بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

با آگاهی نسبت به بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰ می توانید دوربین مورد علاقه خود را خریداری کنید. با بهترین دوربین مداربسته می توانید از بروز سرقت ها جلوگیری کنید. این چنین دوربین هایی هم در فضای داخلی و هم بیرونی موثر واقع خواهند شد. بهترین دوربین مداربسته، دوربینی است که نسبت به عوامل جوی مقاوم بوده و رزولوشن بالایی داشته و نسبت به حرکت، حساس بوده و فضای ذخیره سازی دستگاه DVR/NVR بالا بوده و در عین حال با سایر دستگاه های دیجیتالی نیز ادغام شود. دوربین Arlo Pro 3، دوربینی منحصر به فرد بوده که همه این ویژگی ها را دارا است.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400
بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

 اهمیت بهترین دوربین مداربسته

این دستگاه های هوشمند محکم  در برابر باد، باران مقاوم بوده و حتی در آن شرایط هم شما می توانید تصاویر با کیفیتی را دریافت کنید. دوربین های مداربسته به شبکه وای فای متصل شده و شما می توانید در خارج از منزل یا محل کار خود، تصاویر را با دقت بررسی کنید. شما می توانید تمامی زوایای محل کار و منزل خود را به بهترین کیفیت بررسی کنید.

عوامل مهم در تعیین بهترین دوربین مداربسته

مقاومت در برابر عوامل جوی

دوربینی که بتواند در مقابل همه عوامل جوی مقاومت کند و در عین حال آپی هم داشته باشد ارزش خرید را دارد. براساس رتبه بندی  IP شما می توانید میزان مقاومت دوربین را در برابر عوامل جوی مشخص کنید. اعداد از ۰ تا ۶ مشخص می شوند که ۰ برای دوربین های بدون محافظ و ۶ برای مقاومت در برابر گرد و غبار است. عدد دوم هم از ۰ تا ۹ میزان مقاومت در برابر رطوبت بوده که ۹ بالاترین رتبه است. رتبه بندی حفاظتی IP66 به معنای مقاومت دوربین در برابر گرد و غبار  و فشار آب است ولی نباید آن ها را به زیر آب برد ولی نسبت به باد ، باران ، گرما و سرما مقاوم هستند.

 رزولوشن بهترین دوربین مداربسته

اگر در مورد رزولوشن دوربین اطلاعات چندان زیادی ندارید در این صورت می توانید دوربینی با رزولوشن ۷۲۰P را انتخاب کنید تا تصویر نسبتا واضحی را داشته باشید. دوربین هایی با رزولوشن ۱۰۸۰P تصاویر با کیفیتی را ضبط و ذخیره می کند. با این نوع دوربین ها به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج ندارید و شما می توانید با گوشی ها و کامپیوترهای معمولی، تصاویر آن ها را دریافت کنید.

شما می توانید دوربین های ۴K را خریداری کنید ولی توجه داشته باشید که فضای ذخیره بسیار زیادی را لازم دارید و شاید حتی به ذخیره سازی ابری هم نیاز داشته باشید. کیفیت ارتباط شبکه هم در دریافت کیفیت تصاویر نقش مهمی دارد.

توصیه میکنیم که دوربینی با شعاع پوششی بزرگتری را خریداری کنید. دید در شب هم مهم است. در اکثر دوربین ها، چراغ های مادون قرمز کار گذاشته شده تا کاربران بتوانند در شب، تصاویر را دریافت کرده و ذخیره کنند. دوربینی که تا ۱۰ متر را پوشش می دهد عالی است و می توانید آن را خریداری کنید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400
بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

 لزوم تشخیص صدا و حرکت بهترین دوربین مداربسته

امروزه اکثر دوربین ها به محض حرکت، تصویر را ضبط می کند. همچنین ایمیل یا پیامکی را به گوشی کاربر ارسال می کند. دوربینی را خریداری کنید که صدا و تصویر را همزمان ضبط می کند. شما می توانید نسبت به برخی صداهای بلند، دوربین را تنظیم کنید. اگر دوربین شما میکروفون داشته باشد حتما بلندگو هم خواهد داشت. شما می توانید با بلندگو به دزدان قبل از سرقت هشدار دهید.

قابلیت ذخیره ویدئو بهترین دوربین مداربسته

دوربینی که بتوانید با آن به مدت زمان طولانی، ویدئوها را ضبط و ذخیره کنید ارزشمند است و توصیه می کنیم که این چنین دوربینی را خریداری کنید. شما با دستگاه های DVR با قابلیت ذخیره سازی بالا می توانید تصاویر یک هفته را ذخیره کنید.

اگر نسبت به ذخیره سازی تصاویر در فضای ابری نگران هستید می توانید داده ها را روی کارت حافظه ذخیره کنید. شما با دستگاه ضبط CVR می توانید به مدت مداوم، تصاویر را ذخیره کنید. شما با این چنین تجهیزاتی می توانید به مدت ۳۰ روز ، داده ها را ذخیره کنید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400
بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

 قابلیت IFTTT بهترین دوربین مداربسته

برخی دوربین ها می توانند با این قابلیت با برخی دستگاه ها بخوبی کار کنند. نرم افزاری Apple net این چنین قابلیتی را ایجاد می کند. با این چنین قابلیتی می تواند با روشن شدن چراغ، آژیر بکشد. این قابلیت ویژه ای بوده که می توانید از آن استفاده کنید.

امروزه اکثر شرکت های تولیدی در دوربین ها، دستیار الکسا و گوگل را کار می گذارند و نسل جدیدی از دوربین ها در سال های بعدی به بازار عرضه خواهد شد. شما می توانید تصاویر دوربین را در نمایشگرهای هوشمند خود دریافت کنید. دوربینی را خریداری کنید که بتوانید باز کردن در را با دوربین ادغام کنید و بدین ترتیب امنیت منزل و محل کار شما بالا خواهد بود.

دوربین Arlo Pro 3، بهترین دوربین مداربسته

این دوربین تمامی ویژگی های لازم و مورد نظر شما را دارا است. با کیفیت ترین تصاویر را خواهید داشت و این دوربین می تواند حرکات را شناسایی کرده و ضبط کند. این چنین دوربینی بهترین انتخاب شما است.

این چنین دوربینی بی سیم است و شما می توانید آن را به راحتی در هر مکانی که دوست داشته باشید نصب کنید. فضای ذخیره سازی کارت حافظه این چنین دوربینی، ۱۲۸ گیگ است.

بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

عوامل توضیح
مقاومت در برابر عوامل جوی مقاومت نسبت به گرد و غبار، باد، باران
رزولوشن رزولوشن بالا یا پایین
تشخیص صدا و حرکت ضبط تصویر به محض حرکت
قابلیت و فضای ذخیره فضای دستگاه DVR/NVR مقدار فضای ذخیره سازی دستگاه DVR/ NVR
قابلیت IFTTT قابلیت ادغام با سایر دستگاه های دیجیتال
عنوان مقاله: بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

نتیجه گیری در مورد بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰

این مقاله آموزشی در مورد بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰و کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

  بهترین دوربین مداربسته در سال ۱۴۰۰/ عوامل مهم در تعیین بهترین دوربین مداربسته /

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.