به چند دوربین مداربسته نیاز دارم؟

به چه تعداد دوربین مداربسته نیاز دارم؟

تعداد دوربین مداربسته بهیته ترین ارزارنترین با کیفیت ترین

در صورتی که قصد نصب دوربین مداربسته برای منزل و یا محل کار خود را دارید می توانید در این مقاله به سوال مهمی که چه تعداد دوربین مداربسته نیاز واقعی دارید پاسخ داده میشود.

تعداد دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته برای ساختمان های مسکونی

نصب دوربین مداربسته برای منازل مسکونی فارغ از شکل و متراژ منزل مسکونی معمولا محل های زیر نیاز به نصب دوربین مداربسته برای منزل دارند.

درب ورودی ساختمان: درب ورودی ساختمان منزل مسکونی یکی از محلهای مهم به عنوان درگاه ورودی/خروجی ساختمان میباشد و لازم است که حداقل به ازای هر درب یک دوربین بگونه ای نصب شود که چهره افاردی که وارد و یا از منزل جارج میشود در دوربین نشان داده شود

پارکینگ ها: نصب دوربین مداربسته در پارکینگ با توجه به اهمیت حفاظت از خودروها بسیار حائز اهمیت میباشد و باید برای ورودی و خروجی های پارکینگ و یا برای نشارت بر روی خودروها دوربین مداربسته نصب شود.

حیاط: حفاظت از حریم مشاع ساختمان و دیوارهای مشترک با همسایه ها لازم است که دوربین مداربسته برای حیاط نصب شود و برای اشیای گران قیمتی که در حیاط وجود دارد نیز باید دوربین قرار داد.

پشت بام: با توجه به اینکه اکثر ساختمانها دارای پشت بام هم سطح با یکدیگر هستند و امکان سرقت از پشت بام نیز رواج یافته است لازم است برای حفاظت از تجهیزات پشت بام یک و یا چند دوربین بر روی آن نصب شود.

انباری ها: انباری خیلی آسیب پذیر هستند بهتر است از دوربین جداگانه برای پوشش آنها استفاده شود و باید برای حفاظت از آنها فکر اندیشیده شود.

محوطه بیرونی ساختمان: در صورتی که ساکنین ساختمان خودروهای خود را بیرون از منزل پارک می کنند و یا اینکه برای نظارت بر روی رفت آمد در محیط بیرون ساختمان خود را تحت کنترل داشته باشید باید حداقل دو دوربین برای محیز بیرونی ساختمان خود لحاظ کنید برای این امر لازم است که محل نصب دوربین مداربسته با دقت انتخاب شود تا خود این دوربینها مورد سرقت قرار نگیرند

نصب دوربین مداربسته برای مغازه ها و محیط های تجاری

ورودی: درب ورود به محل کار میبایست توسط دوربین مداربسته تحت کنترل باشد و تمام افرادی که وارد و یا خارج میشوند توسط دوربین مداربسته تصاویر آنها ذخیره شود

صندوق: تصویر صندوقی که پول به ان واریز و یا از آن خارج میشود میبایست توسط یک دوربین مداربسته تحت کنترل باشد و تصاویر آن ذخیره شود

انبار: برای انبار میبایست یک و یا حداقل دو دوربین مداربسته نصب شود تا کالاهایی که وارد و یا خارج میشود از انبار تحت کنترل باشد و تصاویر آن ذخیره شود

محوطه بیرونی: برای نظارت بر روی رفت آمد در محیط بیرون ساختمان خود را تحت کنترل داشته باشید باید حداقل دو دوربین برای محیز بیرونی ساختمان خود لحاظ کنید تا بتوانید کسانی که در اطراف محل کسب و کار شما در حال تردد هستند را تحت نظارت داشته باشد.

نصب دوربین مداربسته برای کارخانه

برای نصب دوربین مداربسته درون کارخانه باید با توجه به شرایط داخلی و محیط کار و ارتفاع تجهیزات دوربین مداربسته برای آن طراحی شود برای این منظور ممکن است اشتراکاتی با محیط مغازه ها مانند ورودی ، انبار، محوطه بیرونی داشته باشید ولی لازم است که حتما بر اساس نقشه محیط کارخانه تعداد دوربین مداربسته مشخص شود.

دوربین مداربسته

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *