تجهیزات جانبی دوربین مداربسته مرور زمان دچار افت کیفیت شده و باعث ایجاد خرابی در سیستم دوربین مداربسته و نمایش تصاویر دوربین ها می گردد.

4- استفاده از تکنولوژی های مدرن دوربین مدار بسته

با توجه به اینکه در ابتدای مقاله نیز گفته شد تکنولوژی دوربین مداربسته به سرعت در حال گسترش و رشد است ممکن است شما تجهیزات قدیمی استفاده کنید و نیازمند می باشد که تجهیزات مورد استفاده کنیم مثلا در تجهیزات قدیمی دوربین های ۳۶۰ درجه وجود نداشت ولی الان دوربین مداربسته ۳۶۰ درجه وجود دارد و یا اینکه دوربین مداربسته بیسیم وجود دارد،  یا استفاده از دوربین های مخصوص حفاظت از کودکان که برای حفاظت از کودکان در محیط های منزل استفاده شده است

 با توجه به مقاله بالا و توضیحات ارائه شده  لازم است و در خصوص سیستم دوربین مدار بسته حتماً با یک متخصص در این حوزه مشورت نمایید در صورتی که نیاز به بروزرسانی سیستم دوربین مداربسته خودداری مکان با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت برای شما این  این خواسته پوشش داده شود.

فروشگاه دوربین مداربسته آریا و دارا بودن بیش از ۱۰ تیم نصاب و یک مرکز خدمات پس از فروش دوربین مداربسته  و همچنین یک مرکز جهت تولید دوربین مدار بسته این اطمینان را به شما می دهد که دوربین مداربسته شما را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت به روز رسانی خواهد شد و شما دغدغه ای در خصوص  سیستم های دوربین مداربسته خود نخواهید داشت.

جهت آشنایی با دوربین مداربسته با کیفیت بالا توصیه میشود مقاله اموزشی مربوطه را مطالعه نمایید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X