loading cctv

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

Rate this post

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان
بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

بهترین دوربین های امنیتی پنهان (“جاسوسی”) به خوبی پنهان میشوند تا عملا غیر قابل کشف توسط افراد در منطقه ای باشند که در آنجا نصب شده است. اگر چه اصطلاح “دوربین جاسوسی” گاهی اوقات معنی نامطلوب دارد، اما برای استفاده از یک سیستم نظارت پنهان، مشاغل خانگی و مشروع استفاده می شود.در اینجا برخی از کاربردهای محبوب استفاده می شود.

.دوربین برای مراقبت از کودکان و یا والدین سالخورده

.دوربین مخفیانه برای نظارت بر سرقت کارکنان

.نظارت بر مناطق حساس کسب و کار خرده فروشی برای سرقت مشتری

.فعالیت های کارکنان از راه دور به منظور اطمینان از عملکرد عملیات

دوربین تشخیص حرکت پنهان PIR

آشکارسازهای حرکت PIR با بیشتر سیستم های زنگ سارق در خانه و محل کسب و کار نصب می شوند. استفاده از انها امروزه در کشورهای پیشرفته بسیار زیاد است.

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان
بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

سنسور حرکت در تصویر بالا، در واقع یک دوربین امنیتی پنهان در یک مساحت آشکارساز حرکت است. به نظر می رسد درست مثل هر سنسور حرکت استاندارد، به جز اینکه یک لنز کوچک (در خصوص اندازه لنز دوربین مداربسته در مقایسه با دوربین مداربسته دیجیتال HD میتوانید مقاله آموزشی مربوطه را مطالعه نماید) که فقط در زیر پنجره PIR واقع شده است. بیشتر دوربین های مخفی از این تکنیک نصب دوربین پین هول در یک هدف ناامن استفاده می کنند. AHD-PIR18 دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که یکی از بهترین دوربین های مخفی جاسوسی است – “دید در شب” مادون قرمز نامرئی.

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان
بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

پشت پنجره سنسور PIR یک مجموعه ای از چراغ های مادون قرمز است که دیدگاه دوربین را قادر می سازد. این اجازه می دهد تا آن را به ضبط ویدیو نظارت در تاریکی کامل. چراغ های IR ویژه ای که در این دوربین استفاده می شوند، یک چراغ قرمز مانند دوربین های امنیتی مادون قرمز سنتی انجام نمی دهند. این یکی از معدود دوربین های جاسوسی موجود در بازار است که عملکرد مادون قرمز / شب چشم انداز دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دوربین های دید در شب و قابلیت آنها به مقاله ی دوربین مداربسته دید در شب رجوع کنید تا با محصولات فروشگاه دوربین مداربسته آریا و برند INFINITY  تحت گارانتی طلایی آریا در کنار مهندسان متخصص تعمیرکار و تیم متخصص نصب دوربین مداربسته با کمترین تعرفه نصب دوربین مداربسته آشنا شوید. با کمترین هزینه بهترین محصولات, با کیفیت ترین قطعات, مجرب ترین نصابان و تعمیرکاران را در مجموعه دوربین مداربسته آریا تجربه کنید.

دوربین تشخیص دود پنهان

مانند آشکارسازهای حرکت، آشکارسازهای دود در مکان های مسکونی و تجاری رایج هستند. اخیرا در کشور عزیزمان ایران برای حفظ امنیت هموطنان نصب این نوع از دوربین ها در خانه ها و شرکت ها اجباری شده اند.

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان
بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

این دوربین آشکارساز سیگنال مخفی انتخاب دیگری برای نظارت پنهان نوع جاسوسی است. تشخیص دود معمولا در نزدیکی ورودی اتاق نصب می شود به طوری که اگر دود آتش در اتاق دیگری وجود داشته باشد، آن را توسط اسکنرهای دود در اتاق های اطراف در اسرع وقت شناسایی می شود. این دوربین هنگامی که در گوشه ی یک اتاق در نزدیکی ورودی دروازه نصب می شود بسیار طبیعی است. این به دوربین یک نظم خوب برای اتاق خواب یا اداری کوچک و متوسط ​​می دهد. لنز pinhole که بر روی بدنه دستگاه واقع شده است بسیار گسسته است و به نظر می رسد یک عملکرد عادی آشکارساز است.

دوربین پنهان آتش اسپرینکلر

دوربین اطفای حریق آتش باید در تمام ساختمان های تجاری نصب شود اما معمولا در خانه های تک خانواده نصب نمیشوند هرچند ایجاد امنیت در منزل حتی خانه های مستقل گاها سخت تر از یک مکان کسب و کار است و همانند مراکز تجاری نیاز به تجهیزات دارد. میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله اهمیت نصب دوربین مداربسته برای امنیت خانه رجوع کنید.

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان
بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

دوربین HCPRO-420SC پنهان آتش سوزی پنهان با جزئیات شگفت انگیز طراحی شده است که به نظر می رسد یک آتش سوزی واقعی است. حتی یک لامپ شیشه ای حساس با مایع قرمز پر شده است , درست مثل یک آتشفشان واقعی. مانند سایر انواع دوربین های مخفی، این دوربین بارگیر از یک لنز کوچک که در آن از پایه استفاده شده, استفاده می کند. این نوع از دوربین ها را معمولا در حدود زاویه 45 درجه نصب میشوند که دید آن مناسب برای نظارت بر حساب های نقدی و دیگر مناطق حساس در مکان های خرده فروشی و کسب و کار است.

دوربین امنیتی کوچک Pinhole

همه دوربین های فوق از دوربین امنیتی لنزی کوچک دارند که در محفظه یک دستگاه هشدار قراردارند. اگر هیچ کدام از این سبک های محوطه مناسب برای برنامه نظارت شما نباشد، می توانید از یک دوربین پین هول مانند این استفاده کنید. شما می توانید آن را در هر شیء نصب کنید و آن را به بهترین نحو ممکن پنهان کنید و حتی این قابلیت را دارد که آن را به اصلا پنهان نکنید.

بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان
بهترین دوربین مداربسته جاسوسی پنهان

سازگاری نهایی

تمام دوربین های امنیتی فوق دارای 4 in 1 HD بیش از نوع کواکس هستند که بدین معنی است که آنها با AHD، HD-TVI، HDCVI و DVR های سنتی آنتیویو CCTV سازگار هستند. آنها با تمام کابل های کواکسیال / سخت DVR های سیمی (به جز HD-SDI DVR ها) کار می کنند. تقریبا تمام تولید کنندگان DVR مدرن در حال حاضر از حداقل یکی از این استاندارد های ویدئویی در آخرین مدل های DVR خود استفاده می کنند. مجموعه فروشگاه دوربین مداربسته آریا DVR های خود را با بروزترین امکانات و با کیفیت ترین خدمات ارائه میدهد. همچنین این DVRها تحت گارانتی طلایی آریا هستند تا اطمینان خاطر داشته باشید که با کمترین هزینه بهترین محصول و خدمات را در اختیار دارید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه DVR در مقاله چگونگی عملکرد دستگاه DVR امکان پذیر است.

تماس با مجموعه دوربین مداربسته آریا:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ نادری طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X