تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته

تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته

در مقاله تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته فروشگاه دوربین مداربسته آریا قصد ارائه مطالبی در مورد تفاوت های دوربین دام و بولت و مقایسه ی این دو نوع دوربین را برای شما عزیزان دارد. تا در هنگام خرید آگاهانه تر محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هریک از این ۲ نوع دوربین میتوانید به مقاله های معرفی دوربین دام در نصب دوربین مداربسته و معرفی دوربین بولت در نصب دوربین مداربسته رجوع کنید. فروشگاه دوربین مداربسته آریا هر دو نوع این دوربین ها را با بالاترین کیفیت ممکن تولید کرده و با نازلترین قیمت برای شما مشتریان عزیز برند معتبر INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا و تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و تعمیرکاران مجرب به عرضه می رساند.

تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته
تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته

تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته چیست؟

دو نوع دوربین به طور گسترده در سیستم های نظارت تصویری استفاده می شود. دوربین بولت و دوربین دام. در مقاله ی …. به تعریف دوربین دام و بیان ویژگی های آن پرداختیم. همچنین در مقاله ی …. دوربین بولت را برای شما عزیزان معرفی کردیم.

شکل ظاهری واضح ترین تفاوت بین این دو نوع دوربین است. تفاوت شکل، راه برای نصب دوربین های نظارت را تحت تاثیر قرار می دهد.

نصب دیواری برای دوربین بولت و نصب سقف نصب برای دوربین دام

دوربین دام

دوربینهای دام در داخل نصب شده و از سقف آویزان هستند. دوربین های مداربسته امنیتی ممکن است بخشی از دکوراسیون داخلی خانه شما باشند، در حال حاضر می توانید دوربین های دام شیک را در داخل خانه یا دفتر نصب کنید، بدون اینکه دکوراسیون خود را خراب کنید. علاوه بر این، دوربین های دام اشغال فضای کمتری برای نصب نیاز دارند، به علاوه کمتر قابل مشاهده است، در مقایسه با دوربین بولت.

دوربین بولت

دوربین های بولت معمولا بر روی دیوار نصب می شوند و در مقایسه با دوربین های دام بیشتر در دید افراد قرار میگیرند به همین دلیل معمولا در فروشگاه ها نصب میشوند تا به افراد هشدار لازم داده شود که این مکان مجهز به دوربین مداربسته است.

نصب و راه اندازی در فضای باز برای دوربین مداربسته دام

دوربین های دام برنامه های داخلی را نصب می کنند، با فاصله کوتاه و با طراحی شیک و کوچک طراحی شده اند. دوربین دام با نگاه زیبایی شناختی، می تواند خود را با منطقه نصب و راه اندازی ترکیب کند.

برای تنظیم دوربین (زوم و فوکوس، OSD … و غیره)، لازم است که پوشش دام را بردارید، این یک نقطه ضعف برای دوربین دام است. علاوه بر این، دوربین معمولی دام، گنبدی شکل با طراحی جمع و جور، محدود به مجهز به لنز کوچک برای مشاهده فاصله کوتاه است.

نصب و راه اندازی در فضای باز برای دوربین مداربسته بولت

دوربین های بولت طراحی مقاومی در برابر آب و هوا دارند. آنها برنامه های کاربردی در فضای باز را نصب می کنند، آنها با اندازه های بزرگ هستند و می توانند بهترین راه برای جلوگیری از سرقت را فراهم کنند. اکثر دوربین های بولت با پایه نصب می شوند. براکت های نصب می توانند دوربین ببولت را با انعطاف پذیری برای چرخش به صورت افقی و عمودی برای گرفتن بهترین تصویر است و نمای کاملی را مشاهده کنید. این نوع دوربین می تواند با اندازه بزرگ مجهز به لنز بزرگ برای فاصله دور باشد، همچنین برای دید در شب این دوربین ها با چراغ های مادون قرمز تجهیز شده اند.

مقاومت بالای دوربین های مداربسته دام

تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته
تفاوت دوربین دام و بولت در نصب دوربین مداربسته

دوربین های دام با پوشش گنبدی شکل پلاستیکی تجهیز شده اند. این ساختار مقاومت در برابر خرابکاری را در نصب های کم ارتفاع بوجود می آورد. این ویژگی بسیار مهمی است.

آیا شما در مورد اینکه کدام نوع از دوربین های دام یا دوربین های بولت برای امنیت مکان مورد نظر شما مناسب تر است دچار تردید شده اید؟ پس با تیم متخصص و حرفه ای دوربین مداربسته ی فروشگاه آریا تماس بگیرید و با کمترین هزینه از بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات برای ایجاد امنیت خانه و محل کسب و کار خود، استفاده کنید.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته به هزینه بسیار پایین می باشد.