بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران

5/5 - (1 امتیاز)

بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران

اولین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران، خیابان جمهوری است که در این خیابان فروشگاه و مراکز تجاری در دو سوی خیابان به صف شده اند تا خریداران متناسب با سلیقه خود، دوربین مداربسته را خریداری کنند. در این خیابان، بورس لوازم صوتی و تصویری وجود دارد.
مهم ترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
• پاساژ نادری
• پاساژ بزرگمهر
• پاساژ نادری
• پاساژ علاءالدین 2
• پاساژ یگانه

 بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران

پاساژ نادری

پاساژ نادری که یکی از مرکز خرید دوربین مداربسته تهران است به مساحت 12000 متر مربع در سال 1377 ساخته شد. این پاساژ، شامل یک طبقه اداری و سه طبقه تجاری است. طبقات اول تا سوم تجاری و طبقه انتهایی، اداری است. طی سال های اخیر تجار دوربین مداربسته باعث تنوع محصولات این مرکز تجاری شده اند. خیلی از فروشگاه های همکف، محصولات دوربین مداربسته را عرضه می کنند. در این مرکز بیش از 170 مرکز تجاری فعالیت می کنند که اکثر آن ها در زمینه فروش محصولات دوربین مداربسته فعالیت می کنند.

پاساژ نادری یکی از مرکز خرید دوربین مداربسته
از آن جایی که تعداد فروشگاه های این مرکز تجاری زیاد است به همین دلیل، اکثر خریداران و مشتریان در انتخاب محصول چندین گزینه خرید محصول را بررسی می کنند. مغازه داران نیز محصولات را با دقت کامل به خریداران و مشتریان معرفی می کنند تا آن ها بهتر بتوانند در مورد خرید محصول تصمیم گیری کنند. تنوع محصولات موجب می شود که خریداران و مشتریان نیز با خیال راحت خرید کنند.

پاساژ بزرگمهر

نام این پاساژ یادآور مرد بزرگ ایران زمین است که در توسعه فرهنگ و ادب ایران نقش بسزایی داشت. در سه طبقه این پاساژ بزرگ، محصولات دوربین مداربسته برای خرید خریداران و مشتریان ایرانی به صف شده اند. 70 مغازه تجاری در این مرکز، جدیدترین محصولات دوربین مداربسته را عرضه می کنند. نمایندگی های برندهای Cannon, Nikon در جذب مشتریان با شور و اشتیاق فعالیت می کنند و برای یافتن بهترین تیم نصب دوربین مداربسته میتوانید از این پاساژ استفاده نمایید.

بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران

یکی از مرکز خرید دوربین مداربسته تهران، پاساژ بزرگمهر

سابقه تجاری این مرکز تجاری باعث شد تا سایر برندهای دوربین مداربسته مانند HIKVISION, DAHUA, PEHS نیز شروع به فعالیت کنند. البته مغازه های دوربین عکاسی و فیلمبرداری نیز جداگانه محصولات خود را به فروش می رسانند. یکی از مرکز خرید دوربین مداربسته در سطح شهر تهران، این مرکز تجاری است که هر ساله به جمع عظیم خریداران افزوده می شود. این پاساژ جنب علاالدین قرار دارد و بورس دوربین مداربسته تهران است و همه نوع برند در این مرکز به فروش می رسد. در این پاساژ، همه محصولات مرتب در مغازه ها قرار گرفته و خریداران و مشتریان می توانند به دقت محصولات را بررسی کرده و در نهایت نسبت نسبت به خرید محصول اقدام کنند.

بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران

پاساژ نادری

این پاساژ در ابتدا برای کاربری به غیر از دوربین مداربسته بود و به تدریج تاجرین دوربین مداربسته، به این پاساژ روی آوردند، به تدریج اکثر مغازه ها، محصولات دوربین مداربسته را به فروش رساندند. تا زمان شناخته شدن پاساژ های دیگر، خریداران و مشتریان از این پاساژ خرید می کردند. در این پاساژ، اکثر مغازه ها تا آخر شب و ساعت 9 کار می کنند تا مشتریان و خریداران بتوانند حتی در ساعات پایانی هم دوربین مداربسته دلخواه خود را خریداری کنند. برندهای مهم تجاری دوربین مداربسته در این پاساژ حضور دارند و به همین دلیل اکثر مشتریان و خریداران ترجیح می دهند که از این مرکز تجاری خرید کنند.

مرکز خرید دوربین مداربسته، مرکز تجاری نادری با تنوع محصولات
پاساژ نادری یکی از مهم ترین مراکز واردات محصولات دوربین مداربسته است که هر ماه محصولات جدید مطابق سلیقه مشتریان وارد شده و توزیع می شود. تجهیزات دوربین مداربسته شامل براکت، کابل، دوربین بی سیم نیز در این مرکز عرضه می شود و به دلیل گستردگی محصولات، مشتریان این پاساژ نیز از کیفیت و کمیت محصولات رضایت دارند.
در این مرکز خرید دوربین مداربسته، انواع کابل شبکه و دستگاه های DVR و انواع دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال به فروش می رسد و خریداران و مشتریان به راحتی می توانند محصولات خود را انتخاب کرده و خریداری کنند.

پاساژ علاءالدین 2

این پاساژ بزرگ از همان ابتدا برای عرضه و فروش محصولات دوربین مداربسته مشخص شد. معروفیت این پاساژ و تعیین کاربری فروش محصولات دوربین مداربسته موجب شد تا خریداران و مشتریان از همان ابتدا، برای خرید به این مرکز مراجعه کنند. کلیه مغازه ها در شش طبقه تجاری این پاساژ، محصولات دوربین مداربسته را عرضه کرده و به فروش می رسانند.

پاساژ علاءالدین 2، بزرگترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
این مرکز خرید دوربین مداربسته به قدری معروف و مشهور است که لازم به توضیح نیست. شما در این مرکز خرید دوربین مداربسته، انواع و اقسام محصولات مختلف و متنوع عرضه می شود. برندهای خارجی که همگی چینی نیز هستند، در این مرکز به فروش می رسد.
پاساژ یگانه
این پاساژ در خیابان جمهوری واقع است و در این مرکز تجاری، محصولات دوربین مداربسته به فروش می رسد.

بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران

پاساژ یگانه، یکی از مرکز خرید دوربین مداربسته تهران

در مرکز خرید دوربین مداربسته، 200 واحد تجاری در 7 طبقه، محصولات دوربین مداربسته را به فروش می رسانند. در این مرکز خرید دوربین مداربسته، 12 دستگاه پله برقی به کار گرفته شده تا خریداران و مشتریان بتوانند به مغازه های تجاری دسترسی داشته باشند.
بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
پاساژ شرح
نادری مساحت: 12000 متر مربع
واحدهای تجاری: 170
بزرگمهر مساحت: 1681 متر مربع
واحدهای تجاری: 70
نادری مساحت: –
واحدهای تجاری: 100
علاء الدین 2 مساحت : –
واحدهای تجاری: 1100
یگانه مساحت: 4000 متر مربع
واحدهای تجاری: 200
مهم ترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران
نتیجه گیری در مورد ” بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران”
این مقاله آموزشی در مورد ” بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران”و کاربردهای آن را در دنیای دوربین مداربسته ، مورد بحث و بررسی قرار داریم، توصیه میکنیم که در صورت نیاز به خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته با نفرات/ شرکت های دارای تجربه کافی در این حوزه مشورت نمایید.
درباره چه صحبت کردیم؟
” بهترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران”/ “مهم ترین مرکز خرید دوربین مداربسته تهران” /

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

X