بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021 براساس راحتی استفاده مورد ارزیابی قرار می گیرد و به همین خاطر است که دوربین آرلو پرو 4 بهترین دوربین مداربسته در سال 2021 معرفی شد. اتصال بی سیم و مجهز بودن آن به باتری موجب شده که بتوان از آن در هر جایی استفاده کرد. قیمت آن 200 دلار است که گران به نظر می رسد و به همین خاطر است که دوربین آرلو پرو 3 ارزان بوده و ارزش خرید را دارد.

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

10 بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

  1. Arlo Pro 4

آرلو پرو 4 (Arlo Pro 4)  : بهترین دوربین مداربسته بی سیم

آرلو پرو 4 بهترین دوربین مداربسته بیسیم  بوده که هیچ شرکت سازنده ای قادر به رقابت با آن نیست و می توان از آن در خانه های هوشمند هم استفاده کرد. این دوربین با اپلکیشن های

Samsung smart thing, Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Home kit

سازگار است و می توان براساس این اپلیکیشن ها، تنظیمات لازم را در آن انجام داد.

  1. Ring Stick Up Cam Battery بهترین دوربین برای استفاده در محیط خارجی

این دوربین بی سیم بوده و قیمت آن 100 دلار بوده و می توان از آن در محل دلخواه خود استفاده کرد. یکی از مقرون به صرفه ترین دوربین هایی است که می توانید از آن در محیط داخلی و خارجی استفاده کنید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

  1. Wyze Cam Pan: بهترین دوربین مداربسته مقرون به صرفه

این دوربین می تواند در مدت 3 ثانیه کل اتاق را اسکن کند. شما می توانید مطابق محل خود این دوربین را به نحوی تنظیم کنید که آن محل را به طور خودکار اسکن نماید. اسکن حرکتی آن که به Wifi متصل می شود جالب است و هر حرکت کوچکی را دنبال می کند.

  1. Roelink Argus 3: بهترین دوربین مداربسته خورشیدی

استفاده از دوربین مداربسته خورشیدی در محیط خارجی مانند محیط خارجی مقرون به صرفه است و از آن جایی که با انرژی خورشیدی کار می کند تنظیم آن با برق یا باتری مقرون به صرفه نخواهد بود. قیمت پنل خورشیدی آن 25 دلار است و که برای دوربین های Arlo , Ring نصف قیمت را می پردازید. دوربین Argus 3 مانند Arlo pro 4 کار می کند و استفاده از این دوربین در هر شرایطی امکان پذیر است.

  1. Google Nest cam: بهترین دوربین مداربسته با فناوری پیشرفته

کیفیت صدا و تصویر این دوربین بسیار عالی است و علاوه بر این هشدارهای را ارسال می کند و همیار نیز دارد. شما می توانید با این همیار، خانه هوشمند خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. همیار گوگل به همان اندازه هم می تواند مفید باشد و برای مدیریت و کنترل خانه، لازم نیست که بلندگوهای متعددی را خریداری کنید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

  1. Canary Pro: بهترین دوربین مداربسته خانه هوشمند

در این دوربین آژیر و سنسورهای هوشمند به کار گرفته شده تا در نهایت خانه را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرد. ویژگی های امنیتی در این دوربین قرار داده شده تا شما بتوانید با اتصال به اینترنت خانه خود را مدیریت کنید. اکثر مردم این دوربین را بخاطر آژیر بلند و حساسیت های امنیتی دوست دارند.

  1. Amcrest 4MP: بهترین دوربین مداربسته با حافظه ذخیره سازی بالا

سنسورهای امنیتی این دوربین بسیار بالا بوده و به راحتی نصب می شود و قیمت آن زیر 100 دلار است. از آن جایی که حافظه بالای ذخیره سازی دارد می توان تصاویر با کیفیتی را در آن ذخیره کرد. دوربین را در محلی نصب کنید که بتواند به راحتی قابلیت چرخش داشته باشد. گفتگوی دو طرفه و فضای ذخیره سازی ابری از دیگر ویژگی های دوست داشتنی این دوربین است.

  1. Y Dome Camera U: بهترین دوربین مداربسته حفظ حریم خصوصی

شما با این دوربین می توانید منزل یا هر محلی را را از راه دور کنترل کنید. قابلیت ارسال صدا به همراه با تصویر از امکانات دوست داشتنی آن است. بزرگترین مزیت آن حفظ حریم خصوصی بوده و شاتری به همین منظور در آن تعبیه شده است. فضای ذخیره سازی نامحدود ابری یکی از ویژگی های دوست داشتنی این دوربین است. شاید این دوربین با سیستم عامل Android سازگاری نداشته باشد.

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

  1. Adobe Iota: بهترین دوربین مداربسته برای امنیت خانه

سیستم امنیتی این دوربین بسیار بالا است. مکالمه دو طرفه، کیفیت بالای تصویر برداری ، و تشخیص حرکت از دیگر ویژگی های دوست داشتنی این دوربین است. شما با این دوربین می توانید تمام مدت محل را نظارت و کنترل کنید. قیمت این دوربین 20 دلار است.

  1. Blink Indoor: بهترین دوربین مداربسته داخلی ارزان

یکی از بهترین دوربین های شرکت آمازون است دوربینی کوچک جذابی است و قیمت آن به 10 دلار می رسد. ارزان بوده و از آن جایی که بی سیم است می توانید آن را در محل دلخواه خود نصب کنید. این دوربین با همه اپلیکیشن های تجاری سازگار است. این دوربین به Alexa و تلویزیون متصل شده و می توانید تصاویر دریافتی را در تلویزیون هم تماشا کنید.

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

دوربین توضیح
Arlo Pro 4 اولین و بهترین دوربین بی سیم، سازگار با انواع و اقسام اپلیکیشن ها
Ring Stick up قابل استفاده برای محیط داخلی و خارجی
Wyze Cam اسکن محیط در 3 ثانیه
Roelink Argus 3 قابلیت کار با انرژی خورشیدی
Google Nest Cam دوربینی مطابق فناوری های پیشرفته و دارای گوگل همیار
Canary Pro مجهز به آژیر بلند و حساسیت های امنیتی
Amcrest 4MP امکان نصب در محل های دلخواه، دارای ویژگی های فضای ذخیره سازی ابری و گفتگو با مخاطب
Y Dome Camera امکان کنترل از راه دور و ویژگی حفظ حریم خصوصی
Adobe Iota دارای ویژگی های مکالمه دو طرفه، کیفیت بالای تصویر برداری ، و تشخیص حرکت
Blink Indoor ارزان و سازگار با انواع و اقسام اپلیکیشن ها
عنوان مقاله: بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

 

نتیجه گیری در مورد بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

این مقاله آموزشی در مورد بهترین دوربین مداربسته در سال 2021و کاربردهای آن در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته که دارای تجربه کافی در این حوزه است استفاده نمایید.

درباره چه صحبت کردیم؟

بهترین دوربین مداربسته در سال 2021/10 بهترین دوربین مداربسته در سال 2021

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.