بهترین دوربین مداربسته در سال 1400 و 1402

با آگاهی نسبت به بهترین دوربین مداربسته در سال 1400 می توانید دوربین مورد علاقه خود را خریداری کنید. با بهترین دوربین مداربسته می توانید از بروز سرقت ها جلوگیری کنید. این چنین دوربین هایی هم در فضای داخلی و هم بیرونی موثر واقع خواهند شد. بهترین دوربین مداربسته، دوربینی است که نسبت به عوامل جوی مقاوم بوده و رزولوشن بالایی داشته و نسبت به حرکت، حساس بوده و فضای ذخیره سازی دستگاه DVR/NVR بالا بوده و در عین حال با سایر دستگاه های دیجیتالی نیز ادغام شود. دوربین لامپی V380، دوربینی منحصر به فرد بوده که همه این ویژگی ها را دارا است.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

 اهمیت انتخاب بهترین دوربین مداربسته

این دستگاه های هوشمند محکم  در برابر باد، باران مقاوم بوده و حتی در آن شرایط هم شما می توانید تصاویر با کیفیتی را دریافت کنید. دوربین های مداربسته به شبکه وای فای متصل شده و شما می توانید در خارج از منزل یا محل کار خود، تصاویر را با دقت بررسی کنید. شما می توانید تمامی زوایای محل کار و منزل خود را به بهترین کیفیت بررسی کنید.

انتخاب بهترین دوربین مداربسته بسیار اهمیت‌آمیز است و این اهمیت از جوانب گوناگونی قابل مشاهده است. در زیر به برخی از این اهمیت‌ها اشاره می‌کنم:

 1. امنیت:
  • دوربین‌های مداربسته برای حفظ امنیت فیزیکی مکان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • ترکیب چندین دوربین با کیفیت بالا می‌تواند کلیت یک مکان را پوشش دهد و در نتیجه امنیت را تضمین کند.
 2. نظارت در زمان واقعی:
  • دوربین‌های مداربسته می‌توانند به صورت زنده تصاویر را ارسال کنند، که به افراد مسئول نظارت در زمان واقعی این امکان را می‌دهد تا به وقوع احداث حوادث و وقایع پاسخ دهند.
 3. شواهد در پرونده‌های حقوقی:
  • تصاویر ویدئویی ضبط شده توسط دوربین‌های مداربسته ممکن است به عنوان شواهد مفید در پرونده‌های حقوقی و کیفری مورد استفاده قرار گیرند.
 4. کنترل و مانیتورینگ:
  • با استفاده از دوربین‌های مداربسته، می‌توان محیط را به صورت مداوم کنترل کرد و از رخدادهای ناخواسته باخبر شد.
 5. حفاظت از دارایی‌ها:
  • نصب دوربین‌های مداربسته می‌تواند در حفاظت از دارایی‌ها و اجناس گرانبها در مکان‌های مختلف، از جمله فروشگاه‌ها و ادارات، موثر باشد.
 6. کیفیت تصویر و ویژگی‌های پیشرفته:
  • انتخاب دوربین با کیفیت تصویر بالا و ویژگی‌های پیشرفته مانند تشخیص حرکت، دید در شب، و ضبط با کیفیت، اهمیت بسیاری دارد.
 7. امکانات اتصال به شبکه:
  • دوربین‌های مداربسته با امکانات اتصال به شبکه می‌توانند از راه دور مدیریت و کنترل شوند.
 8. هزینه‌های ناپیش‌بینی:
  • انتخاب دقیق دوربین مداربسته با توجه به نیازها و مشخصات مکان، می‌تواند کمک کند تا هزینه‌های ناپیش‌بینی کاهش یابد و منابع بهینه تر استفاده شوند.

در نتیجه، انتخاب بهترین دوربین مداربسته به عنوان یک ابزار امنیتی و نظارتی اساسی است و نقش مهمی در حفظ امنیت و کنترل محیط‌ها دارد.

 رزولوشن بهترین دوربین مداربسته

اگر در مورد رزولوشن دوربین اطلاعات چندان زیادی ندارید در این صورت می توانید دوربینی با رزولوشن 720P را انتخاب کنید تا تصویر نسبتا واضحی را داشته باشید. دوربین هایی با رزولوشن 1080P تصاویر با کیفیتی را ضبط و ذخیره می کند. با این نوع دوربین ها به فضای ذخیره سازی زیادی احتیاج ندارید و شما می توانید با گوشی ها و کامپیوترهای معمولی، تصاویر آن ها را دریافت کنید.

شما می توانید دوربین های 4K را خریداری کنید ولی توجه داشته باشید که فضای ذخیره بسیار زیادی را لازم دارید و شاید حتی به ذخیره سازی ابری هم نیاز داشته باشید. کیفیت ارتباط شبکه هم در دریافت کیفیت تصاویر نقش مهمی دارد.

توصیه میکنیم که دوربینی با شعاع پوششی بزرگتری را خریداری کنید. دید در شب هم مهم است. در اکثر دوربین ها، چراغ های مادون قرمز کار گذاشته شده تا کاربران بتوانند در شب، تصاویر را دریافت کرده و ذخیره کنند. دوربینی که تا 10 متر را پوشش می دهد عالی است و می توانید آن را خریداری کنید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

 لزوم تشخیص صدا و حرکت دوربین مداربسته

امروزه اکثر دوربین ها به محض حرکت، تصویر را ضبط می کند. همچنین ایمیل یا پیامکی را به گوشی کاربر ارسال می کند. دوربینی را خریداری کنید که صدا و تصویر را همزمان ضبط می کند. شما می توانید نسبت به برخی صداهای بلند، دوربین را تنظیم کنید. اگر دوربین شما میکروفون داشته باشد حتما بلندگو هم خواهد داشت. شما می توانید با بلندگو به دزدان قبل از سرقت هشدار دهید.

تشخیص صدا و حرکت در دوربین‌های مداربسته امکانات مهمی هستند که به افزایش کارایی و امنیت سیستم کمک می‌کنند. در زیر به برخی از کاربردهای این ویژگی‌ها اشاره می‌شود:

 1. تشخیص حمله یا نفوذ:
  • تشخیص حرکت در دوربین‌ها به سرعت از وقوع حوادث ناخواسته مثل نفوذ به یک مکان یا حمله به دارایی‌ها خبر می‌دهد.
 2. نظارت در زمان واقعی:
  • اگر دوربین مجهز به قابلیت تشخیص حرکت باشد، ممکن است به صورت اتوماتیک به نظارت در زمان واقعی بپردازد و در صورت تشخیص حرکت، ضبط تصاویر آغاز شود.
 3. هشدارهای فوری:
  • تشخیص حرکت و صدا می‌تواند به فور هشدارهای ایمیلی یا اعلانی به افراد مسئول یا مالکان اماکن ارسال کند تا در صورت لزوم اقدامات لازم انجام شود.
 4. ضبط مطالب مهم:
  • زمانی که حرکت یا صدا تشخیص داده می‌شود، دوربین می‌تواند به صورت خودکار شروع به ضبط ویدئو کند. این ویژگی می‌تواند در تجزیه و تحلیل ماجرا و ارائه شواهد مفید برای موارد قانونی کمک کند.
 5. اقدامات اتخاذی:
  • تشخیص حرکت و صدا می‌تواند به صورت خودکار اقدامات اتخاذی را فعال کند، مانند روشن کردن چراغ‌ها یا فعال کردن دیگر امکانات امنیتی.
 6. کاهش ضربه‌های امنیتی:
  • با داشتن این قابلیت‌ها، ممکن است اقدامات ناخواسته یا سرقت‌ها به سرعت تشخیص داده شوند و بدین ترتیب ضربه‌های امنیتی به حداقل برسد.
 7. اقدامات پیشگیرانه:
  • از طریق تشخیص حرکت و صدا، می‌توان اقدامات پیشگیرانه را در مقابل تهدیدها و خطرات احتمالی انجام داد.

در کل، تشخیص صدا و حرکت در دوربین‌های مداربسته به بهبود امنیت و کارایی سیستم کمک می‌کند و امکاناتی اضافی برای نظارت و پاسخ به وقایع فوری فراهم می‌کند.

قابلیت ذخیره ویدئو بهترین دوربین مداربسته

دوربینی که بتوانید با آن به مدت زمان طولانی، ویدئوها را ضبط و ذخیره کنید ارزشمند است و توصیه می کنیم که این چنین دوربینی را خریداری کنید. شما با دستگاه های DVR با قابلیت ذخیره سازی بالا می توانید تصاویر یک هفته را ذخیره کنید.

اگر نسبت به ذخیره سازی تصاویر در فضای ابری نگران هستید می توانید داده ها را روی کارت حافظه ذخیره کنید. شما با دستگاه ضبط CVR می توانید به مدت مداوم، تصاویر را ذخیره کنید. شما با این چنین تجهیزاتی می توانید به مدت 30 روز ، داده ها را ذخیره کنید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

 قابلیت IFTTT بهترین دوربین مداربسته

برخی دوربین ها می توانند با این قابلیت با برخی دستگاه ها بخوبی کار کنند. نرم افزاری Apple net این چنین قابلیتی را ایجاد می کند. با این چنین قابلیتی می تواند با روشن شدن چراغ، آژیر بکشد. این قابلیت ویژه ای بوده که می توانید از آن استفاده کنید.

امروزه اکثر شرکت های تولیدی در دوربین ها، دستیار الکسا و گوگل را کار می گذارند و نسل جدیدی از دوربین ها در سال های بعدی به بازار عرضه خواهد شد. شما می توانید تصاویر دوربین را در نمایشگرهای هوشمند خود دریافت کنید. دوربینی را خریداری کنید که بتوانید باز کردن در را با دوربین ادغام کنید و بدین ترتیب امنیت منزل و محل کار شما بالا خواهد بود.

دوربین Arlo Pro 3، بهترین دوربین مداربسته

این دوربین تمامی ویژگی های لازم و مورد نظر شما را دارا است. با کیفیت ترین تصاویر را خواهید داشت و این دوربین می تواند حرکات را شناسایی کرده و ضبط کند. این چنین دوربینی بهترین انتخاب شما است.

این چنین دوربینی بی سیم است و شما می توانید آن را به راحتی در هر مکانی که دوست داشته باشید نصب کنید. فضای ذخیره سازی کارت حافظه این چنین دوربینی، 128 گیگ است.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

عوامل توضیح
مقاومت در برابر عوامل جوی مقاومت نسبت به گرد و غبار، باد، باران
رزولوشن رزولوشن بالا یا پایین
تشخیص صدا و حرکت ضبط تصویر به محض حرکت
قابلیت و فضای ذخیره فضای دستگاه DVR/NVR مقدار فضای ذخیره سازی دستگاه DVR/ NVR
قابلیت IFTTT قابلیت ادغام با سایر دستگاه های دیجیتال
عنوان مقاله: بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

نتیجه گیری در مورد بهترین دوربین مداربسته در سال 1400

این مقاله آموزشی در مورد بهترین دوربین مداربسته در سال 1400و کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 1402

دوربین مداربسته لامپی با نرم‌افزار V380 یک ابزار هوشمند و کارآمد در زمینه امنیت و نظارت است. این نوع دوربین با ترکیب تکنولوژی دوربین مداربسته با یک لامپ LED یکپارچه، امکان نظارت در شب و روز را فراهم می‌کند. با توجه به قابلیت لامپ LED، این دوربین امکان روشنایی محیط را بهبود داده و تصاویر با کیفیت و واضح‌تری در شرایط نوری مختلف ارائه می‌دهد.

نرم‌افزار V380 نیز به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت و کنترل دوربین مداربسته لامپی عمل می‌کند. این نرم‌افزار امکاناتی چون دسترسی به تصاویر به صورت زنده، ضبط و ذخیره تصاویر، و مدیریت از راه دور را فراهم می‌کند. همچنین، با ویژگی‌های هوشمندانه نظیر تشخیص حرکت و هشدارهای فوری، این دوربین به کاربران اطمینان از امنیت و نظارت بهتر بر محیط‌های مختلف خود را می‌دهد. به این ترتیب، دوربین مداربسته لامپی با نرم‌افزار V380 یک راهکار جامع و کارآمد در حوزه امنیت و نظارت با امکانات هوشمندانه می‌باشد.

درباره چه صحبت کردیم؟

  بهترین دوربین مداربسته در سال 1400/ عوامل مهم در تعیین بهترین دوربین مداربسته /

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.