تهران بدون دوربین مداربسته

امروزه بيش از پيش به اهمیت دوربین مداربسته پی می بریم و تصور شهر تهران بدون مجهز بودن به دوربین مداربسته مضحک و عجیب است. امروزه حتی مشاغل کوچک هم در  محل های کاری خود از دوربین مداربسته استفاده می کنند.

ما را در مقاله تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود همراهی کنید.

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

تصور اینکه تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

البته تهران در زمان های گذشته این چنین بود و مردم هیچ امنیتی را تصور و تجربه نمی کردند. تعداد و مقدار سرقت ها خیلی بیشتر بود و از آن جایی که هیچ نظارتی وجود نداشت سارقان آزادانه دوباره کار خود را ادامه می دادند. سارقان می توانستند به راحتی وارد منازل شده و اشیای گران قیمت را سرقت کنند.

در جامعه ایی که آمار دزدی رو به افزایش است تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود.

اهمیت دوربین مداربسته در حفظ حریم خصوصی، محافظت مردم و پیشگیری از جرائم سازمان یافته 

امروزه بسیاری از کشورها، با دوربین سعی می کنند که از مردم و اموال عمومی و خصوصی محافظت کنند. دوربین مداربسته (CCTV)  يكي از بهترين ابزارهايی است كه از خشونت های دسته جمعی و تروريسم جلوگيری می كند.

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

 مشاغل تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

دوربین مداربسته مدارس و دانشگاه ها

مدارس تهران یکی از مهم ترین اماکنی است که لازم است تا دوربین مداربسته نصب شود. لزوم تامین امنیت دانش آموزان و دانشجویان موجب شده تا این قشر بتوانند به امورات خود رسیدگی کنند.

مراکز نظامی، انتظامی و امنیتی

در تمامی اماکنی که پلیس و نیروهای امنیتی مستقر هستند، دوربین لازم است که نصب شود. پلیس برای تامین امنیت می تواند از دوربین استفاده کند.

تمامی فروشگاه ها و مغازه ها

امروزه تمامی فروشگاه ها و مغازه ها جهت تامین امنیت فروش خود از دوربین مداربسته استفاده می کنند. در یک فروشگاه، علاوه بر مدیر، کارکنان نیز می توانند به دوربین مداربسته دسترسی داشته باشند.

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

 مهد کودک ها و پرورشگاه ها

این مراکز از دیگر کاربران دوربین های نظارتی به شمار می روند. کاربران این مراکز می توانند نوزادان و بچه ها را کنترل و نظارت کرده و از بروز بسیاری از خطرات جلوگیری کنند. از آن جایی که بچه ها و نوزادان به مراقبت و محافظت بسیار زیادی نیاز دارند، توصیه می شود که جهت تامین امنیت بیشتر این اماکن از دوربین استفاده شود.

مراکز نگهداری از سالمندان

در مراکز نگهداری از سالمندان نیز مانند مهد کودک ها( دوربین مداربسته در مهد کودک) لازم است که از دوربین مداربسته استفاده شود. کارکنان این مراکز می توانند با دوربین تمامی حرکات و فعالیت های پیش بینی شده و نشده سالمندان را کنترل کرده و مراقبت های خود را به نحو احسن انجام دهند.

لزوم راه اندازی دوربین در مجتمع های مسکونی و تجاری

مجتمع های مسکونی، تجاری نیز مانند سایر مشاغل به دوربین نیاز دارند و با این امکان، تردد مردم و مشتریان در اماکن تجاری راحت خواهد بود و با این امکان می توان از تردد ماشین ها و افراد غیر مجاز به داخل ساختمان جلوگیری کرد.

لزوم استفاده از دوربین سفارت خانه

سفارت خانه ها مانند مکان عمومی دیگر لازم است که از دوربین مداربسته استفاده کنند. از آن جایی که نفرات مختلفی به سفارت و کنسولگری تردد می کنند به همین دلیل لازم است جهت تامین امنیت بیشتر، از دوربین مداربسته استفاده کنیم.

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

 کنترل شهرتهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود

امروزه در شهر تهران مردم و مسافران از شهرها و کشورهای خارجی تردد می کنند. با این اوصاف مشخص می شود که می توان با دوربین مداربسته شهر را بهتر کنترل کرد و می توان در بخش های مختلف شهر، از دوربین های مختلفی ثابت و گردان استفاده کرد.

حتی تصور اینکه ازدحام خیابان های تهران بدون دوربین مداربسته چگونه خواهد بود غیرممکن است.

دلایل اهمیت دوربین مداربسته

  • جلوگیری از وقوع جرائم سازمان یافته

با دوربین مداربسته می توان از وقوع هر نوع جرمی جلوگیری کرد و حتی در اوقاتی که نیروهای انسانی نیز در مرخصی به سر می برند می توان با این ابزارها همه زوایای ساختمان را پوشش داده و به کمک نیروهای پلیس ، امنیت دلخواه مردم را به بهترین شکل ممکن تامین کرد.

  • حفاظت از محیط زیست و پرسنل

با دوربین مدار بسته نه تنها می توان فضاهای داخلی بلکه خارجی را هم پوشش داد و امنیت را در حد کامل و بی نقص برقرار کرد. دوربین مداربسته باعث خواهد شد تا کارکنان و پرسنل یک شرکت بیشتر احساس امنیت کنند. شما می توانید با نحوه کار با این ابزار را به همه کارکنان و پرسنل شرکت آموزش دهید.

  • جلوگیری از انجام کارهای تقلبی و جعلی

اگرچه مردم امروزه به اهمیت کارهای با کیفیت بالا پی برده اند ولی افرادی وجود دارند که هنوز هم دوست دارند کارهای خلاف انجام داده و اشیای و ابزارهای فیک و جعلی را طراحی کرده و با این کار از ارزش کارها و خدمات با کیفیت بکاهند. با دوربین مداربسته می توانید از این کار خلاف جلوگیری کنید.

  • اعتماد بیشتر مشتریان به کسب و کارها

وجود دوربین در محل باعث خواهد شد تا مشتریان راحت تر  بتوانند کالاها و اجناس را خریداری کنند. دوربین باعث خواهد شد تا اگر کالایی در فاکتور قید نشده زودتر مشخص شده و رقم کالای خریداری شده در جمع فاکتور مدنظر گرفته شود.

نتیجه گیری

تصور و تجربه تهران بدون دوربین مداربسته، مضحک و عجیب به نظر می رسد. امروزه این ابزار در تامین امنیت اماکن خصوصی و عمومی، نقش مهمی بازی می کند. امروزه به جرات می توان ادعا کرد که همه مشاغل از دوربین استفاده می کنند و روز به روز اهمیت این ابزار امنیتی و نظارتی بر همه مردم مشخص می شود.

تماس با ما:

فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مداربسته با برند INFINITY با ۲ سال گارانتی طلایی آریا به آدرس تهران خیابان جمهوری بعد از پل حافظ، پاساژ امجد طبقه ۴ .واحد ۱۲ ، ۰۲۱۶۶۷۲۹۰۴۱ – ۰۹۱۲۲۸۸۹۳۴۶ ، آماده ارائه خدمات نصب دوربین مدار بسته به هزینه بسیار پایین می باشد.

author-avatar

درباره ایمان قنبری

متولد 1364 در تهران هستم و دارای مدرک فوق لیسانس کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه امیرکبیر ( پلی تکنیک) بوده که از سال 1383 در حوزه دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی در حال فعالیت هستم. از سال 1398 با تاسیس شرکت چشمان بیدار آریا در حال ارائه خدمات فنی و مهندسی به تمامی ارگانها و شرکتهای خصوصی برای نصب دوربین مداربسته میباشیم.